Storia EDP

Storia EDP

Czwarty zapach Isabelli Rossellini kierowany do kobiety dojrzałej i szczęśliwej. Storia jest stonowaną kompozycją tworzącą klasyczny zapach orientalno-kwiatowy.

Nuta głowy: aksamitka, mandarynka, kwiat janowca
Nuta serca: melisa, biały pieprz, kwiat pigwy,
Nuta głębi: paczula, wanilia, piżmo.

Cena: 45zł/15 ml, 90 zł/50 ml

50 - 100ml

magia

mam duzo perfum ale ten jest magiiczny i zawsze zwracal najbardziej uwage na siebie gdy mialam go na sobie...

dostalam w prezencie jak milalam 18nastke.. dzis mam 23 i jestem mu wierna. bede do konca zycia:)

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

O Tak! Tak! Tak! Tak!

Cudenko. Gdy sprobowalam po raz pierwszy, natychmiast pomyslalam, ze Storia to L\'Instant De Guerlain plus swieza wanilia!
Zapach iscie kremowo-slodko kwiatowy, z nutka orientu i przyproszony naturalna wanilia.
Storia zachwyca, jest bardzo cieplym i seksownym zapachem. Dodaje pewnosci siebie i pachnie bardzo zmyslowo.
Przetrwala moj nocny test trwalosci i tak jak spryskalam sie nia przed pojsciem spac, tak rano wciaz czulam ja na sobie.
Mysle ze nadaje sie na kazda pore roku; latem rozpali zmysly a zima otuli i rozgrzeje.
Uwielbiam wszystkie zapachy Rossellini i choc mam slabosc do ISAbelli, Storia ma na rowni swoje miejsce w moim sercu; zapada w pamiec i sprawia, ze czuje sie wyjatkowa...
Polecam, bo naprawde warto sprobowac!

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 50ml i bedzie wiecej!

piękna (hi)Storia

Bardzo dobrze wspominam ten zapach. Cudownie się kojarzył: ze spokojem, łagodnością, a jednocześnie z charakterem. Był aksamitny, ciepły. Cudownie komponował się z moją skórą. Wiele osób pytało się mnie czym tak ładnie pachnę, a to właśnie "Storia" uwodziła :)
Jeśli będzie w promocji, to kupię.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Quality Missala Jak dobierać perfumy

klasa... ale?!

drugi po cat de lux sygnowany nazwiskiem gwiazdy który przypadl mi do gustu... Na pewno elegancki, nie słodziak, ciepły, nie kwiatkowy - krzykliwy. Wyważony. Jeśli będzie w dobrej cenie to pewnie będę go kupować bo kompozycją rzeczywiście nie ustępuje wysokopółkowym, a trwałość jak u coty czy avon - średnia, ale za te pieniążki wystarczająca. Opakowanie poręczne super do torebki (korek dobrze się trzyma), mnie odpowiada i forma i kolor nieco zgaszony, ciepły, karmelowy - tak jak zapach.
No właśnie... Ten zapach u mnie pachnie jak lżejsza wersja far away avonu (który toleruję jedynie na innych) ... I co teraz? Fakt nie drażni, jest łagodniejszy i delikatniejszy - mogę go nosić, ale nie wiem czy kupię ponownie bo to już tylko co najwyżej średnia półka...
Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: poręczne 30ml

Dla mnie ten zapach jest mega-kobiecy. Sa to ulubione perfumy mojej mamy więc może dlatego ciepło mi się kojarzą. W każdym bądź razie, jeśli juz się nimi spsikam to nie zostaje to niezauważone. Wszyscy sie zachwycają i pytają co to jest?? A to juz jest moja słodka tajemnica :D

