Lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci

Niektóre spośród lakierów do paznokci sygnowanych przez producenta odzieży Terranova odbijają światło dzięki drobinkom brokatu, mienią się, opalizują. Inne są transparentne, lekkie, dodają paznokciom subtelnego połysku.
W ofercie znajdziemy ponad 30 różnych odcieni. Między innymi firma proponuje lakiery kryjące, przeznaczone np. do malowania końcówek paznokci we francuskim manicure.
W palecie kolorystycznej przeważają nasycone czerwienie, fiolety, odcienie mlecznej i gorzkiej czekolady. Nie brak także chłodnych, metalicznych błękitów, złamanych złotem zieleni.
Liczną grupę stanowią transparentne odcienie zgaszonej mleczną bielą śliwki, róże z dodatkiem srebra lub złota, barwy piaskowe, gołębie szarości oraz złamane kolorem kości słoniowej beże.

Cena: ok. 10 zł

Kolor był cudowny!

Dawno temu go miałam i uwielbiałam ten kolor!
Chciałam go kupić ponownie, ale numeru nie miał, albo się starł i nie był już dostępny.
Kolorek to był jasny róż, ale mienił się jakby na niebiesko..ciężko mi określić, choć pamiętam go bardzo dokładnie. Malowałam nim paznokcie u rąk i stóp cały czas:)

Plusy:
-duża butla (nie pamiętam dokładnie ale chyba 12 ml)
-cudowny kolor, którego niestety nie widziałam jeszcze u innych producentów, wyglądał tak świeżo, czysto,
-dość wytrzymały (chyba 3 dni), na stopach znacznie dłużej

Minusy:
-gęstniał szybko..
-robił smugi
-3 warstwy potrzebne jak nic do pełnego krycia- ale to był jasny, nieco mleczny kolor, a takie chyba tak mają:)

Chętnie bym kupiła..

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe- zgęstniał tak,że musiałam wyrzucić

raczej beznadziejny...

Napisalam "raczej" beznadziejny, bo ma dwie zalety - zgrabna buteleczke i naprawde duzy wybor kolorow. Cala reszta - do niczego. Nie wiem, czy robi smugi, bo kolor byl przezroczysto-mieniacy sie (jak sie okazalo przez przypadek na 18-tce kolegi, swieci w swietle UV:)), ale rozlewa sie na paznokciu i schnie masakrycznie dlugo, prawie nic nie mozna robic, bo zaraz sie paznokcie upapraja. Caly czas jest jakis taki miekki, zawsze jak sie budzilam to byly na pazurkach slady od poscieli. Po drugim-trzecim dniu odchodzil od koncowek. Moze gdybym meczyla go jakimis utwardzaczami, to wytrzymalby dluzej, ale nie wiem, czy dozylabym momentu wyschniecia... Prawde mowiac byl to pierwszy "moj" lakier, niepozyczany od mamy, i zrazilam sie na dlugo do jakiegokolwiek malowania paznokci, bo emalia Terranovy robi wrazenie "ciezkiej", jakby obciaza plytke i caly czas sie czuje, ze cos jest na tych paznokciach... Tak, jakby byly brudne albo pomazane plakatowka. Nie polecam.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: roku - jedno op.
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

ok

kupilam we wakacje lakier ze wzglrdu na kolor. pastelowy roz opalizujacy na zloto. niestety na paznokciach kolor jest zloty opalizujacy na rozowo a nie tak jak w opakowaniu. mimo tego uwzazam ze lakierma niewatpliwe zalety
nie odpryskuje
nie sciera sie
nie traci koloru
cena ok 10 zl
dobrze sie zmywa
nie tworzy smug,
rowno sie naklada pedzelkiem

nie dam 5 gwiazdek poniewac wyprobowalam narazie tylko jede lakieri nie iem czy czasem tylko on nie stanowi chlubnego wyjatku ;-)

Manicure - geometryczny french

e tam! kiepskie są!

Skusiłam się na te lakiery ze względu na ich cenę i fajne kolorki. Kupiłam od razu trzy i mam za swoje! Wszystkie są do kitu, moim zdaniem. Marna trwałość - najwyżej dwa dni bez odpryskiania. Kolorki są fajne, ale w buteleczkach, na paznokcie nakładają się grubą warstwą i niezbyt estetycznie wyglądają. Jedyną zaletą tych lakierów jest łatwość malowania - bez trudu nakładałam precyzyjnie lakier i nie wyjeżdżałam poza krawędź paznokcia. Raczej ich nie polecam, chyba że bardzo komuś zależy na konkretnym odcieniu i nie znajduje go w innych markach.

fantastyczne

Jak dla mnie najlepsze lakiery jakie miałam (poza jednym hiszpańskim "no name'm" który był odporny na wszystko).
PLUSY:
- niesamowicie wydajne (duuuuża pojemność :-) )
- dłuugo zachowują świeżość więc nie ma obawy że zwarzy się w butelce zanim zdążymy zużyć wszystko i trzeba będzie wywalić, nie zmienia konsystencji ani koloru, nie rozwarstwia się
- na paznokciach świetnie się trzyma, nie odpryskuje (jak na razie jedyny lakier który wytrzymuje pracę w szkole - kreda+woda, wytrzymuje prawie tydzień)
- fantastycznie wzmacnia paznokcie (przestały mi sę łamać i rozdwajać, bardzo dobrze zabezpiecza przed chemikaliami)
- kolory (może nie ma ich wiele ale można dobrać ładny kolor - mnie bardzo odpowiadają)
- szybko schną na paznokciach i nie trzeba poprawiać, nie robi smug, nie wymaga utwardzacza ani innych dodatków (jak ktoś chce może mazać nabłyszczaczem ale ja tego nie potrzebuję :-) )

Fantastyczny lakier. :-)

godne polecenia

To naprawdę dobre lakiery. Kupiłam dwa z nich tylko ze względu na kolory, które bardzo mi się spodobały, wątpiłam w dobrą jakość tego produktu. Mimo to po kilku dniach okazało się, że lakiery Terranova są naprawdę dobre, nie odbiegają jakością od innych kosmetyków z tej kategorii. Lakier szybko schnie, nie pozostawia smug na paznokciu, długo nie odpryskuje, nie zmienia koloru. Polecam. <BR>W zgłoszeniu zapomniałam dodać informację o cenie tego produktu:<BR>ok. 10 zł.