Eyeliner Longue Tenue [Long-lasting eyeliner] (stara wersja)

Eyeliner Longue Tenue [Long-lasting eyeliner] (stara wersja)

Pojemność 0,08 ml

Łatwy w użyciu płynny eyeliner. Elastyczny pędzelek do precyzyjnej aplikacji i bogata, kremowa formuła sprawia, ze eyeliner łatwo się nakłada i szybko schnie oraz utrzymuje się przez cały dzień.
Dostępny w trzech odcieniach:
- Black,
- Brown,
- Glittering Black.

Cena: 29zł / 0,082fl.oz.

Idealny !

Z chęcią kupiłabym ten produkt, gdyby nadal sprzedawano starą wersję. O nowej słyszałam już gorsze opinie.

Liner jest idealny! Głeboki kolor, bardzo precyzyjny aplikator. Trzyma się cały dzień i nie ma mowy o żadnym ścieraniu się. Nie uczula. Cudowny!

trochę lepiej niż drogeryjne, ładny ocień brązu

chociaz nie jest idealny wracałam do niego po wszystkich nieudanych eksperymentach; przedewszystkim dlatego, że :
- jest trwały
- ma sztywny pędzelek -nie potrafie i nie wyobrażam sobie jak można użewać miękkiego, a większość eyelinerów (wszystkie?) ze średniej, drogeryjnej półki taki właśnie ma.
Plusem jest tez kolor zwłaszcza w wersji brown bo odcień jest dość ciemny. Gdyby był troche tańszy (20 zł, a nie prawie 40 zł) i miał ładniejsze opakowanie to myśle że dałabym mu wyższą ocenę, a tak tylko średnią.

bardzo dobry, ale...

Na eyeliner w Sephorze trafiłam przypadkiem, był mi potrzebny i miałam go za połowę ceny, więc kupiłam.
Nie przepadam za produktami tej marki bo jakość mają co najmniej wątpliwą. Mam odcień w kolorze black.
Przed nim używałam wielu eyelinerów w płynie w pisaku i ten do tej pory okazał się najlepszy.
Podoba mi się cienki aplikator, który potrafi wyczarować równiutką i lekko zakręconą kreskę.
Płyn ma fajną nie zbyt gęstą konsystencję i ładnie się rozprowadza po powiece.
Kolor głębokiej czerni raczej matowy.
Nie kruszy się i nie zbiera w załamaniu. Co do wydajności jeszcze się nie wypowiadam bo mam go od 2 tygodni i nie wiem ile go przez ten czas zużyłam.
Trwałością nie grzeszy, rozmazuje się po kilku godzinach noszenia bez ekstremalnych warunków. Przy nakładaniu na cienie nie rysuje całej kreski za jednym pociągnięciem, trzeba poprawiać 2-3 razy. Ogólna ocena bardzo dobra, gwiazdkę odejmuje za, krótką trwałość, pomijając to produkt jest godny polecenia.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupie ponownie bo chce wypróbować jeszcze inne marki dla porównania.

Makijaż MaxFactor

ciężki w użyciu

Na szczęście dostałam tego eyelinera, a nie kupiłam, bo nie mogłabym sobie darować wydania takiej kasy na takie badziewie.
Pędzelek wydaje się wygodny i precyzyjny, jednak ciężko się nim maluje. Nabiera za małą ilość tuszu, przez co nie można zrobić kreski za jednym pociągnięciem. Rozprowadza się nierówno, ciągłe poprawki są nieuniknione. Już lepszy jest eyeliner z Wibo.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu

Zależy od koloru

Eyelinery z tej serii są obecnie dostępne w aż 14 odcieniach o różnych wykończeniach: Noir Black, Glitter Black, Grey Black, Metallic Silver, Metallic Gold, Dark Brown, Metallic Copper, Glitter Taupe, Glitter Kaki, Glitter Green, Navy Black, Fancy Blue, Fancy Violet, Black Purple. Generalnie każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli szuka mniej standardowego koloru. Ja na razie mam dwa: Black i Fancy Blue. Na razie.

Eyelinery Long-Lasting kosztują 39zł, są ważne 6 miesięcy od otwarcia. Nie wydaje mi się, aby w każdej Sephorze zawsze były dostępne wszystkie ich kolory, ale trzeba przyznać, że wybór jest - zarówno wśród klasycznych czarno-szaro-burych barw, poprzez złoto czy srebro, aż do pięknych, nasyconych, wyrazistych kolorów.

