Kojący krem nawilżający przeciwzmarszczkowy 25+

Kojący krem nawilżający przeciwzmarszczkowy 25+

Lekki krem dla każdego rodzaju cery, szczególnie podatnej na podrażnienia i alergie.
- zmniejsza skłonność do powstawania zmarszczek
- odnawia barierę hydrolipidową, nie dopuszcza do utraty wilgotności
- łagodzi podrażnienia i uspokaja skórę
- zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry
- stymuluje wytwarzanie włókien kolagenowych skóry
(Lipex SheaU)
- hypoalergiczny

Substancje aktywne:
Koncentrat z Masła Shea, Naturalne fitosterole,
Naturalna roślinna witamina E, Olej migdałowy, Fucogel,
Alantoina, D-Pantenol

Gdzie jesteś :(

Czy kupiłabym ponownie? Tak, najlepiej 5 tubek.
Jeśli udałoby mi się go dostać:/
mam nadzieję, ze firma Galanea nie przestała istnieć i nie zaprzestała produkcji mojego ukochanego kremu.
W czasie, gdy zapychało mnie wszystko on jeden, jedyny kupiony gdzieś przypadkiem, spisany z góry na straty- okazał się wybawieniem. Dlaczego go spisywałam na straty- a bo tani, niepozorny.. Błąd! Doskonale mi nawilżył skórę pozostawiając matowy efekt. Rozjaśnił niedoskonałości, sprawił, ze buzia była napięta, jędrna, podrażnienia znikały. Polubiłam go bardzo, tubka higieniczna i wygodna. Świetny do zabrania ze sobą do torebki. Dobrze pracował z każdym podkładem. Był świetny pod minerały. Żaden krem nie był dla mnie tak dobry jak ten i jak sobie przypomnę, ze kupiłam tylko jedno opakowanie to sobie pluję w brodę. Z oferty apteki DOZ zniknął... Załamka.
Producencie zlituj się i wypuść go ponownie- kupię cały karton...

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Jestem na Tak!

+ lekki krem który dobrze nawilża i nie zapycha(!)
+ nie uczula i nie podrażnia
+ delikatny zapach
+ wydajny
+ dobrze się wchłania nie pozostawia tłustej powłoki
+ można z powodzeniem stosować pod makijaż
+ dobra cena
+ opakowanie (tubka)
+ poprawia wygląd skóry

minusów jako takich nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

dobry letni nawilżacz

Krem na lekką konsystencję i szybko się wchłania jest idealny na obecną pogodę kiedy temperatura wacha się między 25-30 stopniami. Moja sucha skóra jest zadowolona i z chęcią kupię krem ponownie. Nie jest to jakiś cud ale dobry krem na dzień na letnią pogodę, po którym skóra się nie świeci i nie lepi a i uczucie nawilżenia szybko nie znika więc działa głębiej a nie tylko powierzchniowo. Co do działania przeciwzmarszkowego to tu już producent przesadza bo dla mnie to tylko krem nawilżający chyba że o to chodzi że na suchej skórze bardziej widać zmarszczki.
No i kojący jakoś silnie nie jest łagodzi lekkie podrażnienia i zaczerwienienia ale lekko.

Używam tego produktu od: mies

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

dobry!

Krem ten otrzymałam, wczesniej nie miałam do czynienia z tą marka.
Wycisnęłam na palec i zdziwienie, konsystencja bardzo gęsta - jak krem do rąk, zwykle kremy się rozlewają...
Nie poczułam żadnego zapachu, chyba mam za słaby węch.
Krem szybko się wchłonął nie zostawiając tłustej warstwy.
Przez chwilę miałam uczucie napiętej skóry.

Zalety:
szybko się wchłania
nie uczula
nie zostawia tłustej warstwy
dobra cena

Wady:
takie sobie opakowanie
jest dostepny tylko w aptekach

Naprawdę polecam ten krem dla osób z wrażliwą skórą. Cena przystępna a krem jest bardzo dobry. Można go używać pod makijaż.

Używam tego produktu od: 03.03.2013
Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

Dobry, ale czegoś mu brakuje

Byłby moim KWC gdyby spełniał swoją podstawową funkcję czyli nawilżał.
Krem ma praktyczną tubkę więc bez problemu zmieści się w każdej kosmetyczce, jest nie drogi, ładnie pachnie, szybko się wchłania i pozostawia skórę idealnie matową - za ten mat poprostu go kocham!
Na sezen wiosna - lato był ok na dzień, jednak teraz na chłodniejsze dni jego ochrona jest niewystarczająca...
Bardzo fajny kremik, który nie podrażnia, faktycznie koi skórę, ale stopień nawilżenia jest znikomy
Polecam do skóry mieszanej, na okres letni. Odkładam Galanee na półkę do wiosny i biorę w łapki Iwostin Lipidie:)

jestem na tak :)

kremik:
- nie uczula i nie zapycha co jest dla mnie bardzo istotne,
- ma delikatny zapach,
- dobrze nawilża,
- nie jest to krem matujący, jednak nie powoduje świecenia skóry ani nie pozostawia tłustej powłoki (mam cerę mieszaną),
- idealny pod makijaż,
- mam 29 lat, działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam,
- cena baaardzo przystępna do tego wydajny, wystarczy niewiele kremu na całą twarz
- opakowanie - tubka - nie trzeba grzebać palcem,
- dostępny tylko w aptekach

myślę że będę do niego wracać

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Dobry ale...

