Body Colour, Energetyzujący żel pod prysznic

Body Colour, Energetyzujący żel pod prysznic

Żel pod prysznic z wyciągiem z cytryny i wiśni z Barbados. Żel o fantastycznym, energetyzującym zapachu zapewnia orzeźwiającą kąpiel pod prysznicem. Wzbogacony o wyciąg z wiśni z Barbados dostarcza optymalną dawkę witaminy C, wpływając na wspaniały wygląd Twojej skóry, a wyciąg ze świeżych cytryn dba o jej świeżość i delikatność. Efekt głębokiego nawilżenia zapewnia gliceryna.

Orzeźwienia brak :)

Plusy:
+ jest wydajny,
+ nie drażni, nie powoduje alergii,
+ cena,
+ niezłe właściwości myjące.

Minusy:
- zapach jak płyn do mycia naczyń - taka sztuczna cytrynka,
- wysusza skórę!
- glutowata, nieprzyjemna konsystencja, która tylko dopełnia brak efektu orzeźwienia :)

1,5 gwiazdki za brak uczulenia i na prawdę dobrą wydajność :)

Nie polecam :)

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Może być.

Jak dla mnie miał całkiem przyjemny zapach, ale wyglądał trochę jak te rumiankowe szampony w dużych opakowaniach. Nie mam do niego zastrzeżeń, ale nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno opakowanie

Nie zachwyca

Bardzo lubię firmę Lirene, ale w tym wypadku się nie popisała. Zapach nieciekawy - dokładnie taki sam ma cytrynowy płyn do zmywania naczyń. Wysusza skórę, ale nie powoduje alergii - przynajmniej w moim wypadku. Cena na pewno na plus, wydajność podobnie. Mimo wszystko nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

depilacja ciąża

Słaby

Żel jest gęsty, trudno wydobyć go z butelki. Słabo się pieni i za bardzo nie odświeża. Ma sztuczny żółty kolor i zapach faktycznie przypominający płyn do naczyń. Żadnego nawilżenia po jego użyciu nie zauważyłam. Jego plusem było to, że nie zostawiał tłustej warstwy, a dzięki temu bez problemu można było go spłukać. Orzeźwienie w jego wykonaniu wypada dość kiepsko.

Czas używania produktu: ok. 1,5 miesiąca

średniak

zapach rzeczywiscie podobny do zapachu plynu do naczyn.
ladne opakowanie
pieni sie dobrze
nie wysusza skory
ale
zdecydowanie za malo wydajny dlatego nie kupie ponownie

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

nie, nie, nie

Nie wiem czemu ale ten zapach mi przypomina płyn do naczyń. Za diabła nie potrafiłam się do niego przekonać a skusił mnie żywym, energicznym kolorem i ogólnie ładnym opakowaniem.

Fajnie się pieni, ale nie znosze jego konsystencji - ohydna galaretka. Na plus uczucie odświeżonego i i czystego ciała. Natomiast strasznie wysuszył skóre.

Jedynym żelem pod prysznic Lirene, który lubię jest ten ujędrniający bodajże z owocem noni.

Nie nie i jeszcze raz nie.

Używam tego produktu od: kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

Żel jak żel

Ot, zwyczajny żel pod prysznic o niezaciekawym zapachu - mi kojarzy się z jakimś specyfikiem do sprzątania. Pieni się dość dobrze, nie wysusza skóry, mniej więcej od połowy buteleczki musiałam ją stawiać "na głowie", bo nie chciało spływać.
W sumie opakowanie atrakcyjniesze niż zawartość.

Używam tego produktu od: 4 tyg.

Mhm :]

Żel jak dla mnie całkiem niezły. Dobrze się pieni, ślicznie pachnie, ma poręczne opakowanie. jednak jest bardzo mało wydajny. Nie kupuję, bo szukam idealnego żelu pod prysznic :)

fajny

Dobra konsystencja, dobrze sie pieni, bardzo przyjemnie cytrusowo pachnie, nie wysusza skory. Niczego wiecej nie wymagam od zelu do mycia ciala. Jeszcze jeden dobry produkt Erisa do pielegnacji ciala.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

ciekawy zapach

Nie przepadam za żelami Erisa, bo denerwuje mnie w nich ta dziwna galaretkowato-kisielowata konsystencja, przez którą ciężko wychodzą z butelki. No ale moja mama widać je lubi, bo w kółko kupuje coraz to inny zapach, więc chcąc nie chcąc używam ich będąc u rodziców. Tego w sumie spróbowałam już na wspólnym wyjeździw wakacyjnym, bo sama miałam słodki w zapachu kremowy żel, a ten wydawał mi się taki orzeźwiający, więc się skusiłam dla odmiany. I faktycznie zapach to ten żel ma ciekawy - taki kwaskowaty z wyraźnymi nutami i wiśni i cytryny, co dziwne bez chemicznej nutki jak w innych przeze mnie testowanych. Ale poza tym nic mnie w nim nie uwiodło, więc sama z siebie nie kupię na pewno. Jak dla mnie przeciętny, dobrze myjący żel o denerwującej konsystencji i oryginalnym zapachu.Używam tego produktu od: sierpnia