Hugo Boss, Boss Femme

Hugo Boss, Boss Femme

Nowa interpretacja kobiecości, zapach stworzony dla kobiety - romantyczki. Delikatny, czuły, bardzo zmysłowy bukiet tworzy atmosferę czaru i namiętności. Na romantyczne okazje. Zapach wprowadzony w 2006 roku.
Typ zapachu : kwiatowo - owocowy

Nuty zapachowe:
Nuty szczytowe: mandarynka, czarna porzeczka, frezja
Nuty serca: jaśmin, lilia, bułgarska róża
Nuty bazy: morela, drzewo cytrynowe

Cena: 166zł/ 50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Bardzo femme :-)

Nazwa idealnie opisuje ten zapach. Delikatny, kobiecy, niby prosty i niezaskakujacy, ale ma w sobie cos...
Nie jestem wielbicielka rozy, wrecz przewaznie mnie drazni, ale ta kompozycja bardzo mi odpowiada, ta delikatnosc, lekkosc, "wiosennosc"...
Kojarzy mi sie z typowa romantyczka w zwiewnej sukience, lekkim makijazu i rozwianymi falami. Nigdy nie powiedzialabym, ze spodoba mi sie taki zapach, a jednak.. Nuty pieknie sie ze soba lacza.
Bardzo trwaly, wydajny, piekny flakonik.
Nie jest moim ulubiencem, nie wyroznia sie czyms zdecydowanym, ale przyjemnie miec go w swojej kolekcji, szczegolnie teraz, przy zblizajacej sie wiosnie. :-)

barrrdzo ładny zapach :)

Testuję ok kilku dni i jak na razie wrażenia mam bardzo pozytywne. Obawiałam się zapachu jaśminu, którego zdecydowanie nie toleruję, ale w tym zestawieniu jaśmin jest dla mnie niewyczuwalny. Bardziej przebija się lilia. Boss Femme jest zapachem bardzo przyjemnym dla mojego nosa, świeżym, czystym, kolorowym, trwałość jeszcze testuję. Część z Was pisze, że nie podoba Wam się flakonik. Fakt, nie mam jeszcze flakonika, ale na zdjęciach wygląda bardzo interesująco.

Trwałość: ok. 6 godzin.

Bezpieczny bukiet delikatnych kwiatów

To nie jest zapach w moim stylu, ani taki co urzeka, jednak perfumy są przyjemne i wprowadzają w dobry nastrój. Jest to typowo kwiatowy zapach, ale bardzo delikatny - zdawałoby się nawet, że ulotny - a jednak trzyma się naprawdę długo.
Pokuszę się o stwierdzenie, że to jeden z tych bezpiecznych zapachów, które można kupić w ciemno na prezent.
Jest elegancki i z gracją ;) Raczej do niego nie wrócę, gdyż tak jak pisałam wyżej to nie do końca moja bajka, mimo wszytko nie żałuję, że wpadł w moje ręce.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml

Mexx Look up now

Delikatna świeża róża

Delikatny, kwiatowy zapach na co dzień, raczej do pracy.
Kupiłam w promocji w samolocie...zupełnie spontanicznie; przeczekał 3 miesiące na półce, kiedy w grudniu 2015 po niego sięgnęłam i teraz odkrywam jego piękno.
Delikatna róża, kwiaty, ulotność, wydaje sie bardzo nietrwały, takie nic, ale bardzo długo się trzyma i pozostawia poczucie bezpieczeństwa.
Cena warta jakości. Kupiłam 75 ml za 30 euro, w promocji.

