Optimals, Balance Refreshing Toner (Tonik odświeżający)

Optimals, Balance Refreshing Toner (Tonik odświeżający)

Zgłaszająca osoba: ancia19

Wspaniale orzeźwia skórę i dodaje jej energii. Zmniejsza rozszerzone pory skórne nawet o 90% (według producenta - oceny kobiet testujących tonik)

(promocja 19,90zł)/ 200 ml

świetny!

+przystępna cena
+piękny zapach
+matuje na długo
+fajne opakowanie
+bardzo wydajny

jak dla mnie po prostu idealny tonik dla cery tłustej/mieszanej.
nie byłam pewna czy go kupić ale zaryzykowałam.opłacało się :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

dokładnie nijaki

Tonik jest bardzo delikatny, mam cerę tłustą/mieszaną i nie do końca spełnił u mnie obietnice producenta.
Odświeżał mizernie, miałam wrażenie lepkiej twarzy, nie oczyszczał porów skóry, nie ściągał ich. Minus daję także za mdły zapach.
Czekałam z niecierpliwością żeby już zobaczyć dno w buteleczce, jednak nie dałam rady dłużej się męczyć.
Mam jeszcze 1/4 opakowania, może wrócę do niego za jakiś czas, może w sezonie zimowym?...

Dałabym mu 2,5 gwiazdki ale nie ma możliwości oceny "z plusem".

Używam tego produktu od: II kwartał 2010r. ;)
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Póki co najlepszy

To moje pierwsze opakowanie tego toniku i jestem nim zachwycona, najlepszy jaki miałam. Mam cerę tłustą i jak dla mnie super się sprawuje. Ma ładny zapach, fajnie odświeża buzię, moja jest po nim gładka, lekko nawilżona, matowa. Tonik szybko się wchłania, opakowanie też przypadło mi do gustu. Póki co najlepszy jaki miałam!:) Cena w promocji całkiem przystępna. GORĄCO POLECAM!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Manicure - glitter nails

odświeża, nie wysusza

Jeden z chętniej używanych przeze mnie toników. Mimo zawartości alkoholu jest raczej łagodny i nie wysusza, działa delikatnie a jednak skutecznie. Oczyszcza, usuwa nadmiar sebum, matuje, przyjemnie odświeża skórę. Jednak nie zwęża ani trochę rozszerzonych porów tak jak obiecuje producent. Mimo to bardzo go lubię. Oriflame ma bardzo dobre toniki, bowiem ten nie jest jedynym z którego jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:często
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo fajny

Plusy:
- bardzo dobrze oczyszcza
- ladnie pachnie
- dobrze matowi
- super orzezwia skore
- wydajny
Minusy:
- nie zweza porow - nic, a nic
- troche podraznia

Mój KWC :) :)

Powiem szczerze ze lubie cala ta serje, i nie zawiodlam sie na niczym :

Tonik jest wydajny,
ma ladny delikatny zapach
wysusza skore,
skora staje sie matowa
uczucie zamykajacych sie porow

Tonik naprawde polecam wsyztskim :) kto ma cere mieszzana badz tlusta

Dodam jeszcze jedno... jest naprawde wydajny i czuje chyba ze starczy mi na jakies pol roku spokojnie :)

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 zaczynam

Jest ok

Odświeża, wydajny, ładnie pachnie i matowi! Mam mieszaną cerę i jest dla mnie prawie idealny:)
Nie wiem czy zwęża aż tak pory, ale od pewnego czasu mam mniejsze problemu z sebum i trądzikiem, więc myślę, że to po części i zasługa toniku.
Warto spróbować;)

Używam tego produktu od:1 roku

NIE!!!

Tonik,wg producenta powinnien zmniejszac pory ja tego nie zauwazylam.Tonik jedynie odswieza skore.
Zdecydowanie to tonik nie dla mnie!Po kilku dniach uzywania miala strAszny wysyp niespodzianek.Skore podrazniona.W skladzie jest alkohol,ktorym nie wszystkim dobrze sluzy.Dlatego trzeba na niego uwazac!

Używam tego produktu od: uzywalam kilka dni
Ilość zużytych opakowań: troszke z pierwszego op

Super

Pierwszy tonik, który na tyle mi przypasił, że chyba będzie moim stałym tonikiem! :P świeżo pachnie, nie czuć alkoholu, cera po nim jest świeżutka i nawilżona. bardzo go polubiłam. Jest wydajny.

Używam tego produktu od:marca

SUPER

Tonik ma bardzo ładny zapach co jest jego wielkim plusem.
Bardzo szybko się wchłania pozostawiajac skóre w super kondycji. Daje uczucie odświeżenia i delikatności.
Świetna buteleczka i ładny kolor opakowania.
Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Fajny Tonik

Jest to bardzo fajny tonik:) Ja uzywam go razem z fluidem z tej serii i sprawdzają się znakomicie. Tonik przyjemnie pachnie, absolutnie nie czuc w nim alkoholu.
Cera jest odświeżona, czysta, nie klei się.
Opakowanie eleganckie, solidnie wykonane, fajnie prezentuje się na mojej toaletce:)

Użyłam już 3 opakowanie tego toniku, i na pewno na tym nie poprzestane, tym bardziej że cena w promocji jest do przyjęcia, a tonik jest naprawdę baaardzo wydajny:)

wcale nie alkoholowy :P

Po poprzednich wypowiedziach mialam nadzieje, ze tonik bedzie choc w polowie tak, jak Clinique. Okazalo sie, ze jest delikatny i zadnego alkoholu w nim nie czuc. Pieknie pachnie. Jesli odczekac chwile przed nalozeniem kremu czuc delikatne mrowienie, bardzo przyjemne uczucie lekkiego sciagniecia po dobrym oczyszczeniu. Naprawde fajny produkt, jeszcze zapewne kiedys kupie.Używam tego produktu od: kilka tyg.
PS Jest bardzo niewydajny i jak dla mnie jednak za delikatn.