Oriflame, Giordani Gold, Rouge Future (Szminka do ust z kompleksem antystarzeniowym)

Satynowo gładkie usta o nasyconej, głębokiej barwie kuszą i uwodzą. Pomadki nie tylko nadają im kolor, ale także powiększają, nawilżają i zapobiegają starzeniu się, wygładzają zmarszczki. Z filtrami SPF 15.

oczekiwałam lepszej jakości

Zawsze uważałam Giordani Gold za bardziej luksusową linię Oriflame, choćby z powodu cen i sposobu prezentacji w katalogach. Postanowiłam zaznać odrobiny luksusu za 19,90 zł w promocji i nieco się rozczarowałam :( Mam odcień Redwood, który jest piękny, ale zupełnie inny niż w katalogu (to już standard!) i dosyć ciemny (coś jak czerwone wino złamane brązem) i nadaje się tylko do wieczorowego makijażu. Szminka nakłada się grubą warstwą i wyolbrzymia wszystkie zmarszczki i załamania na ustach ; nie można zrobić nią subtelniejszego makijażu. Wysusza usta i jest nietrwała. Zapach jest delikatny i nie przeszkadza mi. Opakowanie wygląda na eleganckie dopóki nie weźmie się go do ręki, ale to tylko plastik, jak w najtańszych szminkach Oriflame :( Podsumowując, nie wiem skąd ta cena, bo nie widzę istotnej różnicy w jakości między GG, a tańszymi szminkami Oriflame.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Moje usta ją lubią

Naprzemiennie używam 2 odcieni: na co dzień do pracy- Peach oraz Redwood na wyjścia z przyjaciółmi (świetnie współgra z makijażem w odcieniach szarości).
Na plus:
+kremowa
+ świetnie się rozprowadza, wystarczy jedno pociągnięcie, a usta pokrywa miękka powłoka
+nawilża,nie ściąga
+usta wydają się pełniejsze
+ nie ściera się zbyt szybko
+ ożywia twarz
+ skromna, choć jak dla mnie trafiona kolorystyka
+ eleganckie opakowanie

Mały minusik za troszkę nietrwałe opakowanie, kiedyś mi spadła i pękła
Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 (naprzemiennie)

Peach- tragedia

Mam kolor Peach jak moja przedmówczyni. Jestem konsultantką więc dla mnie była taniutka.... Niestety bardzo sie zawiodłam... jest szorstka, wysusza usta, zbryla się .... Kupię inny kolor, może będzie lepszy...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nie moge skończyć...

Oriflame tutorial 2 konwertowany

słabiutka

Niestety, jest to jedna z najgorszych pomadek jakie miałam, a miałam ich niemało. Mimo że kolor jest piękny (Peach), mimo, że cieszy się tak dobrą opinią, w mojej całkowicie obiektywnej ocenie nie zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę. A teraz do rzeczy. Paskudnie wygląda na ustach, zaznaczając każdą najdrobniejszą skórkę. Daje efekt spierchniętych ust, mimo, że takie nie są-dzięki niej na takie wyglądają. Zbiera się w marszczeniach ust. Zjada się momentalnie. Wielkie rozczarowanie.

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:

świetna szminka

Bardzo ładny kolor Rose Seduction - ciemny zgaszony róż, koleżanki chwaliły nawet nie pytane. Bardzo odpowiada mi konsystencja (niektóre szminki sa mało tłuste, "tępo" się nakładają, podkreślają skórki :eek: ) - ta tego absolutnie nie robi, nakłada sie gładko, jest odpowiadnio tłusta, ma bardzo delikatny zapach (a za mocny zapach to kolejna rzecz, która przeszkadza mi w szminkach)
Utrzymuje sie srednio długo (zależy co sie robi :) )
Eleganckie opakowanie.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rewelacja!

