Outrageous, Indulgence Body Fragrance

Outrageous, Indulgence Body Fragrance

Zgłaszająca osoba: rzyrafka

Dla wielbicielek zmysłowej strony życia, które nie chcą rezygnować z jego uciech i lubią ulegać pokusom. Śmiałe nuty mrożonych migdałów, kwiatów czarnej porzeczki i słodkiej wanilii - ta kompozycja kusi i uwodzi, nie można jej się oprzeć

Cena: 19,90zł/ 75ml

uwielbiam takie zapachy

Kupiłam ten dezodorant zachęcona opisem - słodkie nuty,wanilia... Nie zawiodłam się, jest świetny. Pachnie jak waniliowe ciasteczko z lekką nutką pikanterii ;) Uwielbiam takie słodkie zapachy. Ten może się wydawac odrobinkę duszący, ale mnie się podoba. Całkiem długo trzyma się na mojej skórze.
Wydawało mi się, że takie małe opakowanie szybko się skończy, ale okazał się całkiem wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Sama (ostra) wanilia

Ostry, duszny, ciężki, do bólu waniliowy, przeraźliwie słodki. Według mnie tez zapach nie ma nic wspólnego ze zmysłowością. Może jedynie odstraszać innych ludzi. Trudno go znieść na sobie. Jestem zmuszona dać go komuś w prezencie, bo nie wyobrażam sobie używania tego zapachu. Być może temu komuś się spodoba. Dla mnie jest zbyt mocny, zbyt drażniący i przytłaczający.

3* za opakowanie, 1* za zapach.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Ciastko waniliowe

Kupiłam trochę w ciemno,bez sprawdzenia zapachu,za to zachęcona opiniami wizażanek. Nie żałuję,choć z początku musiałam się przyzwyczaić. Porzeczkę czuje się zaraz na początku,później zostaje słodka nuta migdałów i wanilii. Miło czuć na sobie słodki i przyjemny zapach,bo w końcu kto nie lubi aromatu ciastek ;). Polecam smakoszom.
Jednak ta wanilia dusi...
Używam tego produktu od:1 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Trochę duszny

Zakupiłam niedawno i używam codziennie. Jako amatorka słodziaków byłam nastawiona właśnie na słodkości i tu Oriflame mnie nie rozczarowało, ale niestety w zapachu jest też nutka jakiejś duszności, która nie wszystkim może odpowiadać - moja mama określa ten aromat jako aromat pudernicy :-) ale wszystko jest rzeczą gustu. Używam i na pewno zużyję zbytnio się przy tym nie męcząc, ale naprawdę nie wiem, czy kupię po raz kolejny, gdyż wiele jest na rynku słodziaków, które jednak bardziej mi odpowiadają.Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Ubossstwiam :)

Poprostu zapach cudny uwielbiam takie slodziachy cukierki ciasteczka :] Normalnie moglabym sie nim codziennie po tysiac tysiecy razy psikac :] Rzeczywiscie taka kompozycja odpreza :) Czuc wanilie i migdaly a z ta porzeczka to hmm.. cyz ja wiem :P Ogolnie sliczny zapaszek jak dla mnie :) Napewno nie raz jeszce kupie :)

Używam tego produktu od::)
Ilość zużytych opakowań:Zaczelam pierwsze

cukier waniliowy

właściwie to nie czuć tu prawie żadnej innej nuty ;) Ale i tak lubię ten zapach- kiedyś pachniał tak biały z serii Impulsów ;) Trzyma się całkiem nieźle a już na pewno lepiej niż perfumy Oriflame- na mnie wytrzymuje ok 5 godzin ale i tak lubię się psiknąć częściej ;)

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

ulubieniec wśród dezodorantów

cudów się nie spodziewałam. zwłaszcza po dezodorancie. i zwłaszcza, że wody toaletowe Oriflame to różnie mają z trwałością. a tu - używam rano po użyciu antyperspirantu i przy wieczornym prysznicu nadal pachnę. zapach rozwija się na skórze. jest ciepły, bardzo słodki i smakowity. w promocji zdecydowanie warto zapłacić za niego 13zł.

Ilość zużytych opakowań: pół. będą kolejne napewno :)