Flextencils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Flextencils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Kolejna maskara Lancome`a, tym razem wydłużająca i podkręcająca zarazem. Daje efekt, wielkich, pięknych, przykuwających wzrok oczu. Producent obiecuje, że dzięki technologii PowerShape i opatentowanemu kształtowi szczoteczki tusz wydłuża rzęsy o 30% i podkręca je o 30 stopni. Godne uwagi jest opakowanie o interesującym, falistym i opływowym kształcie idealnie dopasowanym do dłoni.
Dostępna w pięciu, pięknych, nasyconych kolorach-czarnym, brązowym, niebieskim, zielonym i fioletowym.

Cena: 115 zł

Taki sobie....

Na szczęście kupiłam próbkę tego tuszu. Tusz ogólnie moim zdaniem nie robi kompletnie nic. Nie podkręca, nie wydłuża. Efekt jest praktycznie taki sam jak bez jego zastosowania. Najgorszy tusz Lancome jaki miałam. Nie polecam osobom które lubią mieć mocniej podkreślone rzęsy. Za ta cenę katastrofa.

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Naturalny efekt, bez rewelacji

Piszę teraz o tym tuszu, bo właśnie robiłam porzadki w kosmetyczce, chociaż mam go już min. 3 lata. (Już go nie uzywam oczywiście:))
\\n
\\nTo był mój pierwszy drogi tusz do rzęs i rozczarował mnie poważnie. Od tamtej pory używam taniutkiego Maybelline...
\\nZalety:
\\n+ dobra szczoteczka, dobrze rozczesuje rzęsy
\\n+ nie skleja, bez grudek
\\n+ naturalny wygląd
\\nWady
\\n- nijaki efekt, przy moich ciemnych z natury rzęsach prawie niewidoczny
\\n- cena

był super..

O ile wiem został wycofany i to jakiś czas temu...A uwielbiałam...był pierwszym tuszem który spełnił moje zachcianki...podkręcał,wydłużał,pogrubiał i rozdzielał...no i doskonała jakość-żadnego osypywania się itp...

Używam tego produktu od:już nie

O botoksie mity

dno.

jak dla mnie ten kosmetyk jest porażką, niestety. chciałam kupić sobie jakiś dobry tusz, gdzieś słyszałam, że te od Lancome są dobre, więc się nie zastanawiałam i go wzięłam, no i się rozczarowałam. zaznaczę, że mam długie i czarne rzęsy; oczekuję od tuszu raczej mocnego, wręcz teatralnego efektu (bo maluję tylko oczy). flextencils nadaje się według mnie tylko jako baza rozdzielająca rzęsy pod inny tusz, bo zwyczajnie nie robi nic poza tym. nie zauważyłam ani wydłużenia, ani pogrubienia ani podkręcenia. kolejną jego wadą jest to, że koszmarnie szybko wysycha - jestem na NIE!

Używam tego produktu od: używałam miesiąc

niezły, ale...

Uważam, że tusz jest dobry.
Ma fajną szczoteczkę, która precyzyjnie rozprowadza tusz, nie skleja rzęs, nie robią się grudki.
Tusz daje raczej naturalny wygląd.
Natomiast nie da się położyć drugiej warstwy (wtedy skleja).
Przeciwko niemu przemawia to, że dość szybko wysycha i pod koniec jego żywota robią się po kilku godzinach podkówki.

Używam tego produktu od:nie pamiętam, skończył się jakieś 3-4 m-ce temu

Nie za taką cenę..

Jak dla mnie bez rewelacji, że tak powiem. Lubiłam go, dopóki nie kupiłam Diorshow Iconic, wtedy dopiero zobaczyłam co moje rzęsy potrafią ;D

Lancome przy podwójnym nałożeniu zamiast poprawić efekt i zrobić ładną firankę rzęs zwyczajnie je skleja ;|
Osypuje się, pod koniec dnia już niewiele go zostaje na moich rzęsach, mimo podwójnej warstwy.
Nie rozdziela, jest jakiś efekt wydłużenia i podkręcenia, ale za taką cenę można mieć pare tuszy z niżej póki, a efekt będzie identyczny!

Gdyby kosztował 20-30 zł, to ok ;]
Jak na taką cenę to zbytnio się nie postarali, nie polecam.

Używam tego produktu od:niecałego roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dobry

Uważam, że to dobry tusz. Ładnie podkreślał rzęsy, lepiej od tych za 30zł z drogerii, trochę wydłużał, pogrubiał. Dobrze się zmywa, nie podrażniał oczu. Bardzo szybko z wodnistego stał się "suchy", ale to podobno normalne w przypadku maskar z tej firmy. Wolę Hypnose. Też szybko wysycha, ale przez pierwszy miesiąc mogę cieszyć się pięknie pomalowanymi rzęsami. Flextencils najgorszy nie jest, ale wolę wydać pieniądze na inny. Ciągle szukam kwc, który maluje jak Hypnose, ale nie wysycha jak Hypnose.

Używam tego produktu: 5 miesięcy

Tragiczny! :/

zamówiłam pełna nadziei wszak tusze lancome są tak chwalone i polecane... byłam pewna, że będzie co najmniej tak dobry jak mój rimmel i loreal które już były na wykończeniu.. doszedł, maluję się.. i zaraz, coś jest nie tak,, nie chce się nakładać.. po długiej gimnastyce i popaćkaniu całego oka tusz został nałożony.. rzesy ani o minimetr nie wydłużone, zero pogrubienia o podkręceniu nie wspomnę.. wyglądaly tragicznie! na domiar złego, tusz po 2-3 godzinach wykrusza się i rozmazuje na pół twarzy! czegoś takiego nie zaznałam nawet używając maskar z niższej półki
tragedia jednym słowem, tragedia
nikomu nie polecam!

Używam tego produktu od:3 mies

taki sobie

Nie spelnie obietnic opisanych w reklamie. Wyobrazalam sobie, ze naprawde bedzie widoczny efekt. Tak nie jest.

Do tego ciezko sie zmywa, czesto pozostaja po nim na skorze czarne okruszki.
w sumie: Nie jest warty swojej ceny!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Rozczarowanie...

Nic specjalnego...poza ładnym opakowaniem i dość dobrą szczotką nie ma tu nic godnego uwagi. Ani nie wydłuża lepiej niż przeciętniak z drogerii, ani nie podkręca rzęs, poza tym za szybko wysycha na rzęsach i usztywnia je niemiłosiernie. Kiepsko się zmywa. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

ok

Nie daje nadzwyczajnego efektu.
Rzęsy są delikatnie pogrubione i wydłużone.
Nie rozmazuje sie i nie uczula.

cena nieproporcjonalna do jakości!

Drogie nic

Nie zgodzę sie z poprzedniczką, że ten tusz nic nie robi. Mnie pięknie skleja rzęsy;)
Zakładam że kupiłam orginalny, bo w sklepie. Planowałam nabyć Hypnose i jak głupia dałam sie namówić ekspedientce na ten tusz. Żeby było śmieszniej wg niej miał on jeszcze pogrubiać. Tusz nie robi kompletnie nic (poza wspomnianym sklejaniem). Nie pogrubia, nie wydłuża i nie podkręca. Szczerze odradzam. Ja nie kupię już na pewno. Ten efekt mogę mieć z tuszem z targu za 10,-

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne