Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Sun Guardian (Maseczka nawilżajaca do włosów po kąpielach słonecznych)

Nawilża przesuszoną skórą głowy i włosy zniszczone działaniem słońca. Wzmacnia strukturę włosow i sprawia, że włosy stają sie gładkie, elastyczne, błyszczace i łatwe do rozszczesywania. Dzięki technologii Aphinity dodatnio naładowane składniki pielęgnacjne podobnie do działania magnesu osadzają się wybiórczo w porowatych ujemnie strefach.

Cena: ok. 40 zł/ 125 ml

Cudeńko moje

Jak dla mnie kosmetyk ten jest nie zastapiony ratuje moje wlosy szczegolnie w trakcie wakacji za granica gdzie ogromny negatywny wplyw na moje wlosy ma slonce i slona woda.Odzywka ta pozadnie je nawilza i wygladza , luski sa zamkniete wlosy robia sie lsniace pelne blasku i zycia sa mieciutkie wspaniale sie rozczesuja.uwielbiam ja i zawsze do niej wracam jest sprawdzonym kosmetykiem i kazdemu polecam na wlosy rozjasnianie grube zniszczone puszace sie.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam