Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hydratant Hale Progressf Corps (Delikatnie brązujące mleczko do ciała (nowa wersja))

Delikatnie brązujące mleczko do ciała to kosmetyk nawilżający do pielęgnacji ciała, który dzięki niewielkiej zawartości składnika samoopalającego nadaje skórze delikatny odcień opalenizny. Kosmetyk może być używany regularnie przez cały rok, zamiast tradycyjnego balsamu nawilżającego. Dzięki wyciągowi z gardenii tahitańskiej, skóra jest rozświetlona, pełna naturalnego blasku i wygładzona. Przyjemnie pachnąca formuła półpłynnego mleczka ułatwia równomierną aplikację kosmetyku. Kosmetyk nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej.
Działanie:
· nawilża skórę
· delikatnie brązuje skórę
Składniki:
· wyciąg z gardenii tahitańskiej - właściwości rozświetlające, nawilżające · DHA (niewielka zawartość) - składnik brązujący · sok z agawy - właściwości nawilżające · olej sezamowy bio, mangiferyna.

nawilżające, koloryzujące
zapachowa
w butelce
krem
100 – 250ml

Świetne mleczko!

Nigdy wcześniej nie używałam żadnych produktów brązujących czy samoopalaczy, dlatego na swój "pierwszy raz" szukałam czegoś delikatnego, co nie sprawi, że zrobię sobie krzywdę i będę wyglądała jak "upaćkana" ;) Skusiłam się na ten produkt, ponieważ był w fajnej promocji - dałam za niego coś około 20 zł, gdy normalnie kosztuje 40 zł :) Na pewno jeszcze nie raz się na to mleczko skuszę, ponieważ nie dosyć, że prześlicznie pachnie to jeszcze cudownie się wchłania, nie trzeba długo czekać i można założyć ubranie (dodatkowy plus to to, iż nie brudzi jasnych ubrań) bez martwienia się, że wszystko się przyklei. Efekt końcowy - delikatnie brązowa skóra bez wrażenia sztucznej opalenizny!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603431].usefull || 0 }}% pomocna.