Oriflame, Optimals, Balance Foaming Cleanser (Oczyszczający żel normalizujący)

Oriflame, Optimals, Balance Foaming Cleanser (Oczyszczający żel normalizujący)

Dokładnie oczyszcza skórę mieszaną i tłustą. Reguluje wytwarzanie sebum, nie wysuszając skóry, dzięki czemu przywraca jej stan równowagi.
Jest to gęsty żel, który najlepiej najpierw spnienić w dłoniach, a następnie nanieść na twarz. Świeżo pachnie.

(w promocji 19,90zł)/ 200ml

Tylko on działa w 100%

Stosując już wiele żeli do oczyszczania, aptecznych, wysokpółkowych, dermatologicznych to tylko ten naprawde normalizuje i wszelkie wypryski znikają, działa od pierwszego zastosowania.

Niestety ten cud mnie uczulił :( jedyne co pomagało ;( a nie jestem ani alergiczką, ani nic innego mnie nie uczuliło i nigdy nie miałam na nic uczulenie, a tu taki pech, jakiś składnik mnie uczulił i to poważnie bo miałam spuchniętą twarz w gulach, nie mylić ze stanami zapalnymi, bo to było jak powiększenie się płynu surowiczego pod skórą, w wyniku czego puchło. Po odstawieniu wszystko znikło.

Wystawiam mu 4 gwiazdki, bo to jedyny zel ktory jest skuteczny, moze innym pomoc. ja nie kupie, bo mi szkodzi.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: nie zyzylam nawet 5%

KWC wśród żeli ;)

Początkowo byłam niezadowolona - konsystencja mi bardzo nie odpowiadała. Przyzwyczajona do "lejących się" żeli, nie mogłam znieść wręcz budyniowej konsystencji żelu. Jednak teraz jest to dla mnie zaletą, ponieważ dzięki temu wystarczy ziarnko grochu, by oczyścić cała twarz.

+ cena [w promocji za niecałe 20 złotych]
+ zapach - niedrażniący
+ opakowanie - nie przewraca się, nie wyślizguje się z rąk, nie łamie się, zakrętka łatwo się odkręca, można wydobyć z niego tyle żelu, ile chcemy
+ konsystencja - jak już wcześniej pisałam, bardzo gęsta niczym budyń, lecz przez to żel jest wydajny [jedno opakowanie wystarcza na pół roku!!!]
+ działanie!!! - nie wysusza, lecz normalizuje! to jest jego największy plus. Mimo mojej wrażliwej i alergicznej cery nie podrażnił mnie, nie powoduje nadmiernego wysuszania ani błyszczenia, dokładnie oczyszcza buźkę ze wszystkich zanieczyszczeń.

Po wielu latach poszukiwać znalazłam KWC wśród żeli i nie zamierzam go wymieniać. Oriflame zapulsował u mnie tym żelem i to bardzo :)

Po prostu cud, miód i orzeszki :D

Używam tego produktu od: mniej więcej 1,5 roku

żelik

Żel jest bardzo wydajny, na początku denerwowało mnie że go używam i używam, a nic go nie ubywa. Po użyciu moja skora jest głaciutka, napięta, taka delikatna.Używam go rano no i moja skóra nie świeci się tak bardzo. Zredukowały się też wypryski.
Minusem jest nieporęczne opakowanie i nijaki zapach.

super

żel jest bardzo wydajny nie używam mleczka tylko zmywam makijaż przy pomocy żelu i ten świetnie spisał się w tym zadaniu pozatym kiedy go używałam zauważyłam poprawę stanu mojej cery ogólnie zmniejszona ilośc nowych krostek :D mógłby być jednak troszkę tańszy :)

Używam tego produktu od: w czasie wakacji

doceniłam jak się skończył.

Mam po nim miłe wspomnienia i na pewno kiedyś do niego jeszcze wrócę! :) Dobrze się pienił, ładnie oczyszczał cerę, zabrakło troszkę tego matowienia, ale i tak bardzo mi się przypodobał tym, że zmywał nawet wodoodporny tusz do rzęs. Używałam go aż pół roku, ponieważ na początku nie miałam do niego w ogóle żadnego przekonania. :)

średni

Żel jest niesamowicie wydajny. Wystarczy niewielka ilość na umycie twarzy i szyji. Biorąc pod uwagę cenę, pojemność i zużywalność to pod tym względem polecam.

Początkowo byłam zachwycona, ale teraz widzę, że podsusza i to dość konkretnie. Skóra jest ściągnieta. Br. Myję nim twarz tylko raz dziennie do zmycia makijażu i z tym radzi sobie doskonale.

