Bielenda, Carbo Detox, Węglowy peeling do ciała

Bielenda, Carbo Detox, Węglowy peeling do ciała

Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu oraz kofeinie z Guarany skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, nawilża i wygładza ciało. Masaż peelingiem działa antycellulitowo, pobudza ukrwienie skóry, poprawiając jej jędrność i sprężystość, zmiękcza i odświeża naskórek.Węglowy peeling solny do ciała o działaniu detoksykującym i antycellulitowym skutecznie złuszcza martwe komórki skóry, eliminuje szorstkość i zgrubienia naskórka, wygładza nie powodując podrażnień.

peeling solny
w słoiku
100 – 250ml

Świeży i skuteczny!

Lubię kosmetyki z węglem, dlatego postanowiłam wypróbować ten peeling. Po otwarciu czuć bardzo przyjemny, cytrusowy, odświeżający zapach. Peeling nakładałam małymi ilościami na każdą partię ciała i co zauważyłam to wcale nie brudzi :) Niestety trzeba się szybko nim masować, bo znika. Ale to, jaką skórę zostawia po aplikacji...mmm...zapach, miękkość, nie trzeba nakładać kremu. Super! Polecam, na pewno jeszcze kupię.

Niewypał :/

Uwielbiam produkty Bielendy.
Ale ten peeling to jedna wielka pomyłka. Nie wiem jakim cudem wprowadzili to na rynek. Tandeta z najniższej półki, nie obrażając przy tym produktów z tych najniższych pólek.
Zapach to akurat nie jest najgorszy, w każdym razie mnie nie przeszkadza. Czarny węglowy peeling po wyjęciu ze słoiczka i wprowadzeniu na skórę automatycznie traci kolor. Jak pstryknięcie palcami. Ok, kolor to w sumie nic takiego bo nie o to przecież chodzi w peelingu. A więc sam peeling.
Ślizga się po skórze, momentalnie go nie ma, a jeśli weźmie się aby odrobinę za dużo do ręki to wymyka się spod palców podczas masowania . Praktycznie nie da się go używać, poza tym jest baaardzo słabo wydajny, zniknął momentalnie ... ech. Szkoda kasy :/

nigdy więcej.

jednym słowem okropność. Kupiłam raz, na promocji- zachęciło mnie to, że używałam maseczek węglowych i żelu z Bielendy i bardzo przypadły mi do gustu. Jednak to była pomyłka. Peeling okropnie cukierkowo pachnie- zdecydowanie za sztucznie iw dodatku pozostawia na skórze warstwę woskową.