Naturals, Body Exfoliator (Peeling do ciała - różne rodzaje)

Naturals, Body Exfoliator (Peeling do ciała - różne rodzaje)

Peeling do ciała oparty na naturalnych składnikach znanych ze swoich właściwości odżywczych nadaje skórze delikatny zapach oraz pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia każdego dnia. Delikatnie, ale skutecznie złuszcza martwy naskórek, doskonale poleruje skórę nadając jej gładkość, świeżość oraz miękkość.
Dzięki niemu skóra staje się miękka, gładka i delikatnie pachnąca.
Dostępny w 3 wersjach:
- Kokos i papaja
- Cukier i orzech włoski
- Wanilia i mleczko sojowe

Skład: /Cukier i orzech włoski/ AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, POLYETHYLENE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARATE , PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PRUNUS ARMENIACA SEED POWDER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT, ALCOHOL DENAT., METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, JUGLANS REGIA (WALNUT) SEED EXTRACT, METHYLISOTHIAZOLINONE, HELIANTHUS ANNUUS SEED EXTRACT, CI 19140, CI 17200, CI 42090, CI 60730, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, LIMONENE <1005263-002>
/Wanilia i mleczko sojowe/aqua, sodium laureth sulfate, glycerin, acrylates copolymer, polyethylene, cocamidopropyl betaine, cocamide mea, glycol distearate, parfum, propylene glycol, sodium chloride, prunus armeniaca seed powder, sodium hydroxide, disodium edta, hydrolyzed milk protein, vanilla planifolia extract, alcohol denat, methylchloroisothiazolino ne, glycine soja extract, methylisothiazolinone, helianthus annuus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, CI 15510, CI 19140, CI 60730.
/Kokos i papaja/ AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, POLYETHYLENE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARATE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PRUNUS ARMENIACA SEED POWDER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, CARICA PAPAYA EXTRACT, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, COCOS NUCIFERA EXTRACT, METHYLISOTHIAZOLINONE, HELIANTHUS ANNUUS SEED EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA SEED EXTRACT, VITIS VINIFERA SEED EXTRACT, BUTYLPHENYL, METHYLPROPIONAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE

Cena: 16,90zł / 200ml

za delikatne

Miałam wszystkie wersje jeśli chodzi o zapach i o najlepsze drobinki to wygrywa czekolada.Peelingi to mają dość gęstą wydajną konsystencje i dużo drobinek jednak zbyt delikatnych jak na mój gusy ja preferuje silniejsze drapaki.Jednak nie uczulają i nie podrażniają.Dla tych którzy nie lubią albo nie mogą stosować mocnych peelingów.

Używam tego produktu od: paru lat

Jak znalazł.

Peeling bardzo delikatny o ślicznym zapachu czekolady.
Lekko natłuszcza skórę już podczas mycia. Ściera martwy naskórek. Choć mógł by lepiej działać w tej kwestii. Bardzo go polubiłam głownie za zapach i konsystencję.
Opakowanie troszkę mało wygodne ciężko będzie wydobyć resztkę produktu.

Myślę że skuszę się jeszcze o ile będzie w promocji.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Delikatny peeling o ładnym zapachu

Stosowałam peeling waniliowy przez długi okres czasu , zawsze byłam bardzo zadowolona , ale po jakimś czasie zwyczajnie mi się znudził, nie wiem czy to kwestia zapachu , bo działanie peelingujące rzeczywiście było. peeilng delikatny, nie podrażnia skóry, wydajny, fajnie wygładza skóre i nawilża.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

owocowy relaks

Peeling jest bardzo delikatny, na pewno nie podrażni skóry, ale też co za tym idzie, nie złuszczy tak dokładnie martwego naskórka czy przebarwień.

Ślicznie pachnie, można sobie zafundować relaks pod prysznicem, ładne pastelowe opakowanie, przyjemny.

Do tego cena jest przystępna.

Używam tego produktu od: miesięcy

niestety koszmarek

Kolejny produkt z avon, który mnie totalnie zawiódł.
Kupiłam na święta bo chciałam i potrzebowałam słodkiego kosmetyku. Wanilia i jej cudowny aromat wygrały konkurs i 23 grudnia dostałam mój peeling i mus w zestawie za 14 zł.

Jakie było moje zaskoczenie, kiedy nie wyczułam wanilii a w zapachu dominował sztuczny aromat i cała chemia wwalona do jednej buteleczki. Po przeczytaniu składu też trochę oniemiałam, ale pomyślałam że wszystko okaże się pod prysznicem.

Kosmetyk ma konsystencję ciasta ucieranego, do którego powtykany jest cukier trzcinowy. Mógłby choć mieć taki zapach .....
Nie można go zmyć a drobinki wyczuwałam jeszcze następnego dnia. Absolutnie nie są one mocne, ale jest bardzo dużo. Cały peeling przylepia się do ciała i ciężko go zmyć. W pewnej chwili myślałam że to nie kosmetyk albo coś jest nie tak. Po umyciu skóra nie jest wysuszona za co należą się te dwie gwiazdki.

Butelka jest nieporęczna, wykonana ze słabego plastiki. Wygina się na wszystkie strony i bardzo brzydko wygląda w łazience. Zamknięcie to też jest dramat bo jak już umęczę się aby otworzyć produkt to nie mogę go zamknąć.

Cena ok. 9 zł nawet w promocji nie jest warta swojej ceny. Mi peeling starczył na 6 użyć do całego ciała. Radzę przy myciu się lub masażu związać włosy bo jak te granulki peelingujące wejdą we włosy to wyczesać je jest tak trudno jak plastelinę.

Można wypróbować, ale ja radzę kupić sobie inny peeling i cieszyć się z kąpieli czy masażu.

Używam tego produktu od: grudzień

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

okropne mazidło

Po pierwsze zapach - według mnie straszny, chemiczny, nieprzyjemny, na szczęcie nie utrzymuje się na skórze.
Po drugie - bardzo małe drobinki, które nie ścierają naskórka, w związku z tym brak efektu peelingu.
Po trzecie - gęsta i mazista konsytencja, trudno go rozprowadzić i spłukać.

Używam tego produktu od: dłuugo

Całkiem niezły :)

Peeling spełnia dobrze swoją funkcję ścierającą. drobinki nie za duże, nie rozpuszczają się ani nie &quot;znikają&quot; w niewyjaśniony sposób. Dobrze ściera martwy naskórek przygotowując go do dalszych zabiegów.
Urzeka mnie jego zapach, bo jestem wprost zakochana w wanilii!!!
Co mi się nie podoba: po użyciu koniecznie trzeba się nasmarować balsamem, gdyż skóra jest strasznie sucha.

3w1 !

Peeling zakupiłam wyłacznie ze względu na delikatny zapach prezentowany w katalogu (a jak wiadomo, często w przypadku Avon strona zapachowa różni się od prawdziwej woni kosmetyku). Osobiście nie przepadam za wanilią, jednak aromat jest naprawdę przyjemny, nie przyprawia o mdłości. W podsumowaniu recenzji zaznaczyłam,że jest to kosmetyk 3w1. Dalczego? Ponieważ łączy w sobie jedwabny żel do mycia ciała z zawartością drobnych ziarenek, ponadto może zastąpić także balsam. Po kąpieli tak naprawdę żadne masło nie jest potrzebne, ponieważ skóra jest wspaniale odżywiona i miękka(dodam,że mój naskórek jest suchy i wrażliwy, więc peeling rzeczywiście podołał moim wymaganiom!). Faktycznie, zapach nie utrzymuje się na skórze, ale dla mnie jest to wyłącznie plus. Ogółem rzecz biorąc, peeling z wanilią spodoba się zwolenniczkom tych drobnoziarnistych z wrażliwą skórą.

Ilość zużytych opakowań: 1, 200 ml

Żel - tak, peeling - nie...

Gdyby w nazwie kosmetyku zamiast słowo &quot;peeling&quot; było napisane &quot;żel&quot; produkt dostałby 4 gwiazdki... Tak jednak nie jest, więc należy mu się jedynie trójeczka.
Na plus przemawia piękny, realistyczny zapach (miałam ten z serii &quot;Kokos i papaja&quot;). Niestety nie pozostaje on na skórze. Nie uważam, że to dobry peeling, ponieważ drobinki są zbyt małe, nie ścierają tak jak powinny. Natomiast jako żel jest świetny. Kosmetyk bardzo wydajny, super się pieni, nie wysusza ani nie uczula. Całość mieści się w wygodnym, praktycznym opakowaniu. Dzięki tubce można go zużyć do samego końca. Zamknięcie nie połamie paznokci, ale też nie dopuści do zmarnowania ani kropli specyfiku. Nie kupię, ponieważ nie ma go w ofercie Avonu już od dawna.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Był naprawdę dobry!

Używałam namiętnie wersji cukier z orzechem włoskim i wanilii z mleczkiem sojowym-matko jakie one były cudowne!

Plusy:
-niska cena
-w miarę wydajny
-piękny zapach!
-wspaniała konsystencja nie za rzadka nie za gęsta
-dobrze ścierał
-wygodna tuba
-skóra pozostawała miękka
-nie podrażniał, nie wysuszał

Minusy:
-mógł mieć bardziej urozmaicone drobinki, ale to taka drobnostka ;)

Używam tego produktu od:z dwa lata temu? (od kiedy się pojawiły_
Ilość zużytych opakowań:min. 4

fajny

Bardzo fajny pod prysznic,sliczne owocowe zapachy,wlasciwie to dla zapachu go kupywalam,uwielbiam owocowe peelingi,delikatny,wygladza skore,szkoda ze nie mozna juz go kupic:(((((((((((

Używam tego produktu od:pol roku

szkoda że już go nie ma!

Mam wersję: wanilia i mleczko sojowe
prezent od mamy

Plusy:
+fajna konsystencja- niby kremowa, ale jednocześnie czuć jest drobinki
+ślicznie pachnie co umila mi używanie go
+dobrze wygładza skórę ale nie za mocno!
+duża -miękka tuba pomaga w wydobyciu produktu!

Jedyny minus: nie ma go w regularnej sprzedaży.
Spodobał mi się i nie wiem czy by nie zagościł u mnie na stałe gdyby był w regularnej sprzedaży!

Polecam!

Używam tego produktu od:u... września? Nieregularnie..
Ilość zużytych opakowań:5/6 zużyte..w butli pozostała resztka.