Biosilk, Silk Therapy Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca i regenerująca (stara wersja))

Odżywka wygładzająca do włosów kręconych, pierzastych i długich. Zawiera wit. B, proteiny jedwabne oraz wyciągi z ziół. Znacznie poprawia kondycję włosów zniszczonych i matowych, oraz ich gładkość. Odżywka bogata również w substancje nawilżające. Nadaje włosom niepowtarzalny połysk.

bardzo dobra

Początkowo ta odżywka nie zachwyciła mnie ale po dłuższym używaniu przekonałam się do niej.

Odzywka ma gęstą, kremową konsystencję, dobrze nakłada się na włosy i nie spływa z nich. Pięknie pachnie, jak cała seria z jedwabiem, a zapach utrzymuje się na włosach przez bardzo długi czas.

Odżywka bardzo ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy, leciutko obciąża (ale na plus, włosy się nie puszą) a po użyciu włosy są gładkie, sypkie i puszyste.

Odżywka jest bardzo wydajna. Nie podoba mi się jedynie jej cena i opakowanie (jest inne niż na zdjęciu); butelka nie jest zbyt poręczna. Cena jest zdecydowanie za wysoka.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bubel za wysoką cenę.

Całe szczęście kupiłam tą odżywkę w promocji, ale nawet tych 26zł mi szkoda... Odżywka nie robi zupełnie nic. No, może oprócz tego, że śmierdzi i plącze włosy - nie da się ich rozczesać, a ten okropny zapach zostaje na włosach po wysuszeniu. Włosy są po niej szorstkie i nijakie. Jest też bardzo niewydajna, konsystencja przypomina białą wodę, którą trzeba nieźle "nawalić" na włosy, żeby w ogóle zorientować się, że ma się cokolwiek na włosach. Zdecydowanie nie polecam tej odżywki.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie (z bólem skończę...)

Zastępuje prostownicę

Bardzo wydajna, przyjemna odżywka. Świetnie wygładza włosy, po jej nałożeniu nie stosuję już prostownicy-wystarczy wysuszyć włosy, albo nawet nie (w tym przypadku rozczesuję je co jakiś czas, dopóki nie staną się suche) i na drugi dzień mam gładkie, proste włosy. Ciut obciąża, ale to i tak mniej szkodliwe od prostownicy.

koszmarrr!!! :(

Mam długie, proste i delikatne włosy. Wiedziona wieloletnią miłością do jedwabiu do włosów Farouk i promocją w SuperPharm kupiłam szampon i odżywkę - następnego dnia wylądowały na allegro... Nie wygładza, wręcz koszmarnie plącze włosy - a u mnie bez odżywki się nie obejdzie. Ta jest rzadka, wodnista, ma dziwny zapach, spływa z włosów. Rozczesuję włosy tylko grzebieniem o rzadkich zębach - w tym przypadku przy pierwszym pociągnięciu grzebień zatrzymał się w połowie włosów, więc zrezygnowałam z szarpania. Jeden z (niewielu jakie miałam) największych bubli wszechczasów!Nigdy więcej nie chcę go mieć nawet za darmo... :(
Szampon z tej serii jest jeszcze gorszy - wcale się nie pieni (sic!), włosy pozostawia chropowate, poplątane, trzeba wylać całą garść, a i tak efekt jest żaden!
Używam tego produktu od:raz
Ilość zużytych opakowań:j.w.

marnosc

Mam dlugie, krecone i niesforne wlosy. Uzywam odzywek i szamponow wygladzajacych zeby je nawilzyc i wygladzic. Od produktow tego typu nie oczekuje wyprostowania wlosow jak prostownica, bo to w koncu tylko kosmetyk i cudow nie zdziala.
Zuzylam litrowe opakowanie odzywki. Odzywka ta nie spelnila moich oczekiwan. Wygladza slabo, zadna rewelacja, ale nie nawilza i placze wlosy. Rozczesanie ich po myciu to katorga, chociaz zwykla odzywka z drogerii radzi sobie bardzo dobrze. Wiec producent mocno przesadza w obietnicach. Konsystencja tej odzywki przypomina wode, co znacznie wplywa na jej wydajnosc.
Nie polecam tego produktu. Odzywka jest droga, niewydajna i nie wygladza mimo swojej nazwy i naciaganych obietnic producenta Ogolnie zawiodlam sie, chociaz produkty Farouka lubie i na ogol polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowa butla

dobre żelazko

Mam buteleczkę 50ml koloru beżowego w jakby... "kobiece kszałty" :D Biosilk zmienił kształ tych butelek (nie są już szare-jak ten na obrazku) .Po użyciu tej odżywki włoski są znacznie prostsze (co nie oznacza że są proste jak drut) Parę ruchów okrągłą szczotką + suszarka lub sama prostownica i efekt jest oszałamiający. 50 staczyła mi na ok. 5 razy przy czym za każdym razem jej sporo nakładałam. I w porównaniu z innymi odżywkami przy tej wogóle mi włosy nie wypadaja- a to duuży plus Z pewnoscią kupię dużą butlę

Używam tego produktu od: 2 mies

Fajna ;)

Kupilam maleńką butelkę tej odżywki, by wypróbować ( ta z wersji CHI jakos u mnie sie nie sprawdzila...).
Jestem baardzo zadowolona, tak ze bez zastanowienie zainwestowałam w dużą butlę.

Konsystencja jak dla mnie w sam raz, juz przy nakładaniu włosy stają się mieciutkie. Jest wydajna i pięknie pachnie. Nie obciąża-ale, hmm moich włosów nic nie jest w stanie obciążyć :P

Generalnie polecam wszystkim. Być może zostanie moim KWC.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Dwója z minusem

Farouka polubiłam za rewelacyjny szampon do włosów blond, więc postanowiłam spróbować tej odżywki. Niestety totalna porażka.

1. Leista, półpłynna konsystencja przeciekająca przez palce i spływająca z włosów-trzeba nałożyć jej więc bardzo dużo.
2. Podczas jej spłukiwania włosy już się splątują, nie zdarzyło mi się to nawet przy odżywkach za 5 zł.
3. Po wysuszeniu jest efekt, jakbym nie użyła żadnej odżywki.
Nie rozumiem sensu jej stosowania. Zużyłam z bólem jedno opakowanie.

Używam tego produktu od:10 myć

fantastyczna

produkt zdecydowanie z górnej półki, ale warto zainwestować te 40 zł bo odżywka jest na prawdę świetna. ma bardzo wygodne otwarcie z fajnym dozownikiem, który dawkuje kosmetyk rozsądnie. kolor tego produktu jest niesamowity, dosłownie widać w nim jedwab, i na prawdę działa. włosy są po niej lśniące, gładkie, jedwabiste, nawilżone i odżywione. na codzień prostuję włosy prostownicą i ta odżywka mnie ratuje. do tego jest wydajna, pięknie pachnie i jest bardzo lekka: polecam nawet osobom z przetłuszczającymi się włosami.