Hydrotherapy, Active Face Wash Gel (Żel do mycia twarzy)

Hydrotherapy, Active Face Wash Gel (Żel do mycia twarzy)

Dzięki precyzyjnie dobranym, łagodnym składnikom aktywnym, żel dokładnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nie naruszając naturalnej powłoki lipidowej naskórka. Nie wysusza, wspomaga naturalne mechanizmy zatrzymywania wody w naskórku. Nie zawiera alkoholu. Zawarte ekstrakty roślinne wpływają łagodnie antyseptycznie. Żel działa w harmonii z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze, dlatego może być stosowany przez osoby o wyjątkowo wrażliwej, alergicznej lub przesuszonej cerze.

doskonały!!!wydajny!polecam:)

rewelacja!!super oczyszczona cera.jest idealny bo nie wysusza mi skóry co często mi sięzdarza gdyz mam cere mieszaną a jak sama nazwa mówi pewne partie tłuste pewne przesuszone.zastosowałam żel do cery suchej i jest idealny gdyż nie potrzebuje używac mleczka przed co jest dośc uciążliwe:/same wiecie cały rytuał zmywania makijażu..także cera jest oczyszczona, bez wyprysków, żel nie uczula co jest również duzym plusem, oczywiście cena zadowalająca;)wydajny.

Używam tego produktu od:roku nieprzerwanie

sprobujcie!

Przez te 3 miesiace nie wystapily u mnie zadne objawy alergiczne! a to sie mi niestety czesto zdarza..

Opakowanie starcza na naprawde dlugo! Cera po uzyciu wydaje sie naprawde czysta, oddycha. Nie powoduje efektu sciagniecia - generalnie - jesli szukasz zelu do mycia twarzy ten zel to naprawde dobry pomysl!! Znajdziecie go tylko w aptece.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wlasnie otworzylam 2 opak.

bardzo dobry

Bardzo delikatny żel (mimo zawartości SLS). Faktycznie czuć po umyciu nawilżenie, skóra nie jest napięta. Zel bardzo słabo się pieni i jest prawie "bezzapachowy", jednak to zalety bo dla mnie to mniej "chemii". Świetnie zmywa makijaż. Ma jednak wadę-jest niewydajny i trochę ucieka z tubki. Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo to typowy żel nawilżajacy i takiego akurat teraz potrzebowałam (ogólnie mam cerę mieszaną). Dla typowych cer suchych szczerze polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Botoksu zastosowania

Zel jest rewelacyjny , zresztą jak i krem który wypróbowalam z tej serii Active 24h cream . żel Stosuję do demakijażu i rano do mycia twarzy. Moja skóra nabrała koloru i nareszcie jest prawidłowo napieta.Najważniesze dla mie jest to że odczuwam widoczne zmniejszenie zaczerwienienia , które nie dawało mi spokoju.

Używam tego produktu od:2 miesięcy