Krem jest fajny, delikatny, nie uczula, nie ściąga, nie jest tłusty, dobrze się wchłania jednak dla mnie, po 30tce ten krem to jednak ciut za mało bo jakoś spacjalnie nie zadziałał na moje pierwsze malutkie zmarszczki pod oczami. Spodziewałam się że zadziała bardziej skutecznie.
Opakowanie fajne , może postawić na półeczkę i krem spływa do nakrętki. Konsystencja też ok.
Duży plus daję za cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadziwiająco dobry ;)

Nie spodziewałam się po tym kremie nieczego szczególnego i być może właśnie dlatego zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

Przede wszystkim:

+ nawilża - co mnie zadziwiło, ponieważ sprawdził się przy delikatnej kuracji antytrądzikowej;
+ ma delikatą konsystecję;
+ nie zapycha!
+ pozostawia delikatny, ale nie tłusty, film na skórze - dlatego bardzo plusuje u mnie na zimę, bo chroni przez minusowymi temperaturami;
+ idealnie nadaje się pod makijaż;
+ szybko się wchłania;
+ jest tani, zapłaciłam za niego ok. 10 zł.

Z minusów:
- niestety jego wielką wadą jest opakowanie - krem ciężko wydobyć, kiedy w tubce została jeszcze 1/4 kosmetyku

Jeśli chodzi o zmarszczki, nie wiem, czy krem im zapobiega ;) do tego trzeba by potestować go dłużej. Do kosmetyku wrócę pewnie jesienią. Teraz, kiedy robi się cieplej pewie wrócę do jednego z moich kremów matujących :)

lubię taki krem

Dobry krem dla kogoś, kto ma cerę mieszaną i potrzebuje delikatnego nawilżania. Stosuję go na zmianę z kremem matującym, w zależności od późniejszego makijażu i moich potrzeb w tym temacie. Jest w zasadzie bezzapachowy, ma delikatną konsystencję, łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Przy tym wszystkim jest jeszcze tani.

Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego

Przyjemny, delikatny, skuteczny

To już drugi kosmetyk tej firmy, który moja skóra bardzo polubiła :)
Krem jest niesamowicie aksamitny, wchłania się ekspresowo, praktycznie do matu, stanowi idealną bazę pod makijaż. Żadnej lepkości, tłustego filmu, zapychania! Idealny dla osób, które nie lubią czuć kremu na twarzy, chcą jedynie widzieć efekty. A te są co najmniej zadowalające :) Cera jest miękka i gładka, odpowiednio nawilżona, nie czuję żadnego niedosytu czy dyskomfortu. Nie mam co prawda cery suchej, jedynie sezonową skłonność do przesuszania, więc nie potrzebuję super-nawilżacza, dla mnie najważniejsze jest to, by nie zapychał, dlatego powoli rezygnuję z kremów drogeryjnych na rzecz delikatnych aptecznych bądź naturalnych.
Trochę obawiała się tej "bariery hydrolipidowej", na szczęście nie jest to równoznaczne z natłuszczeniem. Krem ma lekką konsystencję, odpowiedni poślizg, łagodny zapach, wygodną higieniczną tubę. Dobrze nawilża, więc w jakimś stopniu chroni pewnie przed zmarszczkami, ale tego nie sposób ocenić gołym okiem ;), a już na pewno nie w c-gu 4 m-cy, bo na tyle starczyła mi tuba.

Używam tego produktu od: ok 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

BDB!

Jest naprawde bardzo dobry!
Mam cere mieszaną i bałam się zbytniego przetłuszczenia jak to bywa w kremach przeciwzmarszczkowych często. Ale nie zawiodłam się. Jest lekki, szybko sie wchłania, można bez problemu nakładać na niego make-up (nie wałkuję sie itp), nie zatyka porów i jest bardzo wydajny. No a poza tym cena jest bardzo niska. A co do efektu "przeciwzmarszczkowego-nie wierzę w takie rzeczy ;)

Zaznaczyłam, ze nie wiem czy go znów zakupię, gdyż lubie wypróbowywać nowe kosmetyki :)

raczej nie

Bezzapachowy, delikatny krem. Uspokaja skórę, nie wywołuje żadnych podrażnień, wygładza. Troszkę szczypie przy nakładaniu i za to odejmuję gwiazdkę. Niedrogi i wydajny. Dobrze się wchłania i nawilża.Używam tego produktu od:trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

edit :
niestety przy kwasach / nawet tak delikatnym jak Eff/ zawodzi - nie nawilża dostatecznie skóry, powoduje szczypanie i zaczerwienienia. Nie nawilża skóry pod oczami - rano mam wysuszoną skórę pod oczami i sińce. Jest to krem raczej do skóry normalnej, niepodrażnionej jako lekki nawilżacz.