Oriflame, Optimals, Balance Night Gel (Żel na noc)

Oriflame, Optimals, Balance Night Gel (Żel na noc)

Wspomaga odnowę komórkową, wygładza skórę, przywraca jej równowagę i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, zwęża pory skórne. Rano obudzisz się z promienną, świeżą cerą, która dłużej zachowa matowy wygląd. Do cery mieszanej i tłustej. Jest to raczej krem niż żel. Dość rzadki. Po nałożeniu jest wrażenie tłustości, po chwili wchłania się całkowicie. Bardzo ładne opakowanie z "miękko" zakręcającym się wieczkiem. Pachnie świeżo i przyjemnie. (w promocji za ok.25zł)/ 50ml

Ideał dla cery mieszanej:)

Zakupiony razem z kremem na dzień okazał się idealnym jego uzupełnieniem:) Ma konsystencję masełka, ale po nałożeniu szybko się wchłania. Sprawia, że strefa T jest zmatowiona a policzki przyjemnie gładkie. Jego zapach jest świeży, naturalny. Dodatkowy plus za wydajność i cenę. Polecam:)

EDIT: jednak troszke za gęsta konsystencja, zapach te ż przestał mi pasować.

Raczej nie.

Plusy:
+ przyjemna konsystencja,
+ dobrze się wchłania,
+ dobrze nawilża,
+ wydajny,

Minusy:
- nie zwęża porów,
- nie matuje.

Stosując regularnie oba kremy (na dzień i na noc) nie zauważyłam znaczącej poprawy kondycji mojej tłustej cery.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Najsłabsze ogniwo...

serii. O ile wszystkie inne kosmetyki serii Balance poprawiały stan mojej cery, o tyle ten pseudo żel powoduje, że skóra tłuści się 3x mocniej, zapycha się i po przebudzeniu wygląda szaro i niezdrowo. Wolę się niczym nie posmarować niż wrócić do tego kremu!

Używam tego produktu od:kilka tygodni w doskokach
Ilość zużytych opakowań:1, w połowie

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Przyjemny kremik

Bardzo fajny kremik. Nie zapycha, fajnie nawilża, nie jest tłusty tylko pozostawia delikatny film na skórze, czasami stosuje go także na dzień jak nie wychodzę z domu. Nie działa szałowo, ale nie spotkałam jeszcze kremu który wyregulował by mi moją przetłuszczającą się cerę, ale przynajmniej nie przesusza mi policzków. Ja jestem z niego zadowolona. Kupie go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

nie do końca...

Świetny zapach, jak każdy produkt z tej serii, konsystencja jak dla mnie idealna, ładne opakowanie. Ale z tym działaniem to nie do końca, tak jak sobie wymarzyłam.
Skóra jest nawilżona, ale nie zauważyłam poprawy w miejscu, gdzie mi się ona przetłuszcza i gdzie mam suchą.

Niestety, najważniejsze dla mnie było właśnie to działanie i go nie zastałam w tym produkcie :(

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

spróbowałam

Faktycznie ten kosmetyk można określić jako "żelowaty", jest to dość lejący się krem, powiedziałabym. Jednak odpowiada mi ta konsystencja, przyjemnie się go używa. Zapach ok, wchłania się szybko-twarz nie świeci się po kilku minutach po aplikacji. Odejmuję mu * za pieczenie przez pierwsze minuty po aplikacji, właściwie to chciałam go wyrzucić ale skóra wyglądała ok, tylko to pieczenie...zużyłam cały słoiczek. Szczerze to nie wiem czy pomógł/upiększył on moją cerę, żadnych rewelacji nie zauważyłam. Ot, nawilżył. Za tą cenę (prawie 40zł) na pewno można znaleźć coś lepszego. Plus za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

niekoniecznie

Mam cerę mieszaną, która w strefie T ma bardzo rozszerzone pory i świeci się, a na policzkach jest normalna.
Nie wiem skąd się ten pomysł z nazwą żel wziął, ale tak naprawdę to jest lekki krem. I to nie wyróżniający się niczym specjalnym.

Nie zauważyłam, żeby się mój nos mniej świecił...

Nie zauważyłam zmniejszenia się porów.

Ale za to zauważyłam coś innego...
Po jego aplikacji mam ściągniętą skórę na policzkach, co więcej w pierwszych kilku sekundach czuję na twarzy pieczenie. Jest to niekomfortowe uczucie "wżerania" się kremu w twarz - prawdopodobnie moja skóra tak reaguje na jakiś składnik.

Cieszę się, że nie reaguje czerwonym rumieniem. Za ten brak rumienia wystawiam 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale ponieważ nie chcę wyglądać jak rosyjska matrioszka, nie zaryzykuję dalszego używania

moj ulubiony

zdecydowanie moj faworyt, a mam cere T
plusy:
+ cera rano jest wypoczęt
+ nie powoduje niechcianych krostek
+ nie zatyka porów
+ świetnie sie rozprowadza
+ cudowny zapach
+ nawilza
+ cena w promocji jest rozsądna
minusy:
- słoiczek jest ciężki więc niewygodny w czasie podróży

Używam tego produktu od: z przerwami

bardzo dobry

Mam cerę mieszaną, wiec jest dla mnie idealny, stosuje cała serie :P Opakowanie pieknie wygląda na pólce, jednak do stosowania przydał by się w pojemniczku z pompką = tak jest wygodnie :D Ma świeży zapach, super konsystencje, nie klei się. Cera jest po nim nawilżona i zmatowiona zarazem.

Używam tego produktu od:grudnia

Mój ulubiony krem na noc!!

Mam cerę mieszaną. Próbowałam już wielu kremów, ale ten zdecydowanie polubiłam najbardziej. Ma bardzo fajną konsystencję żelu-kremu i miły zapach. Pozostawia na skórze uczucie gładkości. Jak dla mnie jest idealny :)

Jak dla mnie super

Mam cerę mieszaną z przewagą tłustej i kremy na noc albo ja bardzo przesuszały albo sprawiały że okropnie i nieestetycznie się świeciła. ten dobrze się wchłania i naprawdę nawilża cerę. jestem z niego bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1i 1/2

fajny

Konsystencja kremu lekka,choć na początku,po nałożeniu na twarz może wydawać się tłusty..po czasie jednak ładnie się wchłania.Po przebudzeniu cera jest gładziutka,nawilżona,ale nie przetłuszczona.Bardzo dobry kremik do mieszanej cery.

Używam tego produktu od:kilku tyg