Schwarzkopf Got2b, Megalomania, Big Volume Mousse (Pianka mocno utrwalajaca i zwiększajaca objętość włosów)

Ekstremalne i perfekcyjne modelowanie zapewnią najnowsze produkty marki Schwarzkopf, inspirowane stylem ulicy. W pachnącej malinami, truskawkami, pomarańczą, papają i miętą linii got2b znaleźć można piankę "megalomania", która mocno utrwala i radykalnie zwiększa objętość każdej długości włosów, bez ich obciążania i sklejania.
Zapach pianki: słodka malina.

Cena: 18zł / 250 ml

Istna masakra

- okropnie skleja, nawet przy nakladaniu minimalnej ilosci
- oblepia rece i wszystko czego dotkne
- tragicznie wysusza, wlosy staja sie po niej tępe, matowe, sztywne. Ciezko po niej doprowadzic wlosy do normalnego stanu. Mnie potrzeba na to 3-4 mycia co jest dosyc problematyczne gdy myje sie wlosy co dwa-trzy dni, bo mam problemy z rozczesaniem ich przez ok dwa tygodnie, nie wspominając że wlosy sięgają talii.
- moze gdybym nalozyla ją zamiast na długosci, tylko u nasady to byloby jako tako -.-
-całkiem fajny zapach, słodki owocowy
- utrwalenie.. Moze minimalne. Tylko mam wrazenie ze zamiast wlosow mam hełm.
- jedyny plus - wydajnosc i higieniczne opakowanie

Nawet za darmo nie wzielabym drugiego opakowania.

Używam tego produktu od: 4-5 lat, chyba najwyzszy czas się jej pozbyc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Super :)

Mam cienkie, długie włosy, które często są oklapnięte i wydają się przez to rzadkie. Got2b może nie nadaje im jakoś super objętości, ale unosi je u nasady, co wygląda bardziej naturalnie, a dodatkowo pięknie je nabłyszcza, więc wyglądają świeżo i zdrowo. Przy tym jest mega wydajny. Używam, używam i używam, sama już nie wiem ile czasu, a on wciąż się nie kończy ;) Polecam!

Używam tego produktu od: baaardzo długo
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

męcząca

Ten słodki zapach przyprawia mnie o mdłości i bóle głowy!
Działanie ok; efekt push-up, nie skleja. Włosy są lekkie. Ale ten zapach...
Męczyłam ja około dwóch lat i albo ją wyrzuciłam albo oddałam- zdarza się.
Cena wg mnie za wysoka.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

depilacja rąk

Nadaje objętość bez sklejania

Piankę kupiłam razem z lakierem nabłyszczającym z tej serii i bylam zachwycona!

+ zapach (!) malinowy
+ przyjemna konsystencja pianki
+ szalenie wydajna
+ ładnie unosi włosy u nasady i nadaje im objętości
+ duże i ładne opakowanie
+ średnio utrwala
+ nie skleja włosów
+ dobrze sie wyczesuje,
+ nie usztywnia

+/- cena do przyjęcia biorąc pod uwage wydajnośc i pojemność
+/- stosowany w nadmiarze (jak kazdy) zwyczajnie poskleja włosy
+/- stosowany w nadmiarze może obciązyć fryzurę.

Zarówno lakier jak i pianka z tej serii były moimi pierwszymi. Najbardziej chciałam uniknąć sztywnej i bardzo trwałej fryzury. Zależało mi na lekkości, naturalności, ale i ułożeniu. Pianka pięknie uniosła moje półdługie cienkie i delikatne włosy nadając tym samym im mega(w odróżnieniu do fryzury bez pianki) objętości. Zapachem, podobnie jak zapachem lakieru jestem zachwycona i uprzyjemnia stylizację! Efekt końcowy jest super- naturalnie wyglądająca objętość bez sklejania a fryzura z zachowaną lekkością.
Stosowałam z reguły poprzez wcieranie niewielkiej ilości w wilgotne włosy głową w dół. Efekt wzmacniałam poprzez suszenie w tej pozycji.
Bez problemu sie go wyczesuje, włosy nie są sztywne i łatwo sie go wymywa.
Stosowałam razem z lakierem nabłyszczającym z tej serii.

Ideał, do którego chętnie wracam.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Jestem naprawdę zadowolona z tej pianki.
Nie obciąża włosów, ani ich nie skleja.
Pianka trochę unosi włosy u nasady i dodaje im objętości. Nie jest to może spektakularny efekt, ale różnica przed i po użyciu pianki jest zauważalna.
Kolejnym plusem jest przyjemny zapach produktu oraz naprawdę duża wydajność.
Ponadto bardzo podoba mi się opakowanie pianki- ładnie wygląda na półce w łazience.
Polecam.

Dobra.