Zakupilam w cenie promocyjnej zachecona opiniami Wizazanek :) Musze przyznac, ze szminka jest rewelacyjna! Mam odcien Sweet Orchid oraz Golden Decadence i obydwa bardzo przypadly mi do gustu. Szminka nie wysusza ust, wygladza je, dosc dlugo utrzymuje sie na ustach, nie ma drazniacych, duzych drobinek, ktore mi osobiscie bardzo przeszkadzaja w szminkach. Jest to moja pierwsza szminka z Oriflame, ogolnie uzywam malo szminek, wole blyszczyki, ale ta jest naprawde godna polecenia :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwoch

Jedna z lepszych z Ori

Mam odcien Peach, bardzo delikatny, daje lekki kolor na ustach. Przyjemnie nawilza, choc moglaby na troche dluzej. Ma przyjemny pudrowy zapach, jest dosc wydajna. Nie klei sie, choc czasem odrobinke wazy sie na ustach, bo jest dosc tlusta. Dobrze sie trzyma, ma piekne, szykowne opakowanie. Generalnie te szminki sa duzo lepsze od blyszczykow GG. W promocji warto sie skusic, ale cena regularna moim zdaniem zdecydowanie za wysoka.

Używam tego produktu od: 2007

godna polecenia

moze jako konsulantka Oriflame nie jestem obiektywna, ale gorąco polecam tą szminkę :) idealna dla dojrzalych kobiet uzywających pomadek ze wzgledu na jej ochronne wlasciwosci i idealne pokrycie kolorem ust :)

Używam tego produktu od:roku

Świetna szminka

Pierwsza moja rzecz z Oriflame. Szminka. Kupił mi mąż, może kolor zbyt ostry jak na mój gust, ale świetnie pasuje do mojego typu urody i używam jej codziennie, bardzo długo się trzyma na ustach, nie rozmauje (nie wiem jak w lecie), usta są piekne gładkie. Nprawde polecam. Szczególnie jesli jest w promocji za tą cenę lepszej nigdy nie miałam.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo na tak

dostałam próbkę koloru peach i się zakochałam. do teraz uzywałam raczej delikatnych, transparentnych pomadek. na co dzień ochronne z lekkim połyskiem. ale ta mnie powaliła. daje dokładnie taki efekt, jakiego pragnęłam. delikatny, naturalny kolor pieknie stapia się z kolorem moich ust. przepiękny, ale naturalny połysk na ustach. optycznie lekko powiększa i uwidacznia usta. wyglądają ponętnie, ale naturalnie. średnio trwała, ale trudno oczekiwać trwałości, jeśli się je, pije i całuje ;) w promocji za 19,90. grzech nie kupić. ja już kupiłam dwie. i bede jej wierna. mam nadzieję, że jej nigdy nie wycofają.

Używam tego produktu od: na razie tylko próbka
Ilość zużytych opakowań: przede mną 2 już zakupione

idealna

Po nieudanym zakupie pomadki silky kiss postanowilam zamówić mamie tą pomadkę gdyż akurat była na promocji w katalogu, kupowałyśmy na czuja mając nadzieję ze nie będzie tak tandetna jak silky. I się nie przeliczyłyśmy. Po pierwsze kolor jest widoczny ( warm chestnut), usta są nawilżone, opakowanie jest większe "aż" o 1g od silky kiss a to jest przecież 1/3 tamtej szminki, opakowanie fajne bardzo nam przypadlo do gustu. I napewno jakoś chroni usta. Nie znam jednak zbyt wielu szminek wiec mam małe porównanie, jak narazie kwc :)
niestety nie ma połowek bo dla mnie zasługuje na 4 z plusem :)

Bardzo ją lubię

Mam kolor Pink Passion - jasny, delikatny róż wpadający w brzoskwinię.
Plusy:
- bardzo eleganckie opakowanie
- przyjemny zapach
- brak chemicznego smaku
- pozostawia na ustach satynowy film
Minusy:
- mały minusik za trwałość - nie jest źle, ale mogłoby być lepiej ;)
- niezbyt równo schodzi zbierając się trochę na ustach.
Mimo tych niewielkich wad na pewno skuszę się jeszcze na inny kolor, bo jak dotąd nie znalazłam lepszej.