Braun, Prostownica ceramiczna ES1

Braun, Prostownica ceramiczna ES1

Elektroniczny element grzejny - gotowość do pracy w ciągu 60 sek. Maksymalna temperatura 185C. Funkcja ustawienia temperatury (13 ustawień, od 130 do 185C). Super śliskie powierzchnie ceramiczne. Opatentowane elastyczne powierzchnie ceramiczne uginające się pod naciskiem włosów dla większej ochrony. Powierzchnie ceramiczne o wymiarach 39x90 mm, idealne do średnich i długich włosów.Zimna końcówka prostownicy dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa. Dioda On/off. Przewód zasilający o dł. 2m.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Jak dla mnie dobra chociaż nie kupilabym ja ponownie

Szybko się nagrzewa i dobrze prostuje chociaż mogłaby miec wieksza temperature. Jak dla mnie wielkim minusem jest to, że ma wylacznik w miejscu gdzie zawsze trzymam ja i dlatego czesto zdaza mi sie ja wylaczyc ;/

Nie polecam.

Dostałam tę prostownice na urodziny.Przez pierwszy tydzień prostownica super,mega.Włosy szybko się nie skręcały i ładnie wyglądały.
Koszmar zaczął się w drugim tygodniu.Włosy zaraz po wyprostowaniu zaczęły się inaczej układać,falować,końcówki się wywijały.Jest tak do dzisiaj.PO wyprostowaniu efekt prostych włosów trzyma się u mnie max 30 minut.Mam włosy lekko kręcone.Strasznie niszczy mi włosy,są matowe.Gdy prostuje włosy czuje jak się palą i wyrywają.Z całego serca nie polecam.Nie za tę cene !

Używam tego produktu od:4 lata
Ilość zużytych opakowań: .

Znalazłam lepszą

Miałam ta prostownice już jakiś czas temu, przyznam ze na poczatku bylam zadowolona, ale z czasem przestała sie sprawdzac. Mam włosy kręcone wiec wymagałam od prostownicy zeby te włosy były na prawde proste a nie tylko lekko wyprostowane co w efekcie dawało efekt mocnego puszenia sie. Po około 1,5 roku zaczęła sie ścierac powłoka ceramiczna. Natomiast włosy były względnie proste zaledwie jeden dzien:/ Niedawno zakupiłam prostownice efalock i jestem zdecydowanie bardziej z niej zadowolana.

Używam tego produktu od:3 lata

Manicure - odwrócony french

bdb

prostownica przyjemna w użytkowaniu.
+ elegancki wygląd
+ długi kabel
+ płytki nie ścierają się
+ regulacja temperatury
+ nie wyrywa włosów

daje radę już spory kawałek czasu, mimo że nie raz przez przypadek zostawiłam ją na ponad 7h włączoną na maksymalna temperaturę ;), oraz używam codziennie
dobrze prostuje włosy, być może dlatego że prostuję je małymi partiami. wiadomo że to, ile włosy zostaną proste nie zależy w dużym stopniu od prostownicy a od typu włosów, czynników zewnętrznych , wiec nie rozumeim problemu u niektórych :D .
ogólnie, zadowolona ! :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ?

Prostownica numer jeden

Prostownicę kupiłam 3 lub 4 lata temu- obstawiam 4 ;) było to jeszcze w czasie kiedy prostowałam włosy, do czego jest świetna- intensywnie(prostowanie codziennie całej czupryny) używana ok. 2-3 lat, płytki się nie pościerały, nagrzewa się dłużej niż na początku, ale nie działa mi włącznik- zaciął się w pozycji ON- na pewno jest to łatwe do naprawienia ale ja i tak wyjmuję sprzęty z gniazdka. Do tej pory używam jej co drugi dzień do lekkiego wyprostowania grzywki, w sytuacjach kryzysowych do podkręcenia włosów do czego też świetnie sie nadaje ;) przypytaniu o ponowne kupno produktu zaznaczyłam nie wiem, ponieważ gdy mi się zepsuje może być już niedostępna :D a szkoda, bo to bardzo dobry sprzęt

Używam tego produktu od:3-4 lata

świetna :)

Dostałam ją w prezencie więc nie wiem ile kosztowała, ale jak dla mnie jest bardzo dobra :)
+ szybko się nagrzewa
+ nie wyrywa włosów
+ ładnie wygląda ;)

Zdecydowanie polecam;D Jest suuper ! :):)Używam tego produktu od: grudzień 2008

Sama przyjemność:)

Długo zastanawiałam się nad wyborem prostownicy. Zawsze chciałam ją mieć, ale nigdy nie pokusiłabym się o jakąś tandetę, dlatego szukałam czegoś porządnego. Wreszcie wybrałam - tę właśnie prostownicę Brauna. I jestem z niej bardzo zadowolona, nie żałuję zakupu. Od razu spodobała mi się szeroka skala wyboru temperatury (chociaż z reguły i tak najczęściej używam prawie najwyższej). Błyskawicznie się nagrzewa (ok. minuty), ma bardzo wygodny kabelek, który pozwala na swobodne ruchy urządzeniem, ponadto jest lekka, wygodna, a przy okazji ma ładny wygląd. Efekt po jej użyciu pozostaje zazwyczaj do następnego dnia (noc nie stanowi problemu, włosy są na drugi dzień proste). Zawsze używam do włosów odżywki, ale nawet po użyciu samej prostownicy zaobserwowałam, że nadaje ona włosom lśniący efekt (a więc nie przesusza). Stosowanie tego urządzonka to sama przyjemność:)

spoko

mam ta prostownice juz 2lata,jest bardzo dobra ,efekt prostych wlosow dlugo sie trzyma aczkolwiek konce mi sie wywijaja przy zlej pogodzie,ogolnie prostownica jest delikatna dla moich cienkich farbowanych na blond wlosow,przy dobrej pielegnacji niewysusza tak wlosow jak inne,wiem z doswiadczenia bo mam w domu 4 prostownice a uzywalam chyba juz z 7;-).ciagle poszukuje idealu wiec nie kupie juz takiej samej
polecam do dluzych wlosow gdyz plytki sa szerokie i krotkich moze byc nieporeczna.polecam jest bardzo dobra ale dalej szukam idealnej:-)

Używam tego produktu od:2lata

Cudeńko !!!

Dostałam od chłopaka na rocznicę :) spisał się na medal ! Ta prostownica powaliła mnie na kolana. Jest trzecim i najlepszym urządzeniem tego typu, jakie gościło u mnie w łazience. Do tej pory płytki nawet trochę nie są zarysowane, mimo że używam jej codziennie. Spadła już tyle razy na płytki i nic nie stało się nawet obudowie ! Posiada regulację temperatury - co bardzo cenię. Jest wygodna, nie wyrywa włosów. Nagrzewa sie dosłownie w mgnieniu oka, jest lekka, poręczna. Prostuje włosy codziennie, podkreślam, że są one rozjaśniane co prawie miesiąc i długie. W dodatku cienkie z natury. Prostownica ta wcale nie pogorszyła ich stanu. Stwierdzam ten fakt, gdyż miałam do czynienia z innymi i widziałam skutki. Mam nadzieję, że będzię służyć mi jak najdłużej !! :) Polecam, bo warto.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

(Chyba)Gorzej byc nie mogło:(

Dostałam ja w prezencie.
(-):
*zbyt szerokie płytki,co uniemożliwia dokładne wyprostowanie włosa
*płytki są śliskie i wg mnie ciągną włosy ;\
*moja grzeje przez 15 min ,a potem się zacina i trzeba długo czekać aby ponownie się nagrzała
*w ogóle jakaś taka nieporęczna :(

Niestety jest to pierwsza moja rzecz,z której nie jestem zadowolona :(Obecnie używam prostownicy firmy babyliss i ta jest o niebo lepsza.
Niestety nie polecam..a chciałabym .
Pozdrawiam :D:*

Używam tego produktu od:na codzień używam babyliss,tą mam awaryjnie

superkowa:D

Zamowilam na allegro za 128 zł, ślizga się po włosach, u mnie efekt utrzymuje się do następnego mycia cyzli 1 calusienki dzien, szybko sie nagrzewa, regulacja temperatury:) Mam nadzieje ze mi bedzie dlugo sluzyc;)

Używam tego produktu od: tydzien

jest ok ;]

Była to moja pierwsza prostownica, ogólnie byłam zadowolona, ale musiałam zmienić, bo upadła na kafelki pare [!] razy i... ups =/ Szybko się nagrzewała, ale była troszkę za szerokaa..

Używam tego produktu od:1,5 roku.