Używam tego produktu od: wrzesień 2015
Ilość zużytych opakowań: 1/75 ml

Jest pięknie

Ten zapach kojarzy mi się z czasami dzieciństwa, co oczywiście jest niemożliwe, bo wtedy go jeszcze nie było, ale podobnego rodzaju perfum używała moja mama. Kobiece, kwiatowe, subtelne, a jednocześnie z głębią. Zawsze kojarzyły mi się z dorosłością, z momentem, kiedy pewnym krokiem wkraczamy we własne życie zawodowe, rodzinne. Dawno temu perfumowano strony w gazetach, Boss Femme nadawałby się do tego celu idealnie, ponieważ sprawia wrażenie zapachu kobiety spełnionej, szczęśliwej. Dużo w nim frezji, jaśminu, lilii, bułgarskiej róży, ale ma też nieznaczne dodatki owoców cytrusowych.
Reasumując, w tym momencie powiedziałabym, że to zapach delikatny, romantyczny, ale nie dla słabej i nieśmiałej kobiety - może przytłoczyć.
Intensywne i długotrwałe, wytrzymują cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

subtelne i romantyczne róże

bardzo delikatny zapach, ledwie wyczuwalny. różany oczywiście, lekko słodki. nic tam w nim więcej nie czuć, prócz tych bułgarskich róż. to raczej zapach typowo na dzień, odświeżający. nijaki, bez ogona i bliskoskórny. oceniam z sentymentu, bo kiedyś miałam i uważam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. jest mnóstwo lepszych zapachów z charakterem.

Używam tego produktu od: pare lat temu przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml

kobiecy i ciepły

A to jest fajny zapach jeśli człowiek się na niego nastawi. Nie jest nachalny i trzeba nad nim pomyśleć zanim się w nim zakocha. Jest kobiecy i otulający. Kojarzy mi się z kobietą w dużym, ciepłym, białym swetrze. Odbieram go jako dodatek do zimowo-jesiennych nastrojów. Nie powiedziałabym, że jest jakiś bardzo seksowny, bardziej taki bezpieczny i kobiecy. Taki jakim powinna pachnieć kochana mama i żona. Mogłabym powiedzieć, że bardziej wieczorowy niż dzienny, ale to zależy od gustu. Jedni lubią takie sensualne zapachy również na dzień.

Używam tego produktu od: 2 lata

uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam...

Uwielbiam ten zapach. Tak po prostu. Zapach bardzo trafił w mój gust, idealnie do mnie pasuje. Lekki, słodki, ale nie przesadnie, nie duszący, nie mdlący...
Ciekawy flakon, ładnie się prezentuje.

Oprócz moich zachwytów nad nim, nad tym wspaniałym zapachem, który przenosi mnie w inny świat ma jedną i podstawową wadę - zapach jest nietrwały i to bardzo. Żałuję...

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Słodki jak wiele innych

Słodki i łagodny zapach, który mi kojarzy się jakoś sportowo.

Może dlatego, że sądzę, iż można użyć takiego zapachu do odświeżenie ale z pewnością nie jako perfumy. To może być dobry zapach dla młodych dziewczyn, które nie są pewne w czym będą się czuły dobrze ale dla mnie jest on najnormalniej w świecie nieciekawy.

Jest wiele innych podobnych do niego.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów

robi wrażenie

Robi wrażenie... czegoś pięknego, radosnego, ulotnego...
Jak wiosna w Mediolanie, jak piękna kobieta w białym kostiumie, jak drogi jacht kołyszący się przy marinie...
Ale po chwili zostaje już tylko wrażenie!
Zero zapachu!
Jak tanie pachnidełko, jak wspomnienie, obejrzany film..
Tylko ulotność, niedosyt, wspomnienie- to za mało, jak za takie pieniądze
Noszony w torebce i używany w ciągu dnia kończy się błyskawicznie- pozostawia pustkę w butelce, na toaletce i w portfelu!

Ale trzeba przyznać, że usłyszałam sporo komplementów, kiedy go nosiłam. Nawet wtedy, kiedy wydawało mi się, że już go nie czuć. Może po prostu idealnie zgrał się z moim ciałem, może jego uniwersalność nie drażniła moich komórek węchowych i dlatego tak szybko stawał się dla mnie niewyczuwalny?
Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

ulubiony zaoach

Świetny zapach, dobra trwałość. Stosowałam także z żelem pod prysznic i balsamem do ciała. Teraz na wyjątkowe okazje bo zwyczajnie jest mi go szkoda.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml

Świetny zapach

Uwielbiam. Najpierw miałam balsam do ciała o tym zapachu i się zakochałam! Zapach dość ciężki, ale idealny na dzień, ale nie na upalne dni. Wiele moich koleżanek również się nim zachwyca ;)