Escada, Into The Blue EDP

Escada, Into The Blue EDP

Świeży, odżywczy zapach pobudzający zmysły energetyzującym aromatem, dla kobiety pewnej siebie, optymistki, która jest świadoma własnej wartości, podchodzi do życia z uśmiechem i potrafi cieszyć się małymi i dużymi przyjemnościami. Płynna kompozycja kwiatowych i wodnych akcentów, połączona z odrobiną szczęścia jest rzadkim i cennym źródłem radosnych chwil... Zapach jest zachętą, by cieszyć się sobą, istnieniem, celebrować miłe momenty w życiu i korzystać z okazji do regeneracji.
Flakon ma prosty, owalny, kobiecy kształt. Opakowanie przyciąga uwagę wyraźnymi kontrastami błękitu z mocnym różem. Błękitne, mieniące się tło przywodzi na myśl sposób, w jaki na zdjęciu w reklamie prasowej przez powierzchnię morza przenikają promienie słońca.

Nuty zapachowe:
Wszystkie 3 nuty zawierają wodny akcent: czy to w postaci wody zawartej w zielonych liściach, nadających świeżości nucie głowy, czy to w postaci soczystego i zapachu arbuza w nucie serca, czy też wilgotnej świeżości wilgotnych lasów w nucie bazy.
Nuta głowy: zielone liście, herbata i aksamitka.
Nuta serca: karambola, piwonia, lilia wodna i arbuz.
Nuta podstawowa: drzewo cedrowe, piżmo i amber.

Cena: 150zł/ 30ml, 200zł/ 50ml , 260zł/ 75ml

Wykorzystała: kilka próbek

Davidoff?

Tak bardzo przypominają mi te perfumy Davidoffa, że aż głupio. Zarówno Cool Water jak i Cool Water Wave, jako, że obydwu nie lubię bardzo, Into The Blue także nie będzie moim ulubieńcem.

Nuty morskie są za mocne, piżmo i ambra aż duszą, cytrusy są zbyt przewidywalne. Poza tym czuję nuty zielone, liście, karambolę, lilię wodną, drzewo cedrowe. Gdzie ten arbuz, ja się jedynie pytam?

Perfumy są takie mocne, że aż nieładne. Dla mnie bardziej męskie niż damskie. Morska bryza jest w nich wyczuwalna, więc będą idealnie dla morzo-miłośników.

moje kochanie

To była miłość od pierwszego wąchnięcia . Kolejne flaszki zdobywam z coraz większym trudem, bo został wycofany z produkcji.
Po pierwszym psiku znalazłam się nagle w głębi turkusowej toni, przejrzystej, migoczącej, z przebijającym się przez taflę wody słonecznymi promieniami.
Najpierw jest ostrawo, świeżo, prawie męsko, a po jakimś czasie zmienia się na słodko, skóra pachnie jak rozgrzana letnim słońcem. Osobiście nie wyczuwam w nim ogórków, czy arbuza.
To raczej zapach wody, ozonu, odrobiny kwiatów.
Używam go cały rok, zimą przypomina mi lato, a w ciepłe pory roku podbija zapachy i wrażenie słoneczności.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań, od 30ml. po 75 ml. Obecnie jestem w trakcie 6

Mój ulubiony zapach

Uwielbiam ten zapach. To moje ulubione perfumy. Jestem przeczulona na zapachy i kiedy źle się czuję, to jest jedyny zapach, który toleruję. Jest świeży i pasuje na każdą okazję. W przeciwieństwie do wielu zapachów, nie jest zapychający.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

TOP 10 damskich perfum

stanowcze tak

Po prostu zapach to podstawa. Albo się komuś coś podoba albo mnie.
Mnie ta nuta zapachowa urzekła. Ale nie na wyjścia wieczorne, ale właśnie na dzień, do pracy, na studia.
Zapach bardzo rześki, niebanalny, na całe szczęście nie słodki, nie zamulający.
Owszem, znam zapachy bardziej trwałe, ale na ten nie mogłam narzekać. Parę godzin się utrzymywał, więc nie ma tragedii.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Nic specjalnego

