Vipera, Creation Nail Design (Lakier do paznokci)

Vipera, Creation Nail Design (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Dąbrówka13

Kolekcja 80 lakierów wyróżniająca się uniwersalną i przekrojową kolorystyką. Łatwy w aplikacji, doskonale kryje i szybko schnie. Zapewnia piękny połysk. Tworzy elastyczną powłokę pracującą z płytką paznokcia, dzięki czemu jest trwały i odporny na odpryskiwanie i ścieranie. Bez dodatku toluenu, ftalanu dwubytu, aldehytu.

Cena: ok. 9zł / 10ml

Super lakier

Piękne kolory posiadam z tej serii 3 lakiery wszystkie są dość dobre, nie odpryskują tak szybko i długo się trzymają u mnie jest to około 5 dni, przy czym w domu robię wszystko, najbardziej podobają mi się te piękne nasycone kolory przy dwóch warstwach super prezentują się na paznokciach. Po za tym lakier bardzo dobrze się nakłada, nie ciągnie za sobą smug i nie jest ani rzadki ani gęsty wprost idealny.

ogólnie dobry

Posiadam kolor nr 27/468 (taki czerwony ale nie krwisty). Lubię go za to, że jedna warstwa wystarczy żeby ładnie pokryć paznokcie. Z przyzwyczajenia maluję dwie ale czasem, gdy się spieszę zostaje jedna. Kolor ładny, zazwyczaj wybieram lakiery o takim kolorze i naprawdę nie odstaje trwałością od innych. Zabieram jedną gwiazdkę za to, że zostawia czerwone smugi na kartkach kiedy akurat przekładam papierki w pracy. Bez utwardzacza trzyma się na paznokciach 4 dni i naprawdę ładnie zasycha.

mimo zalet - oddałam

Z mojej kolekcji lakierów - z racji pory roku - "przerabiam" teraz te jesienne. Akurat kolejka wypadła na Vipera w odcieniu brudnego różu z holograficznymi drobinkami. Efekt jest świetny, lecz cóż z tego? (mam jeszcze jeden odcień - brąz z drobnym różowym brokatem)

Do zalet mogę zaliczyć to, że jedna warstwa wystarczy, jednak żeby uzyskać głębię i solidniejszy kolor trzeba drugiej. A wtedy już nie jest tak fajnie - mimo wysuszacza i utwardzającego topu - mam wrażenie, że lakier ten nie wysycha wcale (co już ktoś wcześniej zauważył, więc nie jest to tylko moje spostrzeżenie). Nawet następnego dnia potrafi się coś na nim odgnieść.

Końcówki ścierają się niemiłosiernie, chociaż nie odpryskują. Jednak tego akurat nie przypisywałabym właściwościom lakieru, a bazie i utwardzaczowi. Lakier na paznokciu tworzy gumiastą masę.

Dobrze i sprawnie się nim maluje, nie smuży. Pędzelek jest dobrze wyprofilowany i nie "ozdabia" skórek porcją lakieru.

Kupiłam go dość dawno i z tego co widzę, dostępność tej firmy jest kiepska - czasem w galeriach handlowych można znaleźć "wyspę" z produktami tej firmy. Nie to żebym go specjalnie szukała - te dwa słoiczki mi wystarczą na tyle, żeby je puścić bez żalu w dalszy obieg.

W moim prywatnym rankingu jakości lakierów są zbliżone do lakierów z Avonu.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Ilość zużytych opakowań: dwa w 1/3 zużyte

Eris film 1

Bardzo średni

Lakiery są dostepne w sporej gamie kolorystycznej, jednak mimo to ciężko znaleźć odpowiedni. Są jakies takie brudne, przygaszone, po prostu nieładne.
\\nPo wielu próbach z kilkoma lakierami z tej serii utwierdzilam sie w przekonaniu, że niemożliwe jest by lakiery te wyschły. Nawet jak pomaluję rano i przez cały dzień nic sie z nimi nie stanie, to następnego dnia budzę się z odgnieceniami od kołdry na paznokciach... 12 godzin to troche długo jak na "nie-wyschnięcie" lakieru!!
\\nZ tego powodu są u mnie zupełnie zdyskwalifikowane!!

OK!

Następne jedne z moich ulubionych lakierów. Szybko schnie, ładnie pokrywa paznokieć i ma ładne kolory. Mam już go bardzo długo i w ogóle nie zgęstniał. Rewelacja jak dla mnie.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

NIE JEST ZŁY

Zacznę od tego że mam dwa kolory:
- 10/624 - blado różowy do frencza
- 30/627 - krwista czerwień

Różowym trzeba 3 razy pomalować paznokcie by fajnie wyglądały a czerwonym 2 razy.

