Beyond Color, Plumping Lip Gloss Clear (Transparentny błyszczyk uwydatniający usta)

Błyszczyk zapewnia efekt pełniejszych, bardzo błyszczących ust. Zawiera retinol, dzięki czemu wygładza i pobudza produkcję kolagenu. Nawilża usta.

Cena: 32,90zł/ 5ml

niewypal ..

uwazam, ze jest po prostu okropny!!! smierdzi, lepi sie, okropnie smakuje i co najgorsze-podraznia skore wokol ust...
nie byl to udany zakup, bardzo sie zawiodlam poniewaz generalnie z blyszczykow Avonu bardzo jestem zadowolona :) niewyspal po prostu i tyle ;)
zdecydowanie nie dla mnie

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:zaczelam 1, ale wyrzucilam

nie uwydatnia ale jest fajny

osobiscie nie wierze w to ze kosmetyk moze uwydatnic usta chociaz bardzo bym chciala!!!!!! ale nen blyszczyk jest fajniutki najwazniejsze ze sie nie klei i jest delikatny.

Używam tego produktu od:6miesiecy2
Ilość zużytych opakowań:

Nic specjalnego

kupilam ten blyszczyk tylko raz i juz nie zamierzam go nigdy kupic.Przede wszystkim w ogole on nie uwydatnia ust....bardzo szybko znika po pol godzinie nie ma nawet po nim sladu,cena jest zbyt dorga jak na jego pojemnosc i ogolne uzywanie.taki blyszczyk moge kupic nie za 18zl tylko za 6 zl.bardzo wysuszal mi usta.plus tylko za ladne opakowanie.

Używam tego produktu od:dawna

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

jest ok

bardzo subtelny, nie klei sie, mam wrazenie, ze w przeciwienstwie wiekszosci blyszczykow jest bardziej tlusty niz lepki, dlugo zostaje na ustach, szmince nadaje lekki polysk, a nie wulgarny lustrzany blask jak po nalozeniu calego opakowania, co kto lubi, mnie on pasuje, bo jest delikatny

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: pół

taki, jak chciałam

Nie wiem jak mam rozumieć tę nazwę, bo żadnego uwydatnienia nie zauważyłam, ale z drugiej strony wcale go nie oczekiwałam. Co prawda czasem daje się odczuć jakby błyszczyk delikatnie mrowił usta, ale tak delikatnie, że w jednej chwili to czuję, w drugiej już zapominam. Może to miało być to działanie uwydatniające?? Ale nawet jeśli, to u mnie nic nie uwydatnia ;)
Błyszczyk nie ma ani smaku ani zapachu (a to dużo lepiej niż jakby miał mieć jakieś chemiczne), daje ładny, nienachalny blask, nie klei się, nie wysusza ust. Jest dokładnie taki, jak chciałam.
Opakowanie eleganckie, zgrabne, może i malutkie, ale "widziały gały, co brały" :D Zresztą chciałam taki mały, bo bezbarwnego błyszczyka używam często na szminki, a potem jak się zabrudzi w środku, to nie wygląda zbyt estetycznie, więc lepiej, żeby się szybciej kończył.
A czy kupię? Sama nie wiem. Błyszczyk jest bardzo dobry, ale nie nadzwyczajny, a cena też nie najniższa. Sama kupiłam na jakiejś promocji 50% czy coś koło tego i więcej za niego na pewno nie dam.

Najlepszy z błyszczyków

Kupiłam go na próbę i uzależniłam się :) Nie wiem, czy tak bardzo powiększa usta, ale mi odpowiada jego konsystencja (dość gęsta) i długość utrzymywania się na ustach. Usta pozostają gładkie i nie wysuszają sie (co sprawdziłam latem).
Jako, że nie używam pomadek i kolorowych błyszczyków, zawsze testuję wszelkie nowośći, jeżeli chodzi o bezbarwne, a ten zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie. Mój osobisty KWC!

Używam tego produktu od: kiedy się pojawił