Nie zauważyłam, żebym się mniej świeciła, ale stosuję na noc i rano zawsze się świecę ;> Drażni mi trochę zapach, trochę jakby cytrynowy. Opakowanie ok.
Oczyszcza, ale nie tak jak na przykład mydło siarkowe i nie poprawia stanu cery.

Nie kupię ponownie, ale także nie żałuję zakupu. Generalnie mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Calkiem przyjemny :)

Zel kupilam w zestawie z tonikiem w bardzo atrakcyjnej cenie. Toniku jeszcze nie zaczelam stosowac bo mam jeszcze do zuzycia inny, ale zel moge smialo zrecenzowac :) Mam cere mieszana, suche policzki i tlusta strefe T. Zelem myje buzie codziennie rano (wieczorem uzywam innego specyfiku do oczyszczania) i jestem bardzo zadowolona

Plusy:
+ fajna konsystencja
+ wydajny
+ ladnie pachnie
+ nie wysusza suchych partii skory, natomiast zmniejsza wydzielanie sebum przy tlustych partiach
+ zauwazylam, ze po rannym stosowaniu mniej swieci mi sie buzia przez caly dzien, przy makijazu

Minusem jest dla mnie zakrecana butelka, wkurza mnie jak na jedne dlon naloze troche zelu, i ta druga jakos musze poradzic sobie z zakreceniem, w tej pierwszej trzymajac caly czas nalozony zel :)

Używam tego produktu od:6 tyg

zaskakująco dobry

Żelu używałam kilka lat temu gdy miałam spore problemy z cerą i szczerze mówiąc wtedy go nie polubiłam, wydawał mi się zbyt delikatny do mojej tłustej,zanieczyszczonej skóry.
Dziś moja cera nadal jest tłusta, ale zdecydowanie bardziej "uspokojona", wyregulowana, być może to zasługa ukończenia 25 lat. W atrakcyjnej promocji kupiłam ten żel by sprawdzić jak tym razem sie sprawdzi i totalnie sie zaskoczyłam.
Żel okazał się zaskakująco dobry, ba! świetny!

W odczuciu jest delikatny, ma miłą kremową konsystencję. Jednak mimo tej delikatności bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie powoduje przy tym jej przesuszenia ani ściągnięcia czy innego dyskomfortu. Ogranicza też wydzielanie sebum. Twarz przez długi czas pozostaje matowa a stosowany regularnie sprawia, że ogólnie mniej się przetłuszczam.
Naprawdę porządny produkt! Może śmiało konkurować z aptecznymi żelami, które są średnio 2 razy droższe a i ch skuteczność widoczna jest tylko w reklamie.

Używam tego produktu od: ponownie, od 2 miesięcy

KWC

Daję 5 na 5 możliwych, a niech tam;] Bodaj najlepszy żel, jakiego używałam. Starannie oczyszcza i orzeźwia skórę. Twarz się po nie świeci, co nie oznacza, że jest wysuszona i ściągnięta. Wręcz przeciwnie! Po dwóch tygodniach wyraźnie się wygładziła. Nie przepadam za kosmetykami z katalogów, ale ten jest świetny. Najlepsze efekty daje przy jednoczesnym stosowaniu toniku z tej samej serii. kolejnym plusem jest ciekawy świeży zapach przypominający ogórka. Jedyne, co mi się nie podoba, to opakowanie - mało stabilne, parę razy spadło już z mojej umywalki. Wszystko inne na piątkę!

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Nie jest zle

Opakowanie faktycznie ładnie się prezentuje, żel ma ładna konsystencję, fajnie pachnie (tak świeżo:D). Oczyszcznie jest delikatne... jak dla mnie zbyt delikatne :( A nie kupie ponownie bo szukam czegos co dogłebniej oczyszcza..

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

MOJ KWC

KOsmetyk jest naprawde wspanialy

Oczyszcza , delikatnie myje. Z pozoru przypomina mydlo w plynie, jesttakie kremowe, delikatne, naprawde godne polecenia.

Do opakowania rowniez nie mam zadnychzastrzezen, wygodne w uzyciu i ladnie prezentuje sie w toaletce :)

a cena... w promocji osatnio byl za 16.90 wiec mysle ze za 200 ml warto :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:czesc pierwszego

fajny

jest bardzo wydajny, fajnie pachnie, dobrze oczyszcza, mam cerę mieszaną w kierunku suchej a ten żel na szczęcie jej nie przesuszył:-) zaznaczyłam że nie wiem czy kupię ponownie ponieważ tyle jeszcze żeli chcę wypróbować:-) ale wiem że gdyby poszukiwania innego się nie powiodły to do tego mogę śmiało wrócić

Używam tego produktu od:nie wiem bo na zmianę z innymi