Oriflame, Optimals, Balance Cooling Scrub (chłodzący scrub)

Oriflame, Optimals, Balance Cooling Scrub (chłodzący scrub)

Zgłaszająca osoba: Anna Górska

Głęboko oczyszcza pory skórne, złuszcza zrogowaciały naskórek i odsłania nową, czystą powierzchnię skóry, która długo zachowuje matowy wygląd.

Scrub jest dość gęsty, ma sporo niezbyt dużych drobinek. Mocno chłodzi. Świeży zapach jest charakterystyczny dla całej serii. Dość ciężko się go zmywa (podobnie jak maseczki na bazie glinki).

nic nie czyni...

Zdecydowanie za delikatny dla mojej niesfornej cery...
Tylko oczyszcza, natomiast działania peelingującego nie zauważyłam...
Plus za ładny zapach i faktyczny efekt chłodzenia.
Więc narazie odstawiłam go na półkę i sięgnęłam po coś mocniejszego ;)

Używam tego produktu od: pół roku?

łagodny a skuteczny

Peeling jest skuteczny - dość radykalnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i wygładza, ale efekt jest krótkotrwały. Samo użycie jest przyjemne, kosmetyk zawiera niezbyt ostre granulki, które delikatnie masują i co najważniejsze nie podrażniają. Sam efekt chłodzenia również nie jest zbyt drastyczny i na pewno nie piecze.
Zaznaczyłam, że więcej go nie kupię, bo znalazłam swoje peelingowe KWC - Ziaję PRO:)

Używam tego produktu od:jakiś czas

w porządku.

Zacznę od tego, że scrub po zmyciu zostawia dziwny film na skórze, ale ja go niweluję maseczką. :) Poza tym peeling jest delikatny, nie ściera zbyt mocno, a bardzo skuteczny. Cera jest gładka i przyjemna w dotyku a do tego dobrze oczyszczona. Cena w promocji też niezbyt wygórowana. Jednak ja chyba potrzebuję czegoś ostrzejszego. :) Niemniej jednak może kiedyś do niego wrócę. ;)

WŁOSY lokówka objętość

Coraz bardziej go lubię!

Świetny kosmetyk! Kupiłam go z czystej ciekawości i jestem bardzo mile zaskoczona :) Jest bardzo wydajny, ma wiele malutkich drobinek, które dobrze ścierają, a jednocześnie nie podrażniają skóry. Wystarcza go naprawdę odrobinka! Faktycznie pojawia się przyjemne uczucie schłodzenia. Wielkim plusem jest zielona, lecz przeźroczysta tuba - widać, ile kosmetyku ubyło. W moim przypadku nie ubyło go prawie w ogóle, a używam go regularnie i jestem ogromnie zadowolona z efektów.
Cena w promocji jest zachęcająca. Polecam wszystkim, gdyż warto wypróbować.

Używam tego produktu od: Półtorej miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Początek 1

coś nie tak :|

Bardzo lubiłam ten scrub w poprzednim opakowaniu i jak się okazało - w poprzedniej wersji :|
Zmiana tylko na gorsze...

Scrub nie jest już taki mocny. Jest bardziej kremowy, jeszcze trudniej się go zmywa, a efekt chłodzenia bardzo słaby.
Jedyny plus jaki znalazłam, to jego wydajność.

Szkoda, bo na pewno nie kupię tego scrubu ponownie.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Nie znoszę!

To chyba najgorszy peeling, jakiego używałam! Absolutnie go nie znoszę. Może zacznę od plusów:

+ niezła, gęsta konsystencja
+ dobre drobinki

I na tym plusy się kończą.

- okropna oleistość tego peelingu!
- ciężko go zmyć, zostaje tłusta warstwa
- I chyba najgorszy minus: zapycha mnie!
- cena - w życiu bym go nie kupiła w cenie regularnej

Do tej pory nie sądziłam, że peeling może zapychać, ten jednak to robi. I to na pewno on - moja skóra po jego użyciu wcale lepiej nie wygląda, na pewno nie jest odświeżona. I ta okropna, tłusta warstwa. Nie polecam! Można znaleźć dużo lepszy peeling za 1/4 ceny tego. Dla mnie bubel.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: staram się wykończyć jedno

super;)

Najlepszy jaki miałam.

*miła, kremowa konsystencja
*ładny,świeży zapach
*skóra po użyciu jest promienna, gładka, dłuzej pozostaje matowa
*cena w promocji jest ok
*ładne opakowanie
*wydajny

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

jeden z ulubionych

Tak jak reszta serii doskonały do mojej mieszanej cery :)

Plusy:
-wydajność
-wygodna tubka
-mila kremowa konsystencja
-drobinek średnio, a mimo to wspaniale oczyszcza
-dobrze się pieni
-ładnie pachnie
-matuje skórę
-nie podrażnia
-nie wysusza
-odczuwa się miły chłód na twarzy- idealny na lato

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

zadowalający

Peeling ma raczej mało drobnych ziarenek, jednak dokładnie złuszcza martwy naskórek. Po jego użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, świeża, matowa a pory mniej widoczne. Miłe uczucie chłodu trwa przez chwilę po użyciu. Plusem jest również duża wydajność. Zapach świeży, choć nieco chemiczny, średnio przyjemny, ale mi nie przeszkadza. Scrub bardzo ciężko sie zmywa za co duży minus, ale rozumiem- glinka w składzie:)
Ogólnie dobry produkt - zapewnia gruntowne oczyszczenie i złuszczenie, jednak mając porównanie z kilkoma innymi peelingami dostaje ode mnie tylko mocną 3, nawet z + :)
Warto spróbować. Być może jeszcze do niego wrócę.Używam tego produktu od:około 2 miesiące

na lepszy nie trafiłam

podoba mi się seria balance, ale ten peeling po prostu uwielbiam! świetnie oczyszcza skórę i ją matowi, ze zmywaniem nie mam problemów, najlepiej się sprawdza do tego dość chłodna woda. uczucie chłodu na twarzy jest bardzo fajne, utrzymuje się chwile po zmyciu i osuszeniu twarzy. konsystencja bardzo dobra - gęsta, pełna drobinek, przez co peeling jest na prawdę wydajny.
zdecydowanie polecam, chociaż byłabym ostrożna na miejscu posiadaczek cer bardzo delikatnych;]

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

swietny

dla mnie bomba:
ma mocny zapach, chlodzacy, co mi sie bardzo podoba. na skorze zostawia wrazenie chlodzenia. az milo go uzyc w czasie prysznica po ciezkim upalnym dniu. ma gesta konsystwncje i jest wydajny. nie wylewa sie z tubki. drobinek mogloby byc troszke wiecej, ale to moze moj wymysl.

Używam tego produktu od:pol roku

dobre

Jedyny produkt z tej serii,ktory lubie!
Ladnie,gleboko oczyszcza buzie.Nie jest ostry.Nadaje sie nawet do twarzy opalonej.Ladnie ja odsiezy a nie podrażni.Zluszcza naskorek odslaniajac czysta,promnienna,jasniejsza skore.Ma ladny zapach.Jest dosc gesty,wystarczy odrobina.Jest wydajny.Z tubki mozna wydobyc prawie wszystko.