Zanim kupiłam ten zapach chodziłam przy nim jak nienormalna i wąchałam w Sephorze. Podobał mi się ten ogórkowo – arbuzowy aromat. W końcu kupiłam toto. Jest to bardzo świeży, orzeźwiający zapach. Ktoś wspomniał, że jest morski. W istocie – jest taki. Na lato zdecydowanie. Dla dynamicznej kobiety. Opakowanie bardzo mi się podoba, chociaż trafił mi się flakon z zepsutą nakrętką( a kupiłam w Sephorze). W ogóle się nie da go zamknąć, ale to nie szkodzi, bo i tak stoi na półce. Jeśli chodzi o trwałość to jest bardzo dobra. Czuję go na sobie cały dzień. Dlaczego tylko 3,5 gwiazdki? Bo tak jak zachwycił mnie na początku, tak też potem wydał mi się drażniący, za ciężki, za bardzo ogórkowy i aktualnie używam go może 2 razy w miesiącu. Nie sądzę, abym go jeszcze kiedyś kupiła.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml w trakcie

Nie podoba mi się.

PLUSY:
- zapach jest świeży, dosyć przyzwoity na codzień

MINUSY:
- nie podoba mi się flakon
- perfumy te są bardzo krótkotrwałe
- ogólnie myślę, że zapach jest banalny i nie ma w nim nic szczególnie ciekawego

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Meskim zapachom mówimy nie!

PAskudny, pseudodamski zapach. Z początku atakują nas wściekłe, męskie cytrusy, by po chwili zapach ukazał swoje 2, słodsze oblicze. Czuć tu przede wszystkim arbuza, połączonego z lekko piżmowo-cytrusową bazą. Nic porywającego. Amatorkom świeżaków może się spodobać.
Trwałość - skandaliczna, bo 1 h!
Flakon - całkiem ładny. 3***

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka 2 ml

Ładne, ale bez szału

Into The Blue to zapach świeży, morski. Kojarzy mi się trochę z zapachem świeżo wypranych ubrań. Z pewnością da się wyczuć coś męskiego w tych perfumach (co mi akurat odpowiada).

Into The Blue nadają się zdecydowanie na lato. W czasie upałów będą idealnym odświeżeniem.

Jeśli chodzi o trwałość to nie było najgorzej - kilka godzin, więc jak na świeżaka to i tak dobrze.

Niestety, czegoś mi brakuje w Into The Blue, nie wzbudzają zachwytu. Są to po prostu miłe, ładne perfumy.

nuta morska

Na początku zapach jest dość męski, koloński. Zastanawiałam się do kogo adresowana jest próbka... po kilku minutach przeistacza się w morski aromat, nieco podobny w klimacie do cool water. W charakterze jednak są mało skomplikowane, wręcz czystością swą są bardzo eleganckie i kojarzą mi się z marką lacoste. Jako, że nie gustuję w nucie morskiej (uważam ją za niewymagającą charakteru) nie sprawiałoby mi przyjemności używanie tych perfum. W porównaniu do owocowych wyrobów tej marki odznacza się jakimś rodzajem oryginalności.
Po Magnetism tej marki, uważam je za godne zainteresowania.

cudowny świeżak

Pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy to -świeżość. Jest to wspaniały świeży zapach zupełnie inny niż wszystkie. Zakochałam się w nim jak tylko go powąchałam. Zdecydowanie letnio/wiosenna perfumy
i na pewno nie dla każdego. Ja czuję się w niej bardzo dobrze i na pewno do niej wrócę. Ponadto jest to zapach wciąż ,,niepopularny" - dla mnie to wielki plus.

Delikatny, subtelny zapach

ZAPACH JEST BOSKI! uwielbiam takie zapachy, delikatne, subtelne i świeże.
Z chęcią kupiłabym po raz drugi, gdyby tylko był trwalszy no i może ciut mocniejszy.
Używam go zamiennie z innymi zapachami, dlatego ciężko mi powiedzieć cokolwiek o jego wydajności.

MEGA + za to że nie boli mnie od niego głowa i nie pulsuje w skroniach (innym też;P
+nie jest ciężki, toporny i mdły
+ nie pozostaje beze mnie w pomieszczeniach, nie cierpię jak ktoś wychodzi z pomieszczenia, windy i pozostawia za sobą zapach

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: resztka 75 ml

Orzeźwiający

Zapach świeży, niektóre nuty przypominają mi męskie perfumy... zapach lekki, w sam raz na gorące dni.
Na mojej skórze bardzo trwałe, po całym dniu ciągle je czułam.

Perfumy dostałam w prezencie, osobiście wolę słodkie zapachy dlatego nie wiem czy sama bym je kupiła.Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 75 ml