SUNGlow Bronzing Powder, Puder brązujący

SUNGlow Bronzing Powder, Puder brązujący

Puder dodaje skórze słonecznego blasku i złotobrązowego koloru. Do wyboru 3 kuszące odcienie, które nadają twarzy promienny wygląd.

Cena: 39zł/ 4g

Jest świetny

Kupiłam go przez przypadek u Pani która miała gdzieś rozłożone całe stoisko z kosmetykami oriflame. Ogólnie nie przepadam za tą marką, ale ten produkt jest rewelacyjny!!Ma piękne opakowanie z porącznym lusterkiem. Odcień mój jest bardzo ciepły ma subtelne drobinki które rozświetlają moją cerę. łatwo się nakłąda, nie rozmazuje się , jest dość wydajny. Występuje on w moim codziennym makijażu więc już mi się kończy i martwię się o nastęone opakowanie. Rewelacja jak dla mnie!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry:)

Bardzo pozytywny kosmetyk... stosowałam przez całe ubiegłe lato... Nadawał efekt cudownej opalenizny lub ja podkreślał po opaleniu sie na słoneczku. Badzo poręczne opakowanie z lusterkiem i pedzelkiem... cena promocyjna również przystepna;)

Używam tego produktu od:całe ubiegłe lato

Jest OK

Bardzo fajny kosmetyk na lato. Sprawdza się zarówno jako puder brązujący jak i cień do powiek. Jest trwały i dosyć wydajny. Ładne,praktyczne opakowanie. Dodatkową zaletą jest praktyczny pędzelek dołączany do kosmetyku.

Używam tego produktu od:2 lat

Cellulit adipocyty

godny polecenia na wakacje

To jeden z kosmetyków które polecam na wakacje! Jest idealny nie matuje z efektem maski lecz rozświetla i nadaje słoneczny kolor! Przy mniejszej opaleniżnie można go stosować jako róż! Polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Bardzo dobry

Nie kupuję regularnie kosmetyków tej firmy, ten kupiłam całkiem przypadkiem. I trafiłam!
Puder długo utrzymuje się na twarzy, maskuje zmęczoną cerę (dzięki drobinkom złota, jak sądzę), jest wydajny. Do tego piękne opakowanie z lusterkiem - jeżeli ktoś szuka prezentu, jak znalazł! I ważne, co zostało już wcześniej podreślone pudełeczko jest małe i mieści się w każdej torebce :)

Używam tego produktu od: trzech tygodni

jest ok

Jestem posiadaczką odcienia Sparkling Bronze, który jest ładnym i naturalnym brązem, żadną marchewą. Używałam latem na całą twarz, sprawdzał się, teraz używam czasem jako róż i też nie narzekam :-). Ładne opakowanie, z pomysłową podpórką na pędzel (którego w syt awaryjnych da się używac) i lusterkiem. Zawiera rozświetlające drobinki, które wygłądają na dośc spore, ale na twarzy już nie. Wygodnie się aplikuje, nie mam z nim problemu, trwałośc też ok. Zastrzeżenia mam do małej gramatury - tylko 4g, ale da się przeżyc zważając na to ile za niego zapłaciłam, cena regularna jest za wysoka. Mogę polecac :-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

świetny jako róż

Do decyzji o jego zakupie dojrzewałam długo, no bo po co mi w końcu kolejny brązer w mojej i tak przepastnej kolekcji kolorówki? No ale koniec końców skusiłam się na odcień Sparkling Bronze, który jak dobrze podejrzewałam, miał dobre zadatki na róż. I nie myliłam się - teraz używam go praktycznie tylko i wyłącznie jako różu. Może, jakbym kupiła go na początku wakacji stosowałabym i na całą twarz, ale teraz raczej mi nie pasuje taki błyszczący look. Kolorek, jaki wybrałam, to ciepły brąz ze złotymi drobinkami, który ślicznie mieni się w słońcu. Trwałość ma niezłą, opakowanie pomysłowe (w sensie podpórki na pędzelek), ale sam pędzelek za twardy i przez to lubi zostawiać po sobie placki koloru. No ale od biedy, do delikatnych poprawek może być. Ogólnie polecam :ehem:

bardzo przydatny w torebce :)

Puder (a raczej róż) zamknięty jest w solidnym, wygodnym pudełeczku z lusterkiem. Załączony, stosunkowo duży jak na produkty tego rodzju, pędzelek pozwala na wygodne i równomierne nałożnie produktu - ja stosują go kilkakrotnie posiągając delikatnie pędzelkiem po miejscach, które chcę przyciemnić.

Puder ma ładny naturalnie brązowy kolor, delikatnie połyskuje, twarz nabiera świeżości i ładnego kolorytu. Jestem zadowolona :)

Mogloby go być nieco więcej za tą cenę, tak około 8g... Ale tak czy siak jest dość wydajny.Używam tego produktu od: około 3 mieś.
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

czemu nie?

Jako osoba bladolica niezbyt chętnie sięgam po kosmetyki brązujące, bo niezbyt mi pasują. Przed wakacjami jednak zakupiłam puder z tej serii kolor Terracota. Na pierwszy rzut oka wydaje się dość intensywnie brazowy. Opakowanie jest z lusterkiem i małym pędzelkiem. Puder lekko połyskuje, ale drobinki są maleńkie.]
Puder nakładam od czasu do czasu zamiast różu i na miejsca, które naturalnie się pierwsze opalają - czubek nosa, skronie, kości policzkowe.
Nakładanie dołączonym pędzelkiem u mnie się nie sprawdziło - zostawały widoczne pociągnięcia. Lepiej radzi sobie pędzel do różu - można nim ładnie wymodelować twarz.
Puder nie ciemnieje na twarzy i utrzymuje się bez potrzeby poprawek przez kilka godzin.
Nie oceniam wysoko, ponieważ nie mam doświadczenia z tego rodzaju pudrami i nie mam porównania. Produkt spełnia swoje zadanie, ale szczególnie mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od:wakacji
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego