Grep Pomeranc, Nourishing Hand Cream with Shea Butter and Glycerine (Odżywczy krem do rąk z masłem shea i gliceryną 'Grejfrut i pomarańcza')

Odżywczy krem ​​do rąk z masłem shea, olejkiem z winogron i makadamia, gliceryną, wyciągiem z pestek grejpfruta i pomarańczy przynosi ulgę, pielęgnacji skóry i ochronę rąk. Nasze dłonie codziennie obciąża niekorzystnego wpływu środowiska zewnętrznego - szczególnie częsty kontakt z wodą. Lekka, nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja pozwala na wygodny codzienny użytek w każdej chwili, jeżeli jest to konieczne. Oprócz pielęgnacji dłoni, dzięki dodatkowi naturalnego zapachu cytrusowych olejków eterycznych, skóra pozostaje cudownie pachnąca.

kremy do rąk
Skóra
sucha
zapachowa

rewelacyjny

Kupiłam krem w Pradze. Jestem nim zachwycona i żałuję, że już się kończy. Krem przede wszystkim pachnie rewelacyjnie, intensywnie a przy tym bardzo naturalnie i mimo, że nie lubię mocno pachnących kosmetyków, ten zapach jak najbardziej mi pasuje. Krem sam w sobie jest dość lekki, szybko się wchłania i nawilża skórę, a do tego nie "rozwarstwia się" przy wsmarowywaniu.