Odżywianie, Krem odżywczy pod oczy `Miód+mleko owsiane`

Odżywianie, Krem odżywczy pod oczy `Miód+mleko owsiane`

Bezzapachowy krem pod oczy i na powieki o intensywnym działaniu regenerującym i przeciwzmarszczkowym. Polecany jest po 30 roku życia do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera wyciąg z miodu z dzikich kwiatów, który rewelacyjnie wygładza skórę i usuwa oznaki zmęczenia oraz mleko owsiane, które odżywia, nawilża i łagodzi podrażnienia. Ponadto preparat zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz spłyca zmarszczki istniejące, a także redukuje worki i cienie pod oczami.

Cena: ok.16zł/ 30 ml

Oj nie:( Bardzo wysusza.

Właściwie ten kosmetyk powienien być od dawna z kosmetykach wycofanych, bo od dawna nie ma go już w sklepach. Może i dobrze, bo był wyjątkowo nieudanym produktem. Konsystencja raczej rzadka, leista, bez problemu rozprowadzająca się pod oczami. I na tym koniec jego zalet. Jak zauważyła jedna z poprzednich recenzentek, wchłania się błyskawicznie do suchości. Niestety bardzo sciąga skórę ( az czułam dyskomfort) i wysusza na wiór. Mnie tak bardzo wysuszył skórę, az musiałam ratować ją tłustą maścią z wit A poleconą przez farmaceutkę w aptece. Bubel i tyle!

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie jest żle...

Kończe pierwsze opakowanie - plusy:
- jestem zadowolona z nawilżenia
- jest delikatny nie podraznia
-szybko i łatwo się wchłania
-daje mi efekt ukojenia

Minus:
- nie likwiduje cieni i obrzekow pod oczami
- za słaby by splycac zmarszczki

ogolnie: za ta cene efekt nawilzenia jest dobry

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Niestety nie

Pomimo, że bardzo lubię kosmetyki Daxa niestety temu produktowi nie mogę przyznać więcej niż *. Krem ma bardzo rzadką konsystencję, nie pachnie. Nie ma kłopotów z rozsmarowaniem go i wchłanianiem. Kosmetyk wręcz wsiąka w skórę błyskawicznie, nic a nic nie nawilża, wręcz ściąga naskórek pod oczami. Nie pomagają kolejne aplikacje. Skóra jest wysuszona na wiór, zaczyna piec. Odstawiłam czym prędzej i regeneruję teraz okolice oczu Erisem z folacyną i Dermiką 2010. Nie polecam, chyba, że ktoś chce sobie zafundować kurację wysuszającą.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe