Curbicia, Shampooing-Masque Pureté (Oczyszczający szampon - maska 2w1)

Curbicia, Shampooing-Masque Pureté (Oczyszczający szampon - maska 2w1)

Szampon-maska oczyszczająca z absorbującą glinką CURBICIA do tłustej skóry głowy trwale reguluje produkcję sebum i umożliwia zmniejszenie częstotliwości mycia włosów. Włosy odzyskują świeżośći lekkość. Produkt o wzmocnionej skuteczności działania.

Nie przepadam

W ogóle nie leżą mi produkty tej firmy, skusiłam się kiedyś i jedyne co lubię to odżywki do włosów, zresztą niektóre tylko. Nie polecam tego szamponu, dla mnie wadą jest zapach, konsystencja - zbyt płynna, wylewa się na wszystkie strony z niepraktycznej tubki (moje szmpony wszystkie były w tubach o pojemności 150ml). Po użyciu włosy były splątane i wymagały nałozenia sporej ilości odżywki. Największy minus to cena - nie żałuję pieniędzy na dobre produkty ale taka cena za marne 150 ml to rochę przesada. Jednak myślę że spełnia swą rolę, tzn. normalizuje włosy mieszane. Daję aż 2 gwiazdki bo jest nieporównywalnie lepszy od szamponu Okara do włosów farbowanych (który jest kosmetycznym bublem wszechczasów)

Warto sprobowac

Dobry dla przetluszczajacych sie wlosow, po myciu sa miekkie i aksamitne, dluzej pozostaja swieze. Lepszy efekt osiaga sie stosujac wraz z maseczka do przetluszczajacej sie skory glowy. Wady to cena i nieprzyjemny zapach.

Oceniam na 4.00

Zapach mi nie odpowiada ale reszta w porządku. Przede wszystkim spełnia swoje zadanie - normalizuje i włosy przestają się przetłuszczać. Ogólnie służy mi ta firma.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry. Ma przyjemny zapach,dobrze się pieni, jest wydajny.