Eyeliner wyposażony jest w mięciutką, elastyczną gąbeczkę, zwężoną na końcu na tyle, że umożliwia nam wykonanie naprawdę cienkiej, precyzyjnej kreski. Do aplikatora po prostu nie mogę się przyczepić. Wiadomo, że kreska nie zawsze wychodzi idealna, ale z pewnością nie mogę obwiniać tym właśnie jego - raczej moje trzęsące się ręce, bądź dzień paszteta za tym zazwyczaj stoi. Konsystencja eyelinera jest odpowiednia - nie jest on za rzadki, ani za gęsty. Nie zasycha w mgnieniu oka - można z nim spokojnie pracować bez pośpiechu - ale też stosunkowo szybko - nie muszę się z nim jakoś szczególnie obawiać, że za chwilę odbije mi się na górnych powiekach.

Mój pierwszy kolor N1 - Black jest klasyczną, zupełnie matową czernią, zadowalająco intensywną jak dla mnie. Cieszy mnie, że kolor nie blaknie, nie traci na intensywności w ciągu dnia. Jeśli chodzi o trwałość, to zważywszy na moje \'trudne\' powieki jestem bardzo mile zaskoczona. Używając eyeliner na Paint Pot z Maca właściwie nie mam zastrzeżeń co do trwałości. Wiem, że swój znaczący udział ma w tym właśnie Paint Pot, ale myślę że u innych nie jest on obowiązkowy, aby Sephorowy eyeliner utrzymywał się na ich powiekach cały dzień. Niektórym wystarcza baza Hean, czy Artdeco - mi nie, a skoro ten eyeliner tak dobrze się u mnie trzyma na Paint Pocie, to u innych jest pewnie równie doskonały bez niego. Warto pamiętać, że nie jest on jednak wodoodporny, więc moje podrapanie się po powiece, bądź grzebanie w oczach, czy ich łzawienie kończyło się jednak lekkim, miejscowym prześwitem - nie używałabym go więc na większe okazje/wyjścia. Na co dzień jednak eyeliner sprawdza się świetnie, póki rączki mam przy sobie, wygląda super, a zmywa się bez problemu - jednym słowem ma wszystko czego oczekuję. Zdjęcia wykonane po 10h noszenia eyelinera.

Jeśli chodzi o drugi kolor - Fancy Blue. Kolor i efekt na powiekach zachwyca. Niestety Fancy Blue nie odznacza się już tak dobrą trwałością, jak jego czarny brat. Trzyma się nieźle, z pewnością nie zniechęci mnie do noszenia go, ale z upływem paru godzin od aplikacji zdarzają się prześwity, bądź blednięcie koloru - zwłaszcza przy ostatnich upałach. Mimo to darzę go ogromną sympatią, ale przyznać trzeba, że jakościowo już najlepszy nie jest.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i drugiego

świetny, ale drogi

Bardzo dobry eyeliner, tylko chyba przepłaciłam albo macie starą cenę- zapłaciłam około 40 zł:)
Dość drogi jak na moją studencką kieszeń, ale warty uwagi- bardzo dobrze się z nim pracuję, kreski wychodzą bardzo łatwo, trzyma się też cały dzień.
Chyba taki mój pierwszy eyeliner w tuszu, który nigdzie nie migruję po paru godzinach ani się nie kruszy.

Starcza też na całkiem długo, używałam go pare miesięcy i nie wysychał.

Używam tego produktu od: połowy roku.

trwały i precyzyjny

Polecam ten eyeliner;
-kreska utrzymuje się cały dzień w stanie nienaruszonym-aż do demakijażu
-kosmetyk się nie rozmazuje
-ma bardzo precyzyjny pedzelek- malowanie nim kreski jest szybkie i łatwe
-idealna konsystencja, szybko wysycha na powiece
-duża gama kolorów
-nie podrażnia oczu

Minusów nie widzę.

no lasting, brokat podróżuje po twarzy

Mam odcień 10 (glitter khaki) - w zasadzie nazwa dobrze oddaje kolor, jest to brązowo-złoto-zielony z dużą ilością ładnego, drobnego brokatu. Sam odcień jest wg mnie bardzo ciekawy, niespotykany i oryginalny - fajnie się prezentuje na oku, trochę delikatniej niż zwykły czarny, a jednocześnie mieni się więc "coś się dzieje", ożywia twarz.

