Masło Kakaowe, Krem tłusty (nowa formuła)

Masło Kakaowe, Krem tłusty (nowa formuła)

Odżywczy krem do pielęgnacji twarzy. Zawiera masło kakaowe i witaminę E. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Dostarcza skórze cennych substancji odżywczych. Regeneruje, wygładza i działa ochronnie na naskórek. Nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody.
Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Cera
normalna, sucha
uniwersalne
krem
<50ml, 50 – 100ml

Ciągle go przepraszam i do niego wracam

Produkt jest moim hitem przez to że super natłuszcza, ma delikatny zapach, nie zapycha. Niestety przez to że lubię testować nowości po jednym opakowaniu kupuje coś nowego innego i tak czy inaczej do niego w końcu wracam. Jedynie co to nie zawsze nadaje się pod makijaż mimo mojej suchej skóry, się tu nie ma co się dziwić przy tak tłustym produkcie ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584141].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach

Piękny zapach to jego zdecydowanie największa zaleta.
Fajnie nawilża skórę, nadaję się do sporadycznego używania lub do wrażliwych miejsc np. po goleniu. Na ten moment używam już kremów o większych właściwościach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1646921].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Krem jak większość kosmetyków tej marki w przystępnej cenie, dobrej jakosci. Jest dość tłusty ale nie do przesady . Nada się raczej na wieczór choć nie wchłania się jakoś szczególnie długo. Przy mojej normalnej cerze sprawdza się dobrze. Bardzo przyjemny zapach i oczywiście krem mega wydajny. Spodzewalam się ze nada on cerze nieco opalenizny niestety myliłam się

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1645661].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowity zapach

Krem przepięknie pachnie, słodko, czekoladowo. Jest tłusty i dość ciężko się go nakłada i rozsmarowuje. Wolno się wchłania, pozostawiając tłusty film. Skóra jest jednak po nim zadbana.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1627311].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

ok

Krem ładnie nawilża skórę i nie zapycha jej. Ma piękny zapach i dosyć gęstą konsystencję. Skóra po nim jest gładka i rozświetlona. Krem jest tani i łatwo dostępny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1621526].usefull || 0 }}% pomocna.

tłusty ulubieniec

Nienawidzę tłustych produktów i nadmiernego nawilżania ciała, a szczególnie twarzy. Mam mieszaną cerę, latem ma tendencję do przetłuszczania się w strefie T, dlatego poszukiwałam dobrego produktu na noc, który nadałby twarzy wyrównanego kolorytu, ale nie zapychał porów, ani nie powodował wielkiego świecenia. Ten produkt jest już ze mną od kilku lat, a jego śmiesznie niska cena zachęca mnie do kupowania go ponownie. Przy regularnym, długotrwałym stosowaniu koloryt skóry mi się poprawił, nie są to wielkie efekty, jednak nie o to mi do końca chodziło, więc jestem zadowolona. Lubię delikatny zapach, opakowanie, wydajność. To jedyny tłusty krem, przy którym zostaję i który mnie nie zawiódł - większość z irytacją zmywałam po jakimś czasie, bo nie mogłam wytrzymać wrażenia oblanej olejem twarzy. Czasem, w zimowych miesiącach sięgałam po niego rano i w miarę szybko się wchłaniał, a pod makijażem zachowywał się dobrze, scalał się z matującymi podkładami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589666].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry natłuszczacz na noc

Krem bardzo dobrze sprawdza się stosowany na noc. Jest bardzo tłusty, dość dobrze nawilża i chroni przed utratą wody. Nie wchłania się do końca, ale nie przeszkadza mi to. Rano cera jest miękka i gładka. Cena jest bardzo niska, a działanie godne polecenia. Ma bardzo ładny kakaowy zapach. Przy nałożeniu większej ilości może na chwilę bielić twarz. Efekt jednak znika.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574831].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

To jest najlepszy produkt ze wszystkich kremów z masłem kakaowym. W tej serii jest również mydło w płynie i balsam. Kremu używam rzadko to twarzy, jest trochę za tłusty, ale znakomicie nawilża skórę na łokciach i kolanach. Ma cudowny zapach, po użyciu skóra bardzo długo pozostaje doskonale nawilżona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559481].usefull || 0 }}% pomocna.

często do niego wracam :)

Często wracam do tego kremu - bo kocham jego zapach. Taki karmelowo-kakaowy: uwielbiam! Jeżeli chodzi o konsystencję - każda moja próba polubienia się kremu ze skórą twarzy kończy się na zapchaniu. Produkt jest bardzo komodogenny, to fakt. Jednak cena i -raz jeszcze wspomnę - zapach, sprawiają, że często po niego sięgam w sklepach. Po kolejnych nieudanych próbach na buzi, zużywam krem do wieczornej pielęgnacji stóp, zawsze się dobrze sprawdza :) Polecam, bo to fajny, bardzo niedrogi i pięknie pachnący kosmetyk od POLSKIEJ Firmy!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554886].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Krem stosuję w awaryjnych sytuacjach- gdy mam mocno przesuszone policzki.

1. +++ Z przesuszoną skórą radzi sobie świetnie- już po jednej aplikacji produktu skóra jest odżywiona, i przesuszenie zaczyna znikać.

2. - Jest to krem TŁUSTY. Nie nadaje się do aplikacji przed wyjście z domu. Nakładam go na noc lub gdy nie muszę nigdzie wychodzić :)

3. + Jest bardzo tani.

4. + Pięknie pachnie :)

5. +/- Jest "tępy"- bardzo ciężko się go nakłada. Jednak gdy pozostanie na ok 5 minut na twarzy- można go już spokojnie rozetrzeć :)

6. - Po długotrwałym stosowaniu zapycha.

Dobry ale mógłby być lepszy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551916].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Na przekór słowom producenta, mimo, że nie dla mnie zadedykowany został krem, sprawiłam sobie pudełeczko. Zdecydowanie się nie polubiliśmy. Nawet przy stosowaniu na naprawdę suche partie skóry twarzy, nie sprawdził się. Okropnie tłusta formuła, nie zaważyłam nawilżenia, czy nawet natłuszczenia- raczej wszechstronne otłuszczenie. Świeciłam się cały dzień, miałam problem z jego zmyciem. Jedyny plus- zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550121].usefull || 0 }}% pomocna.