+ Lakiery trzymają się parę dni (nawet przy 3 warstwach + base coat)
+ Lakiery są lejące co mi się podoba bo fajnie można je rozprowadzić a co najważniejsze to nie robią smug
+ Lakiery nawet szybko wysychają
+ Duża gama kolorystyczna

Jak za taką cenę to naprawdę fajne lakiery. Może pokuszę się o inne kolorki.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

Czegoś brakuje

Kupiłam odcień 010- jasny róż, taki do frencha. PO pokryciu jedną warstwą było nawet ok. Ale mało go było widać. Po nałożeniu drugiej warstwy- megaaa smugi! Smugi nie do rozprowadzenia. A trzeciej warstwy nie miałam siły nakładać...
Trwałość- bardzo fajna, lakier wytrzymuje dość długo- ok. 4-5 dni (zależnie). Ciężko w tym kolorze zaobserwować zdrapywanie lakieru na końcówkach, bo jest zbyt cielisty.
Konsystencja- bardzo wodnisty, może stąd te smugi?
Opakowanie- duże, poręczne, pędzelek ok.
Cena- wydaje mi się w porządku.

Myślę, że spróbuję jeszcze innych kolorów:)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

średni

Taki sobie, niby nie jest najgorszy ale jakoś mi nie przypadł do gustu. Największym minusem jest słabe pokrycie płytki paznokcia nawet po nałożeniu 2 warstw. Z reguły używam go do paznokci u stóp, bo tam aż tak się nie rzucają w oczy nierówności, które niestety zawsze są po użyciu tego lakieru. Plusami są niska cena, fakt że lakier nie gęstnieje szybko w buteleczce (ja mam go ponad rok i muszę przyznać że nadal jest w porządku) i dosyć duża trwałość na paznokciach.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Mój ulubiony różo-beż:)

Jak narazie posiadam dwa kolory:

7/402 - transparentny beż/róż, bardzo deliatny;
479 - bardzo ciemny brąz z delikatnymi złotymi drobinkami.

Dla mnie lakiery są świetne. Trzymają się długo, wygodna buteleczka. Mam lekkie zastrzeżenie co do pędzelka - jest bardzo wąski, więc trzeba się trochę namachać, ale jednocześnie łatwiej kontrolować kontur, dzięki czemu lakier nie wylewa się na skórki:)

O ile brąz nie do końca mi kolorystycznie podchodzi, o tyle transparentny róż/beż jest moim ukochanym! Idealny zarówno jako nawierzchniowy do frencha jak i na wszelkie inne lakiery nude jako wykończenie. Ładnie rozjaśnia inne kolory (moje ulubione połączenie - Golden Rose nr 330 i na to Vipera). Jest bardzo trwały, więc przy okazji zabezpiecza przed odpryskiwaniem. Świetny neutralny kolor na każdą okazję, ja jestem od niego uzależniona i zawsze muszę mieć w zapasie.

Szkoda, że kosmetyki Vipery dostępne są tylko na tzw. wysepkach w galeriach handlowych, nie spotkałam ich jeszcze w żadnej drogerii.

Cena - tyle o ile - ok. 11 zł zdaje się.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo dobry, polecam :):)

Kupiłam ten lakier ze względu na kolor. Mam odcień fuksji ( nr 443). Nie byłam pewna co do jakości produktu a tu miłe zaskoczenie! Kolor jest śliczny, intensywny o silnym połysku. Lakier ładnie się rozprowadza, jest dosyć trwały- wytrzymuje około 4-5 dni. Lakier nie odpryskuje, ściera się na końcówkach paznokci. No i jak na lakier jest tani. Mam go już długo i wcale nie zgęstniał. Napewno skuszę się jeszcze na inne kolorki :):) Polecam:):)

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

bardzo dobry, ale nie wszystkie kolory

Bardzo dobra jakość za niską cenę, dobrze kryje po 2 warstwie, ładny połysk , trzyma się 4,5 dni z podkładem przy pracach domowych, a z top coat nawet 7-8. Nie odpryskuje tylko ściera się na końcówkach.Piękne klasyczne czerwienie intensywne nasycone, fajny amarantowy nasycony, ładny złotobeżowysąnatomiast
minusy
niektóre kolory zostawiają smugi i słabo kryją więc lakiery są jak ruletka, nie polecam fioletów,jasno różowego, jasnobeżowego. Ogólnie jakość zalezy od koloru ale za tę cenę warto ryzykować

Używam tego produktu od: wrzesień 2004
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

TRAGEDIA

kupiłam jasny róż..źle się nakłada, zostawia STRASZNE smugi, bardzo wolno schnie,po 1 dniu robi się obrzydliwie matowy, po 2 dniach są \'prześwity\' (miejscami widać płytkę paznokcia). Może inne kolory sprawdzają się lepiej,ale ten, który kupiłam=porażka

Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki