Normalizing Night Gel

Normalizing Night Gel

Ten żel na noc do cery tłustej i mieszanej należy do zupełnie innego rodzaju kosmetyków niż te, których działanie polega na intensywnym złuszczaniu skóry. To lekki, odświeżający produkt, oczyszczający pory i rozjaśniający cerę poprzez wspomaganie uwalniania się jej od toksyn, które gromadzą się w niej przez cały dzień(zawiera noktoferynę, która neutralizuje wolne rodniki i zapobiega tworzeniu się ich w skórze), i które często sa jedną z przyczyn problemów skórnych i przetłuszczania się cery.
Ponadto uspokaja tłustą i mieszaną cerę, często podrażnioną intensywną, matująco-wysuszająca dzienną pielęgnacją. Żel bardzo dobrze nawilża, wygładza i ściąga pory dzieki wyciągom roślinnym.
Kompleks Sebopur reguluje wydzielanie łoju, oczyszcza i zmniejsza skłonności do błyszczenia w ciągu dnia. Chronomat System matuje optycznie. Swietnie współpracuje z kremem na dzień Hydra-Matte Lotion.

drogi zwykluszek

skusila mnie promocja w sephorze
nigdy nie mialam tego kremu, mysle sobie clarins za 65 zl...wezme
i mysle sobie, ze kazdy inny umialby to co on...bo zel nie robi nic
to znaczy zni nie nawilza ani nie normalizuje ani nie matuje ani nie leczy ani nie zweza porow
nakladam go, wchlania sie i tyle
rano budze sie i jest rzeczywiscie lepiej, niz gdybym nie nalozyla nic, ale zadnej poprawy stanu cery tez nie widze

dziwny zupelnie produkt...

Używam tego produktu od:6 mies

A jednak sie sprawdzil:)

W moim przypadku ten zel nie zdzialal kompletnie nic z tego, co obiecywal producent. Nie uregulowal wydzielania sebum, nie sciagnal porow, ani nie zmniejszyl blyszczenia w ciagu dnia. Okropnie sie klei, co w polaczeniu z lepkim mleczkiem i tonikiem Clarinsa, do cery tlustej/mieszanej, daje straszne uczucie na twarzy:(
Na szczescie nie podraznil i nie wysuszyl mi skory i tylko dlatego daje mu **

Edit: 10.02.2007. Dodaje ** Dwa tygodnie temu postanowilam zuzyc ten zel, poniewaz szkoda mi go bylo wyrzucic;) Tym razem fantastycznie sie sprawdzil:) Mam wyraznie zmniejszone pory, wygladzona cere, rzeczywiscie mniej blyszcze sie w ciagu dnia. Jesli do konca opakowania bedzie sie tak swietnie sprawowal- podniose ocene, o ostatnia *, bo bedzie to moj KWC:) Na razie zaznaczam, ze nie wiem, czy jeszcze go kupie.
Powinnam jeszcze dodac, ze nie uzywam juz mleczka i toniku Clarins- po ktorych wczesniej ten zel byl b. lepki- moze stad wlasnie, taka poprawa komfortu stosowania.

U?ywam tego produktu od:kilka tygodni
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

primum non nocere!!!

No prosze, nawet ja wiem, że wysuszenie skóry jest ostatnim, zdecydowanie zakazanym, krokiem w walce ze świeceniem. Najwyraźniej spece z Clarinsa jeszcze się o tej prostej regule nie dowiedzieli. Jak w tytule, primum non nocere do szanownego Clarinsa, bo ten i jego dzienny koleżka naraziły mnie na powtórkę z rozrywki w leczeniu trądziku.
Używałam tego żelu z kremem na dzień, dokładny opis masakry na mojej cerze widnieje w recenzji tegoż.
Do kremu na noc dodam tylko, że jest na szczęście (ale co z tego) wydajniejszy niż ten na dzień. Po aplikacji czuję wszystkie składowe pożądnego przesuszenia: ściągnięcie, swędzenie, i błaganie cery o jakikolwiek nawilżacz. Jako bonus konkretne lepienie (jak, dlaczego? co ma się tu lepić???). Rano cera wygląda nie najlepiej, w dodatku się świeci ( w końcu musi jakoś przełamać przesuszenie). Jakoś intuicyjnie czuję, że tym, co tak zawaliło mi cerę jest krem na dzień, jednak ten ani nie załagodził, ani nie wyregulował, ani nie pomógł. Być może podejdę do niego osobno, jako serum pod jakiś normalny kosmetyk, wtedy zmienię opinię - na razie pała.

Nie rozumiem, jak ktoś może uważać, że taka kombinacja kremów - na noc wysuszający żel, na dzień krem o zerowym współczynniku nawilżenia - może pomóc???