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:3butelku ( razem z mama)

hmmmm

Kupiła go dla siebie moja mama i że z gruntu mamy inny gust jeśli chodzi o zapachy (i to nie ze względu na różnicę wieku) to ten czymś mnie do siebie zwabił... Mamie się znudził, więc mi go oddała. Cóż, pomyślam że warto spróbować... Zapach jest intrygujący... Mimo, że na początku nie wydaje się seksowny to robi się taki z czasem. Ciepły ale nie duszący. Dojrzały a jednak ma w sobie taki mały figielek. Nadaję się zarówno na dzień jak i na randkę, jak również na.... kolację ze śniadaniem.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo fajny

Bardzo fajny zapaszek, przypomina mi te bardzo drogie, na które szkoda mi wydawać kasy. Czegoś takiego i w tej cenie szukałam od dawna. Jak dla mnie nadaje się na lato, a na zimę mam Sabatini.
Kupię jeszcze na pewno.
Nie wiem czy można polecać zapach, bo to sprawa badrzo indywidualna, ale spróbować w perfumerii warto.
Trzyma się dość długo, jest świeży i dość lekki. Jak dla mnie super.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bardzo mi się podoba

Zapach, który otula, ciepły, wyrazisty i niebanalny. Na mojej skórze rozwija się pięknie z czasem staje się delikatny, ale nadal ciepły. Uwielbiam zapachy z charakterem i ten taki jest.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

bardzo cieply

Od razu zaznaczam, ze mam wersje "parfum deodorant natural spray", ktora uzywam jak perfumy, tylko w wiekszych ilosciach. :P Mimo to zapach jest trwaly i otula mnie swoim cieplem caly dzien. Troche denerwuje mnie stwierdzenie, ze ejst dla dojrzalych kobiet (a wiadomo, ze w kosmetycznym jezyku "dojrzaly" to delikatne okreslenie starszych kobiet). Ja mam 22 lata i lubie zapachy cieple, zmyslowe, lekko slodkie, ale nie za ciezkie. Ten zapach moze nie jest zmyslowy, ale jednak jest niesamowicie cieply i pewnie osoby lubiace lekkie zapachy by meczyl i dusil. Dla mnie swietny na zimne dni i na zime wlasnie polecam. Nie wiem czy kupie, bo brakuje mi w nim kobiecej zmyslowosci plus nie jest to moj ideal, a jest tyyyle zapachow do wyprobowania... Ale generalnie polecam. Ahh - lepiej przetestowac na ciele i podjac decyzje po jakims czasie, na poczatku zapach wody toaletoewej z testera byl ciezki, duszacy i dopiero potem zdelikatnial i rozkwitnal. PS Nie wiem po jakim czasie uzywania, ale dawno tewmu przejadl mi sie. Zmeczyl mnie tak bardzo, ze nzaawet wachac w butelce juz go nie chce. Stoi. Ehh...Używam tego produktu od:

otula

Dostałam te buteleczke w środku upalnego lata. Powąchałam raz na dłoni i odstawiłam na półkę. Zapach nie nadaje się na upalne, duszne dni.
Według wszelkich dostepnych opisów perfumy te powstały z myślą o kobiecie dojrzałej i szczęśliwej. Dojrzała już jestem, na szczeście nie aż tak jak Isabella Rossellini :), a szczęśliwa bywam, więc
wróciłam do Storii z początkiem jesieni, wtedy też okazało się, że zapach jest znośny, a co więcej ładnie na mnie leży. Jest mocno kwiatowy, trochę duszny, ale trzyma się raczej blisko ciała.
Trwałość ma średnią, pół dnia wytrzymuje bez poprawek i jest dość intensywny.
Opakowanie mało ciekawe, ale przynajmniej mie sci się do każdej torebki.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 30 ml

Nie podoba mi się

Będąc pewnego razu w perfumerii zobaczyłam jakiś nowy nieznajomy dotąd flakonik. Nie powiem ... ładny:) Psiknęłam testerem na nadgarstek i ... wielkie rozczarowanie! Zapach bardzo intensywny, meczący, ostry i nachalny. Nie mogłam go na sobie znieść. Zupełnie nie dla mnie! Jak już powiedziałam - flakon ładny, ale zawartośc nie bardzo ...

Używam tego produktu od: 1 piknięcie testerem