Carbo Detox, Olejek węglowy pod prysznic

Carbo Detox, Olejek węglowy pod prysznic

Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu skutecznie oczyszcza skórę z toksyn i innych zanieczyszczeń, a zawartość odżywczych olejków dodatkowo regeneruje i odżywia ciało.Aktywny węgiel ma zdolność głębokiego oczyszczania skóry. Działa jak magnes: przyciąga i wchłania toksyny oraz zanieczyszczenia ze skóry, doskonale nawilża ciało.Oleje awokado i makadamia oraz kwasy Omega 3 i 6. Nawilżają, regenerują i odżywiają skórę, pomagają zachować jędrność i elastyczność.D-panthenol intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Koi, łagodzi podrażnienia, nadaje skórze miękkość.Olejek węglowy pod prysznic o działaniu detoksykującym łączy w sobie podwójne działanie: doskonale myje i odświeża ciało, zapewniając jednocześnie pielęgnację i intensywne nawilżenie skóry już podczas mycia.

nawilżające, oczyszczające
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
normalna, sucha

Cukierkowa smoła.

Na nowości Bielendy skuszę się zawsze, tak było i w tym przypadku. I chociaż inne olejki pod prysznic tej marki mnie nie porywają, ten mi się spodobał i z chęcią kupię kolejną butlę.

Generalnie to nie jest olejek. To nieco bardziej tłusty żel. Dobrze myje, nie wysusza, fajnie się pieni. Pachnie jak cała ta seria - cukierkowo, słodko. Mnie się ten zapach nie podoba, no ale co robić, skoro działanie tych kosmetyków jest naprawdę spoko? Zaciskam zęby i używam. Ale nie obraziłabym się na Bielendę, gdyby tego cukierka albo wyciszyła albo całkowicie zmieniła ;)

Zawsze mam problem z oceną kosmetyków okołokąpielowych. No bo co - mają myć i fajnie by było, gdyby nie wysuszały. I większość to robi, więc jak ocenić? Temu olejkowi daję mocne cztery gwiazdki - robi co ma robić, ma ciekawy kolor (idealny dla mrocznych dusz :D) i jest to Bielenda, którą lubię.

Butla jest duża, przy codziennym używaniu dwóch osób wystarczyła na dwa tygodnie. Jest dobrze. Kupię znów, może w parze z peelingiem, się zobaczy.