Brow & Lash Gel, Żel do rzęs i brwi

Brow & Lash Gel, Żel do rzęs i brwi

Bezbarwna wzmacniająca odżywka do rzęs i brwi. Trwały, szybkoschnący żel, który poskromi, utrzyma i podkresli brwi i rzęsy zapewniając jednoczesną pielegnację. Testowany dermatologicznie i oftamologicznie.

może być

To jest 2 wypróbowany przeze mnie żel do brwi. 1 używany był od firmy maekup studio. Podczas gdy tamten był trochę za mocny bo brwi miałam jak ze stali to ten jest troszkę za lekki.

Brwi po wyszczotkowaniu są lekko usztywnione ale nie utrzyma to w ryzach niektórych neisfornych brwi takich jak moje.
Długo wysycha i po ok 5 min od wyschniecia pierwsze brwi zaczynają wychodzic z "szyku. Średnio mi się z nim żyje wiec bede szukać dalej....

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Bardzo dobra

To mój pierwszy żel do brwi. Zastanawiałam się nad zakupem osławionego żelu Delia Fashion Glamour, ale wolałam coś bezbarwnego.
Kupiłam go pod wpływem chwili i nie żałuję.

-nie podrażnia skóry i oczu (czasami stosuje równiez rzęsy)
-dzięki niemu można ładnie ułożyć brwi
-trzyma się cały dzien
-nie skleja brwi i nie tworzy "skorupy"
po prostu są ładnie utrwalone:)

Minusy:
dałabym 5 gwiazdek ale odejmuje poł ze wzgledu na:
- zapach!
Pachnie konwaliami! A ja osobiscie nie cierpie tego zapachu! Na szczescie szybko sie ulatnia :D

Lubie

Uzywalam do tej pory niewielu odzywek tego typu, ta jest jednak zdecydowanie najtrwalsza z nich. Na moich ciemnych rzesach w zasadzie jej nie widac, ale jest rewelacyjna do ukladania brwi- szybko zasycha, ale nie tworzy skorupy. Wydajna. Nie zauwazylam jednak zadnej poprawy kondycji rzes ale coz... rzadko uzywam jej na rzesy :)

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

najlepszy

probowalam juz roznych (m.in. manhattan, essence) ale ten jako pierwszy utrzymuje sie przez caly dzien :-) sprawdza sie zarowno do ulozenia brwi jak i do wydluzenia rzes. swietny! na pewno znowu kupie. cena tez jest ok, poniewaz opakowanie spore w porownaniu do tanszych produktow (manhattan)

Używam tego produktu od: tydodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.