Olejek kąpielowy zmysłowy Róża

Olejek kąpielowy zmysłowy Róża

Skóra młoda i pełna blasku to efekt częstych kąpieli z olejkiem różanym, znanym od stuleci naturalnym specyfikiem do pielęgnacji cery, zwłaszcza suchej i wrażliwej. Kąpiel w olejku różanym pobudza powierzchniowe krążenie krwi i działa rozgrzewająco.

Po wyjsciu z wanny skóra pokryta pachnącą warstwą nawilżającą, chroniona jest przed przedwczesnym wysychaniem.

Wystarczy mała nakrętka olejku, aby w łazience zagościł przyjemny aromat. Dodatkowo w każdej butelce zatopione są części suszonych roślin, co nadaje olejkom KANU niepowtarzalnego wyglądu, a nietłukąca się butelka z wysokiej jakości materiału zwiększa bezpieczeństwo wszystkich domowników.

Doskonałe jest połączenie soli mineralnych lub musujących z olejkiem kąpielowym, co daje skórze kompletną dawkę składników potrzebnych do jej pielęgnacji.

Można rownież wcierać (jako olejek do masażu) bezposrednio w ciało niewielką ilość olejku , aby szybko nawilżyć skórę i nadać jej wspaniałego aromatu.

Dostepny na stronie internestowej producenta i w specjalnych punktach w centrach handlowych.

nie dla mnie :(

Dostałam na urodziny i byłam z niego zadowolona dopóki nie wlałam kilku kropelek do wanny. Olejek pieknie pachnie, jest to zapach prawdziwej róży. Niestety, jest okropnie tłusty i podczas kąpieli osiada na skórze. W efekcie po kąpieli nie czułam się czysta tylko oblepiona. Nie bardzo mi to odpowiadało, ponieważ nie mam przesuszonej skóry i nie potrzebuję takiej dawki tłuszczu.
Pomeczyłam się jeszcze trochę z tym olejkiem, bo ładnie wygladał i szkoda mi się było pozbywać. W rezultacie zuzyłam ok. 1/5 z buteleczki i oddałam miłośniczce olejków :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/5 butelki i ani kropli więcej!