Nail Polish Corrector Pen (Korektor lakieru do paznokci)

Nail Polish Corrector Pen (Korektor lakieru do paznokci)

Pojemność 4,5 ml

Nawet jeśli niezbyt precyzyjnie nałożysz lakier i niechcący pomalujesz nim również skórki, teraz łatwo i wygodnie usuniesz wszelkie błędy w swoim manicure! Nie zawiera acetonu.

Niezły, ale nie doskonały

Używały go już dwie kosmetyczki, u których byłam, więc i ja postanowiłam spróbować. Nie jest to produkt idealny, bo końcówka flamastra wysycha, trzeba ją nawilżać w zmywaczu, więc efekt taki sam jak z pałeczką do uszu, tyle tylko, że jest cieńszy i bardziej precyzyjny. Nie rozmazuje lakieru wkoło paznokcia, pozwala na dokładne wykonanie poprawek. Jedyne co mnie odstrasza to jego cena, zdecydowanie za duża, bo produktu nie ma wiele w opakowaniu, a końcówka po zabrudzeniu do niczego się nie nadaje. Na pewno fajny produkt dla kosmetyczki, dla amatorki - za drogi.

Plusy
- łatwość użycia
- efektywnie czyści skórę
Minusy
- cena
- szybko się kończy

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Przydatny...

Produkt spełnia obietnice producenta. Skutecznie usuwa lakier z obszaru skórek. Jednakże jego żywotność jest zdecydowanie zbyt krótka. Końcówka szybko ulega trwałemu zabrudzeniu i traci swój pierwotny kształt. Zapach typowy, lekko duszący.

Ilość zużytych opakowań: 1: 4,5ml

tragedia.

Myślałam, że korektor lakieru nie może być złym kosmetykiem i zawsze będzie spełniał swoją funkcję jak należy. Dlatego kupiłam w ciemno i niestety się zawiodłam. Szybko się zabarwia na kolor lakieru i barwi skórę wokół paznokcia. Ma kształt, który nie pozwala na precyzyjne usunięcie plam, muszę się nieźle przy tym nagimnastykować. Zmywacz, który się znajduje w korektorze jest zwyczajnie kiepski. Może i nie śmierdzi, ale ciężko idzie to zmywanie. Zmywacz z Rossmanna i patyczek robią to o wiele lepiej. Dobrze, że kupiłam w promocji, ceny regularnej za taki bubel bym nie przeżyła :)

DIY olejek do paznokci

hm..

Kupiłam go z rok czy nawet dwa lata temu i nadal go posiadam.
Nabyłam go w promocji za bodajże 16 zł.
Plusem jest,że owy korektor posiada dodatkowo jeden wymienny wkład.
Zmywacz w nim zawarty chyba wzbogacono o jakąś nutkę zapachową bo nie ma aż tak drażniącej woni,jak te które wcześniej używałam.
W sumie rewelacji w tym produkcie nie dostrzegam..
Niby jest przydatny,ale nawet go za często nie używam bo tak jakoś nie lubię.
Przydaje się jak niechcący ubrudzimy lakierem skórki,ale niestety wkład,"gąbeczka" bardzo szybko się zabarwia na kolor lakieru i podczas używania barwi skórę wkoło.
Jest to dość irytujące.
No i te "gąbeczki" mają nieporęczny kształ przez co trudno się nimi manewruje wokół paznokcia.
Na plus zaliczam wydajność-piekelnie ekonomiczny chyba nigdy mi się nie skończy oraz to że mimo tak długiego czasu posiadanie tego korektorka przeze mnie nic się z nim dzieje,nie wysechł zmywacz w środku,wkłady się nie popsuły.

beznadziejny

Produkt totalnie nie nadaje się do niczego. Nie pomaga nawet w małych poprawkach lakieru, kolor okropnie się rozmazuje, ma jakiś dziwny, chemiczny zapach. Uważam, że 24,90 zł, które wydałam na ten specyfik były wyrzucone w błoto. Tak jak pisała poprzedniczka, lepiej zanurzyć patyczek kosmetyczny w zmywaczu i w ten sposób zrobić poprawki. Nie polecam.

Używam tego produktu od: wakacje 2009

Świetny;D

Ten korektor strasznie pomogl mi w malowaniu paznokci

starszna ze mnie niezdara i niezbyt umiem malowa sobie paznokcie jakimis ciemnymi kolorami, zawszwe wtedy ubabrez sobie caly palec dookola...;P

ale odkad mam ten korektor to juz nie jest dla mnie problem

jak sobie tylko pobrudze skorki od lakieru to odrazu zmywam sobie nadmiar tym korektorem i jest okey;)

ponad to mam go juz naprawde bardzo dlugi czas i jeszcze nie wysechl, i nie widac zeby mial sie skonczyc

koncowka jest dobra, wystarczy ja wyczyscic i jest okey...nie uywam tego korektora do zmywania calej plytki...bo chyba ten korektor nie jest do tego przeznaczony...

kupilabym kolejny ale chyba niestety go wycofali z katalogu bo jakos nie moge na niego drugi raz natrafic...:(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:caly czas w trakcie pierwszego

Lipa

Koncowka jest za gruba i za twarda, przez co utrudnia korygowanie, nie wchlania lakieru, a rozmazuje go po skorkach. Sam zmywacz ciezko zmywa lakier, to wszystko powoduje przeciaganie sie w czasie calego manicure. Wole zwykle patyczki kosmetyczne ( do uszu), ktore nasaczam zwyklym zmywaczem za 2 zl. i efekt jest o niebo lepszy. Nie musze sie tak babrac, jak z tym korektorem. Jedna zapasowa koncowka wiosny nie czyni. Przydaloby sie z piec, bo po jednym, dwoch uzyciach do ciemnego lakieru, nadaje sie do wyrzucenia. Nie polecam, produkt przereklamowany, chociaz niewiem, jak sie maja tego typu korektory innych firm.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczete, a koncowki do wyrzucenia.

kiepski

żałuję, że go kupiłam. patyczki kosmetyczne są o wiele praktyczniejsze od tego korektora. jak już wspomniała któraś z moich poprzedniczek, korektora używa się najlepiej na początku. Później nie ma z niego zbyt dużego pożytku. Zamiast zmywać, rozmazuje lakier, co jest strasznie irytujące zwłaszcza przy ciemnych kolorach. Poza tym mógłby mieć wymienne końcówki.

Używam tego produktu od:kilku m-cy

ok do małych poprawek

Nie śmierdzi typowym zmywaczem do paznokci. Ma twardą końcówkę, na którą wycieka tyle płynu ile potrzeba. Lepiej radzi sobie z jaśniejszym lakierem, ten ciemny najpierw trochę rozmazuje. W zasadzie trezba sobie pomóc czymś jeszcze by ciemny lakier usunąć. Końcówka trochę się brudzi.
Bardzo wydajny, trwały - nie wysycha w opakowaniu, nawet wtedy gdy długo leży zapomniany.

Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

fajny gadżecik

W zasadzie usuwa lakier spoza pazurków, ale taki sam efekt można uzyskać używając zwykłego zmywacza na patyczku kosmetycznym. No, może korektor jest trochę bardziej precyzyjny i ma twardszą końcówkę niż patyczek. Duży plus za zapach - nie śmierdzi jak zwykły zmywacz, ale pachnie wanilią. Niestety, końcówka lepi się i brudzi od ciemnego lakieru. Wbrew pozorom pisak wystarcza na długo, nawet gdy wydaje się, że jest już suchy.
Jak już całkiem wyschnie to będę go zanurzać w tradycyjnym zmywaczu - wyjdzie taniej a efekt będzie identyczny :)

Używam tego produktu od:pół roku

Najlepszy

Bardzo lubię robić sobie manicure.Taki korektor jest idealny do zmazywanie lakieru,który wyjechał poza paznokieć.Ubrudzone są najczęściej skórki i niekiedy palec.Zmywacz nie wysusza ich.Jest łagodny,nie szczypie.Jest łatwy w obsłudze.Dokładnie zmywa lakier.Ma praktyczne opakowanie.Płyn nie wysycha za szybko.Polecam.

Używam tego produktu od:Chwilowa nie używam

twardy pisak

W tym sezonie ejst modny czerowny lakier na pazurach, ja jako nieprawiona chciałam sobie zrobić taki manicure. Zkaupiłam ten korktor w nadziei, że mi pomoże i co I WIELKIE NIC!

Nie radzi sobie z lakierem, gabna jets za twarda , spróbowąłam czy daje sobie rade z bezbwarnym na płtyce paznokcia, bo chciłama go zyzyć i szorowałam bo ianczje tego nie moża nazwać!

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 4 miesiace temu