We - Ho, Curl Designer (Kosmetyk nadający kształt włosom kręconym)

We - Ho, Curl Designer (Kosmetyk nadający kształt włosom kręconym)

Doskonały do włosów kręconych i niesfornych.
Zachowuje puszystość i nadaje kształt fryzurze.
Nie klei się i nie obciąża włosów. Proteiny jedwabiu zapewniają wspaniały połysk i gęstość.
Lekko utrwala.

Nadal jestem w żałobie po jego stracie

Ukochany!
Zanim jeszcze uświadomiłam sobie że moje włosy są falowane z natury a nie z powodu odpowiedniego cięcia (co falowaniu w wypadku 2A, sprzyja). Zakupiłam jako ten "droższy" kosmetyk łudząc się że w porównaniu z drogeryjnymi kosmetykami do kręconych coś z nimi zrobi.
Pierwsze podejście było raczej tragiczne w skutkach -oklap i zero fali. Później zaczęłam go rozcieńczać i to było to, nie dość że starczał na dłużej to włosy były leciutkie, pofalowane, pięknie błyszczące i nawilżone. Psiknięty z atomizera odświeżał fale.

Przez lata był to mój KWC, niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy został wycofany i zastąpiony kremem, który posiadam i również rozcieńczam.Skład już nie taki dobry jak lotionu.

Jak komuś zalega w szafce z chęcią przejmę :)

Świetny na suche i mokre włosy!

Nadaje się na włosy lekko falowane, można wycisnąć na suche bądź mokre, co daje efekt lekko poskręcanych loczków ;)
Rewelacja również na mokre włosy, przed modelowaniem.
Oprócz tego, że nadaje mocniejszy skręt włosom, to również dobrze utrwala fryzurę.
Ładnie pachnie i jest wydajny.
Nie obciąża.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2szt 200ml

nawet dobry

Powróciłam do tego kosmetyku po ponad 1,5 roku.
Wtedy nie byłam z niego zadowolona, być może dlatego, że moje włosy po rozjaśnianiu były w kiepskiej formie? - popalone, suche i rozdwojone, a po użyciu tego preparatu wydawały się być jeszcze bardziej suche.
Teraz kiedy podcięłam włosy i ich kondycja znacznie się poprawiła kosmetyk sprawdza się lepiej.
Produkt ten ma postać płynnego żelu o delikatnym zapachu coś w stylu wody po goleniu dla mężczyzn - mnie akurat sie podoba.
Aplikuje na wilgotne włosy i ugniatam, ugniatam. W efekcie uzyskuje dużo mocniejszy skręt (nawet nie muszę użyć dyfuzora) i lekkie ich utrwalenie.
Kosmetyk nie zawiera w składzie alkoholu - nie powinien wysuszać włosów, ani silikonów - także kolejnego dnia nie ma efektu oklapnięcia włosów.
Jedno co mi nie odpowiada to to, że włosy mają jakby mniejszą objętość,co nie jest mi na rękę bo mam z natury dość cienkie włosy, no ale w kwestii skrętu sprawdza się - rzeczywiście go aktywuje - jak obiecuje producent, co jest rzadkością w przypadku większości preparatów, więc nie czepiam się ;-)
Na 3+ zasługuje :-)

Używam tego produktu od:1,5roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Konferencja babyliss

Tylko od czasu do czasu

Mam kręcone włosy, które z reguły bardzo źle współpracują z produktami do włosów kręconych. Ten produkt jest pierwszym (i na razie niestety jedynym), ktory rzeczywiście daje wymierne efekty, chociaż nie była to łatwa przyjaźń.
Na początku myślałam, że jest do niczego, starając się nakładać jak najmniejsze ilości na moje jednak dość grube włosy. Potem zaryzykowałam i nałożyłam zdecydowanie za dużo i efekt skręcenia był fenomenalny, ale włosy drugiego dnia nadawały się tylko do umycia (były tak sztywne i szorstkie, że żadne upięcie nie wchodziło w grę). Wyważyłam więc ilość i używałam sobie spokojnie przez jakieś półtora miesiąca, dwa razy w tygodniu, ale efekty były coraz gorsze. Włosy zaczęły się robić bardziej szorstkie, niezdyscyplinowane, sianowate - po prostu je wysuszył. Szkoda, bo naprawdę go polubiłam - teraz używam tylko czasami.
Uwaga na zapach, który mi na myśl przywodzi tanią męską wodę kolońską. Wydajność jest bardzo przyzowita, płynna konsystencja pozwala dośc precyzyjnie dozować produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1/4