PLUSY:
+ kolor, jak już wcześniej napisałam
+ efekt jest bardzo fajny
+ bardzo łatwo się zmywa przy demakijażu, a nie znoszę pancernych, nie dających się zmyć eyelinerów

MINUSY:
- największym minusem jest trwałość, a w zasadzie jej brak. czy mi się wydaje, czy wg producenta ten produkt jest "long lasting?" u mnie raczej "no lasting". sprawa wygląda tak, że po nałożeniu go jest pięknie - naprawdę super efekt. niestety w kilka godzin po wykonaniu makijażu brokat z kreski migruje na całą górną powiekę (to nawet nie wygląda źle, ktoś może nawet pomyśleć że to nasz zamierzony efekt) ale niestety kreska też kseruje się na górnej powiece i to w dość upierdliwy sposób (duże grudy eyelinera przyczepiają się do górnej powieki i nie dają się w ogóle zeskrobać :P )
- przez to właśnie eyeliner się kruszy na powiece w nieestetyczny sposób, tzn po prostu wydłubują się z niego dziury no i nie wygląda to zbyt pięknie
- pędzelek jest dość gruby i kreski nim wykonane są raczej grube (co mi samo w sobie nie przeszkadza), ale jak wyjmuje się pędzelek z opakowania to ciągną się z niego takie glutki z brokatu, które trzeba obetrzeć przed każdym użyciem

Wiem, że często brokatowe produkty mają problem z trwałością - bo niestety taka cecha brokatu, że lubi podróże po całej twarzy. Ale wydaje mi się, że w przypadku eyelinera za 30 zł to nie jest usprawiedliwienie.

Ogólnie - bardzo lubię efekt, jaki daje ten eyeliner. Niestety nie mogę na nim polegać i muszę cały czas kontrolować, czy moje kreski są na miejscu, czy już rozpoczęły wędrówkę po mojej twarzy. Być może inne kolory bez brokatu są lepsze, ale tego raczej już nie sprawdzę - bo znam inne eyelinery, które są trwalsze niż ten, a kosztują w okolicach 10 zł.

Czy warto się przemęczać dla efektu? Czasem mi się zdarza :P Szczególnie fajnie ten eyeliner wygląda z cieniem C\'mon Cameleon od Catrice :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo dobry eyeliner

Szukałam eyelinera, którym łatwo nauczyłabym się malować kreski i czytając poniższe opinie, zdecydowałam się zakupić ten produkt.
Wcześniej używałam eyelinera Lovely ale nie bylam z niego zadowolona, pędzelek był za gruby i szybko sie rozwarstwiał. Tu, pędzelek jest jak dla mnie idealny i nic sie z nim nie dzieje.

+ tusz nie wysycha
+ dobry pędzelek, nie rozwarstwia sie
+ długo utrzymuje się na powiece
+ czarny jest czarny :)
+ starcza na bardzo długo (kupiłam w marcu i dopiero teraz się kończy)

- bez promocji kosztuje już chyba 39zł, dla mnie to już duzo

Przyjemniak

Był to mój pierwszy eyeliner, a jakże trafiony! Teraz jestem w fazie testowania innych, bo ten ostatnio zdrożał. Jeśli nie znajdę godnego następcy, to być może do niego powrócę.

+kolor jest czarny, że czarny, a nie szary, nie tworzą się też prześwity, wystarczy jedna warstwa, nie trzeba poprawiać
+pędzelek - nie rozwarstwia się, aplikacja przebiega bezproblemowo, łatwo zrobić prostą kreseczkę
+szybko schnie na powiece
+nie wysycha w opakowaniu w błyskawicznym tempie

+/- ogólnie rzecz biorąc to jest trwały, ale na tłustej powiece nie wytrzyma do 7-8 godzin (myślę, że to nie jest straszny mankament, ale niektórym może to wadzić)

Używam tego produktu od: około 3 lata
Ilość zużytych opakowań: cztery

Fatalny mazak

Nie bardzo rozumiem, skąd te zachwyty nad takim badziewiem. Kreskę nosze od lat, potrafię ją robić całkiem dobrze, ale na tak beznadziejny produkt jeszcze się nie natknęłam. Krecha rysuje się bardzo topornie, jest nietrwała. Nie widzę żadnych plusów, prócz ceny- kupiłam ją podczas promocji.

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: połowo jednego

mój nr 1

a więc zaczne od tego, że od zawsze mialam problem z malowaniem kreski, jak juz mi sie jakimś eyelinerem udało to sie okazywal nie trwały,
\\npewnego pięknego dnia okazało sie, że w SEPHORZE liner ten jest przeceniony za 8 zł no to spróbowalam...
\\nSTRZAŁ W 10! kreska jest idealna, można się nią bawić ! jest trwały, 12 godzin bez problemu trzyma sie na powiece bez odbić ! konsystencja idealna.
\\n
\\nPolecam ;)) i na pewno przy nim zostane, odejmuje jedynie pół gwiazdki za cene :(