3 rodzaje dolnej kreski

Liczyłam na więcej

Przez pewien czas używałam tej serii z zainteresowaniem jakie efekty przyniesie. Srednie, rewelacji brak.
Porównując zel do kremu na dzień z tej serii, to krem jest lepszy zdecydowanie. Jednak żel ma dla mnie podstawową zaletę i przez to ocenie go na równi z kremem- doskonale łagodzi podrażnienia i wypryski. Pod tym względem jest świetny. Resztą taka sobie: zapach fajny, konsystencja za rzadka, wchłanianie słabe, faktycznie się klei, no i niska wydajność.

Nie-e

Powtorka z wersji dziennej. Uzywa sie calkiem przyjemnie, ale nie daje duzo efektow. Swojego glownego zadania, jakim jest unormalizowanie cery, nie spelnia. Skora rano nie jest w zaden sposob rozswietlona czy odswiezona. Nie swieci sie, ale ja raczej nie mialem tego problemu po przebudzeniu.

ilość zużytych opakowań: 1

Dosc dobry

Ma bardzo przyjemny zapach, ładnie sie wchłania i odswieża buzię, nad ranem tez sie swiecę, ale mi to nie przeszkadza . W połączeniu z lotionem na dzień daje bardzo ładne efekty - pory mi się pozmniejszały, i ogólnie stan mojej cery bardzo się poprawił.

skuteczny

Używam go z emulsją na dzień i efekty są bardzo dobre.Wyobrażam sobie, że te dwa specyfiki się wzajemnie uzupełniają.Trudno mi więc odzielić działanie tego na dzień , od tego na noc. Ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że są bardzo zgraną parą. Buzia posmarowana tym żelem jest matowa(ale nie jest to taki totalny mat), uspokojona, rano budzę się z gładką, świeżą, wypoczętą buzią.Taką jaka powinna być rano.Żel ma jednak jedną wadę- lepi się. Niby jest lekki, nie czuć go na twarzy, ale lepi się.Poza tym czasami, gdy skóra jest bardziej "wymięta", muszę dodatkowo posmarować ją czymś nawilżającym na noc.Ogólnie jednak bardzo polecam!

średniaczek

W porównianiu do dziennej wersji (Hydra Matte Day Lotion) nocna się nie umywa! Strasznie sie lepi, pozostawia jakąś taką maskę na twarzy, która sie strasznie swieci. Uczucie po nałożeniu bardzo średnie. Efektów żadnych nie zauważyłam :(. Więcej nie kupię, w odróżnieniu od dziennej wersji, którą bardzo lubię. :)

kryształ II

Lubie bardzo . Zel przyjemnie pachnie , lekko się rozprowadza i ładnie wchłania ( lepiej niz starsza wersje ) . U mnie nie pozostawia zadnej lepkiej warstwy . Cera jest nawilzona i nie podrażniona . Rano twarz jest promienna i świeża . Na razie się po nim nie świeciłam . Czasem używam na niego olejku Lotus ....

Wstrętne mazidło

Kupiłam ze względu na renomę firmy. Zupełny niewypał. Maże się na twarzy, nawet po 30 min. twarz się lepi, więc o udanej nocy z facetem nie ma mowy("co ty masz na twarzy?"). Efektów brak, a nawet są odwrotne do zamierzonych: skóra jakoś szarzeje i wydziela jeszcze więcej sebum(koszmarne zaskórniki). Przy takim wyglądzie skóry, kto by czekał na długofalowe efekty? I do kiedy, jak długo?

Taki sobie

No niestety na mnie nie działa :(. Sympatyczny żel, miły w użytkowaniu, ale nie przyczynił się ani do zmniejszenia wydzielania sebum ani do poprawy stanu mojej cery (przynajmniej w zauważalny stopniu). Może jedno opakowanie to za mało, ale jakoś nie mam ochoty na następne. Może w połączeniu z kremem nadzień, niestety używałam tylko tego na noc.

mógłby być lepszy

Nie przepadam za tym żelem,mam do niego żal,że nie spełnia wszystkich moich oczekiwań ale i tak do niego wracam...Nie jest wydajny,bardzo szybko się kończy,moim zdaniem w sprzedaży powinien być w pojemności 50ml,30ml to stanowczo za mało:(Żal mam do niego o to,że po przebudzeniu czuję go na twarzy a i nosek mi się świeci:(A to mnie bardzo martwi:(Nie wchłania się więc całkowicie:( A wracam do niego ,bo przy regularnym stosowaniu razem z dziennym, stan skóry bardzo się poprawia.Mniej się przetłuszcza i wygląda zdrowo.Teraz będę testować olejek do tłustej buźki Clarinsa,być może będzie dla mnie lepszy.