Optimals, Sensitive Night Cream (Krem na noc do cery wrażliwej)

Optimals, Sensitive Night Cream (Krem na noc do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: Anna Górska

Odżywia skórę i stymuluje odnowę komórkową, co sprzyja zachowaniu młodego wyglądu i działa przeciwstarzeniowo. Olejek ze żmijowca koi, a kreatyna zwiększa energię komórek skóry. Nie zawiera substancji zapachowych.

Skład: aqua, butyrospermum parkii, caprylic/capric triglyceride, glycerin, dimethicone, sodium polyacrylate, cetyl alcohol, butylene glycol, saccharide isomerate, simmondsia chinensis, tocopheryl acetate, helianthus annuus, methylparaben, imidazolidinyl urea, propylparaben, echium plantagineum, disodium edta, rosa rubiginosa, laureth-3, creatine, hydroxyethylcellulose, acetyl dipeptide-1 cetyl ester, citric acid, sodium hyaluronate, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, phenoxyethanol, ethylparaben, butylparaben, potassium sorbate, isobutylparaben, biotin, tocopherol.

Calkiem ok

Mam cere wrazliwa ale tlusta na dodatek z zapaleniem lojotokowym. Ten krem przyniosl mi niesamowita ulge. Zapalenie odeszlo w zapomnienie, skora przestala sie luszczyc. Bardzo dobrze lagodzi. Natomiast przy mojej tlustej cerze zaczelo pojawiac sie wiecej krostek. Zapychal pory niestety. Jednak jezeli chodzi o swiecenie, to nawet nie bylo tak zle. Jednak i tak do niego wroce, bo moja bardzo wrazliwa cera go polubila. Uzywalam najrozniejszych kremow, i tanszych i tych z gornej polki - zaden sie nie porownywal do tego jezeli chodzi o lagodzenie.

Używam tego produktu od: okolo roku

nie polecam

Niestety po użyciu tego kremu moja skóra wcale nie jest nawilżona, wręcz przeciwnie - kiedy się budzę ciągle czuję, że skóra jest ściągnięta..Nie wiem co jeszcze mogłabym napisac - zapach czy opakowanie są przeciętne, ale dla mnie te aspekty się nie liczą o ile skóra jest dobrze nawilżona - tu niestety nie jest, a szkoda bo zapowiadało się tak dobrze - masło karite zamiast powszechnej parafiny i trojglicerydy kaprylowe to skladniki ktore zdecydowaly ze wybralam ten krem - niestety, niepotrzebnie ...

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:3/4