Verona Laboratories, Creme Q10, Krem ochronno-odżywczy (różne zapachy)

Verona Laboratories, Creme Q10, Krem ochronno-odżywczy (różne zapachy)

Krem ochronno-odżywczy Q10. Odpowiedni do każdego typu cery. Do codziennego stosowania na dzień i na noc.

Różne zapachy: Honey&Milk, Peach, Oriental żeń-szeń

Cena: 2,50zł/165ml

Przyjemny produkt

Obawiałam się tych bazarkowych kremów za grosze ale zachęcona jedyną opinia na KWC oraz smakowitymi zapachami postanowiłam spróbować. Wybrałam sobie kremik kokosowy i nie żałuję zakupu. Zapach jest bardzo ładny i naprawdę kokosowy, przyjemny. Muszę zaznaczyć, że nie kupiłam go z przeznaczeniem do używania na buzi. Tego się nadal obawiam ale też nie potrzebuję nowości w pielęgnacji twarzy. Kremu Verony uzywam do stóp :) Czasami smaruje nim całe ciało, jak balsamem i cieszę się piękna kokosową wonią. Krem zmiękcza skórę, wygładza, lekko natłuszcza. Konsystencja jest leciutka, ne jest to żaden ciężki tłuścioch. Dla mnie sprawdza się świetnie i na pewno zainwestuję jeszcze w inne zapachy.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Używam z przyjemnością!

Kremy Verony z serii Q10 odkryłam przypadkiem w sklepie typu "Wszystko po 2,50 zł". Zaryzykowałam kupno, bo potrzebowałam kremu do robienia domowych peelingów. I jestem mile zaskoczona. Mam wersję Honey&Milk - Miód i Mleko. PLUSY: konsystencja - jak pianka lub mus (krem wygląda jak ptasie mleczko); opakowanie - tradycyjne, solidne, wygodne w użyciu; połączenie jakość-cena (2,50 zł!); efekt - skóra gładka (szczególnie na szyi), odżywiona; szybko się wchłania; zostawia na twarzy warstwę ochronną. MINUSY: zapach - raczej sztuczny miodzik, dosyć intensywny, ale niektórym się spodoba (mi osobiście nie przeszkadza); zostawia na twarzy lekki film - nie klei się, ale można go poczuć (w trakcie mrozów zaliczam to do plusów).

Używam go jako maseczki super odżywiającej, szczególnie na noc. Zauważyłam, że mam jaśniejszą, bardziej promienną buzię. Skóra na szyi jest po prostu cudna. Pewnie niektórzy powiedzą o tym kremie: fuj, co to jest za niecałe 3 złote, ale ja po prostu bardzo go polubiłam, a przede wszystkim widzę, że działa!

PODSUMOWUJĄC: polecam (ludziom, którzy patrzą na efekty, a nie na firmę i cenę).

Edycja: Wersja Żeń-szeń pachnie bardzo naturalnie, świetnie wygładza, nawilża (użyłam go na przedramiona i łydki); ma konsystencję zwyczajnego kremu. Dobrze się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie miodowego, plus w trakcie pierwszego: żeń-szeń i truskawkowy