Mam włosy skłonne do przetłuszczania,wiele pianek i innych produktów do stylizacji po prostu je obciąża,ale z tą pianką tak nie jest.
Jest lekka i nie przyśpiesza tłuszczenia się włosów.
Jest niesamowicie wydajna,mam ją już bardzo długo(oczywiście nie stosuję po każdym umyciu włosów).
Zapach średnio mi się podoba,pachnie trochę jak oranżada.
Dozownik jest ok,nie psuje się,a na zewnątrz wychodzi odpowiednia ilość kosmetyku.
Pianka działa,często używam tylko jej(nie wykonując przy tym jakichś specjalnych zabiegów stylizacyjnych)-suszę włosy pochylona do przodu.
Często robię tak bez użycia pianki,ale z nią różnica jest widoczna.
Włosy są bardziej odbite od nasady,nie są przyklapnięte i mam wrażenie że jest ich więcej ;D
Natomiast gdy mam więcej czasu i po ówczesnym jej zaaplikowaniu na włoski,suszę je na okrągłej szczotce-efekt jest fenomenalny.
Włosy są ułożone dokładnie tak jak lubię,nie puszą się i nie odstają w każdą stronę, do tego są pięknie uniesione.
Mięciutkie w dotyku i ogólnie wyglądają ładnie :)
Jeżeli użyjemy odpowiedniej dozy(czyli jak ja to mówię kuleczki wielkości orzecha)to efekt bd zadowalający,pod wpływem ciepła suszarki pianka naprawdę zaczyna działać.
Niestety jednak może sklejać włosy,gdy użyjemy jej odrobinę za dużo.
Uważam jednak,że produkt wart uwagi.

Używam tego produktu od: dawna

to chyba najgorsza pianka jaka mialam

a mialam ich juz naprawde mnostwo, wlasciwie to za kazdym razem kupuje inna gdyz nie znalazlam jeszcze tej idealnej dla mnie.got2b megalomanie zapamietam wyjatkowo dobrze bo to co ta pianka robila z moich wlosow to byla istna tragedia :P

+ zapach

- okropnie sklejala mi wlosy, z wielkim trudem je potem rozczesywalam
- nie unosila wlosow, powiedzialabym raczej ze je obciazala
- po jej nalozeniu i wyszeniu mialam matowe, szorstkie w dotyku wlosy tzw siano
- sama konsynstencja pianki bardzo klejaca

uhhh niechce nawet wspominac juz tej ferelnej pianki :P ostatnio chcialam kupic lakier z tej serii ale tak sie zrazilam przez nia ze moze sie kiedys na niego zdecyduje ale to w przyplywie wielkiej odwagi.boje sie ze znowu wyrzuce pieniadze w bloto

Używam tego produktu od: dawno.. moze 3-4 lata temu?

CUDO !!!

Uwielbiam ją! Ma same plusy ....

+ nie skleja włosów
+ cudownie pachnie
+ dodaje objętości
+ nie obciąża włosów
+ bardzo wydajna

Moje włosy po użyciu stają się sprężyste, mocne i pełne objętości (a nie używam suszarki - po prostu gdy moje włosy schną zaczesuję je co chwilę raz w lewo, raz w prawo i to wystarcza) . Efekt utrzymuje się co najmniej do dnia następnego. Odkąd używam tego produktu zbieram same komplementy na temat wyglądu moich włosów :)

Nie rozumiem dlaczego ma tak niską ocenę ... widocznie producenci stworzyli ją specjalnie dla mnie :D

Na pewno zagości u mnie jeszcze nie raz :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

fajna!

Jedna z lepszych pianek z drogerii. Nie robi na głowie jakiś czarów, ale uważam, że przy odpowiedniej stylizacji włosów (szczotka i suszarka) nieźle podbija włosy. Trzyma się też całkiem długo. Lubię ją, starcza na długo. Trzeba tylko uważać, żeby nie nakładać za dużo, bo wtedy tragedia na włosach murowana. Ma piękny zapach.

Używam tego produktu od: 2 lat, okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze:)

całkiem, całkiem

Plusy:
+ ładne, zwracające na siebie opakowanie
+ praktyczny dozownik- "ryjek" pozwala wydobyć tyle kosmetyku ile trzeba :)
+ zapach malin - nawet lubię, choć jest trochę syntetyczny
+ może spektakularnie nie zwiększa objętości ale nie narzekam. Ładnie unosi włosy u nasady oraz lekko podkreśla skręt moich falowanych włosów
+ nie obciąża włosów i nie muszę myć ich codziennie
Minusy:
- osiągnięty efekt jest dość nietrwały ale od czego jest lakier do włosów
- trochę plącze włosy
Czy kupię ponownie? Tego jeszcze nie wiem. Gdy będzie się kończyła wtedy zdecyduję

tragedia

Coś strasznego. Zdecydowanie odradzam.
Pachnie zachęcająco - tak słodko, można powiedzieć, ze malinowo. Efekt poraża. I włosy i ich właścicielkę...
Miała być megalomania, nie powiem co wyszło. Mam zwyczaj zużywania kosmetyków do końca, bo trzeba ponieść odpowiedzialność za coś, na co wywaliło się pieniądze ( nawet jesli to niesamowity niewypał) tytaj jednak dałam za wygraną. Fuj
- wcale nie nadaje objętości
- SKLEJA, tak, że nie da się praktycznie rozczesać
- włosy są szorstie i niemiłe w dotyku
- ma się nieprzyjemne wrażenie siana na głowie
NEVER AGAIN!!!

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 0,5 i nigdy więcej

Taka sobie.

Ładnie pachnie, nie obciąża zbyt mocno włosów, nie wysusza.
Ale też nie dodaje objętości.
Podkreśla delikatny skręt.
Nie polecam osobom chcącym wierzyć w reklamy.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat