Outrageous, Material Body Fragrance

Outrageous, Material Body Fragrance

Zgłaszająca osoba: rzyrafka

Zapach dla dziewczyn lubiących luksus: kuszący, oszałamiający słodyczą jasminu i wanilii, orzźwiejący radosną bergamotką. Ekskluzywna pieszczota dla zmysłów.

Cena: 19,90 zł/ 75 ml

przyjemny

Bardzo lubię takie zapachy, nieco ciężkie i słodkie, na pewno to nie żaden świeżuch. Czuję w nim i wanilię i intensywną kwiatową woń, pojawia się także jakaś świeższa nuta. Zapach przyjemnie otula, ale nie jest bardzo ciężki nawet na letni dzień. Mógłby być bardziej trwały, na mnie nie trzyma się długo, często muszę dopsikiwać, więc te 75 ml na długo nie starczy. Jednak w cenie promocyjnej jak najbardziej ok.
Nie wiem czy kupię, mam zamiar narazie wypróbować pozostałe zapachy w tej serii.

Używam tego produktu od:ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

?!

Zamówiłam 2 zapachy do ciała z serii Outrageous: Material oraz Indulgence w katalogu nr 2 za 9,90. Nie wiem czy się opłacało zapłacić tyle ;) za 75ml, ale chciałam spróbować tak zachwalany przez Wizażanki zapach.
No i prawdę powiedziawszy zawiodłam się... Zapach Material przypomina mi zapach dezodorantu za 3zł Missy Violet. Nie powiem, ten zapach jest ładny, przyjemny, ale nie takiego zapachu się spodziewałam! Gdzie ta wanilia? Gdzie ta słodkość? W którym momencie on niby otula?
Dla mnie to cytrusowy, świeży zapach... Nie ma nic wspólnego ze słodkimi woniami według mnie. Poza tym jest nietrwały.

Opakowanie może być: 3*
Zapach: 4*, bo jest ładny, ale nie takiego się spodziewałam.

Używam tego produktu od: kilku dni

Coś nowego

Zapach miły dla nosa,zarówno dla osoby noszącej go, jak i dla postronnych :). Taki jakby inny,otula ciepłem i przyjemnym aromatem. Wyczuwa się w nim wanilię (ta słodycz),no i bergamotkę (ta bardziej rześka nuta). Ogółem mam pozytywne wrażenia,podobnie jak moja siostra (której to de facto jest kosmetyk ) i mama. Pojemność nie powala na kolana,ale w promocji można się skusić (12,9 zł lub 9,9 zł -zależy jak się trafi).Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

wrastające włoski

słodziutki i zmysłowy

Bardzo lubię takie zapachy cięzko-słodkie :love: Wyczuwam malinę, a reszty nutek nie potrafię nazwać ;) Równie długo się trzyma jak żółty, a na mojej skórze pachnie jeszcze bardziej zmysłowo :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1