Donna Karan, DKNY Red Delicious EDT

Donna Karan, DKNY Red Delicious EDT

Bardziej seksowny i odważniejszy od klasycznej wersji. Kwiatowy z nutką owoców. Kuszący, egzotyczny i zmysłowy. Przeznaczony szczególnie dla kobiet, które lubią kokietować...
Podobnie, jak poprzednio, butelka jest kulista i przypomina wyglądem jabłko, które tym razem pojawia się też w nutach zapachowych. Perfumy są dużo słodsze od pierwotnej wersji. Jest to edycja limitowana.
Nuty zapachowe: szampan, chińska śliwka, malina, jabłko, fasolka, róża, wanilia, patchouli.

Cena: EDP 190zł/ 50ml, 290zł/ 100ml

dobre do pracy

Przezornie zakupiłam 100 ml. aby na jakiś czas nie zaprzatać sobie głowy poszukiwaniem perfum do pracy. I to był strzał w 10!
Czuję w nim sliwkę, malinę i bąbelki szampana. Jak dla mnie super zapach super nastraja na poczatek dnia. Woda utrzymuje sie na mnie podobno do 5h. Ja wyczuwam ją przez ok 30 min.
Opakowanie jest nietuzinkowe. takie trochę jak dla nastolatki. I trzeba je trzymać w osobnym zamkniętym koszyczku w łazience, bo srebrna część bardzo się kurzy i brudzi. Ale to taka trochę zabawna wyjątkowość DKNY.

Uwielbiam!

Zapach jest po prostu przepiekny! Moim zdaniem nie można go zaliczyć do typowych "świeżaków". Ma w sobie coś uwodzicielskiego, czego nie można się doszukać w Be Delicious. Zapach idealny na lato, mimo swojej intensywności nie przytłacza ani nie męczy. Urzymuje się długo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Słodkie, czerwone jabłuszko...

Zapach idealny na wiosenno-letnie dni. Lekki, świeży, pobudzający, choć delikatnie słodki. Czerwone jabłuszko tworzy niezwykle zmysłową kompozycję. Zarówno na dzień jak i na wieczór. Uroczy flakonik z pewnością dopełnia jego charakter.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,5 ml

Mexx Look up now

Faktycznie czerwone jabłko

Za klasycznym zielonym jabłkiem DKNY niespecjalnie przepadam. Zresztą za Fresh Blossom oraz Golden Delicious też nie. Nie podbiły mojego serca i już. Za to polubiłam się z Delicious Night oraz Red Delicious.

Red Delicious jest zdecydowanie mniej popularne niż jego zielony brat. I w sumie dobrze!
Nie wiem jak to możliwe a może to tylko mocna sugestia ale te perfumy faktycznie przywodzą na myśl zapach czerwonego, świeżutkiego jabłka. Zapach jest słodko-winny, bardzo musujący i właśnie czerwony :) Może to miks maliny i jabłka z liczi (którego nie lubię ale tutaj nie jest jakoś mocno wyczuwalne). Przypomina mi momentami nieco zapach wilgotnych jeszcze włosów umytych owocowym szamponem.

Tym, które mają już dość zielonego jabłuszka polecam testy bo warto. Nie jest tak oklepany i wszędobylski jak zielony braciszek.

Butelka jest fajna, lubię jabłuszka DKNY. A czerwone wygląda bardzo apetycznie.

Trwałość ok 6 godzinna, ogon dość pokaźny - zebrałam za ten zapach już trochę komplementów.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

cieplejsza wersja zielonego jabłka

Dla mnie ten zapach jest zimową wersją mojego ulubionego Be Delicious (zielone). Nadal zachowuje jabłkową świeżość, jednak jest znacząco bardziej ciepły i nadaje się na chłodniejsze miesiące.

Z przyjemnością kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

Najlepsze z jabłek DKNY

Te perfumy kojarzą mi się z wiosną i przyrodą budzącą sie do życia, a latem dodają energii zapachem owoców i szampana. Czuć świeży ogórek będący wspomnieniem po zielonym jabłku, ale królują owoce - śliwka, jabłko, maliny plus szampan. Trwałość średnia.

Używam tego produktu od: około trzech lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Przecudowne!

Ten zapach jest po prostu piękny!

Jest świeży, jest słodki, ma klasę i długo się utrzymuje.
Nie jest nachalny i nie jest wcale kwaśny! :)

Do tego ma prześliczną buteleczkę - miłą dla oka i bardzo poręczną.

Najukochańsze

Najpiękniejszy moim zdaniem zapach od dkny!
Pierwszy flakonik kupiłam w uk na pchlim targu.
Od tamtej pory jestem w nim zakochana, zapach jest bardzo świeży, orzeźwiający, wiele osób może powiedzieć że nadaje się głównie na lato, jednak ja uważam że jest dobry na każdą porę roku. Ten zapach naprawdę poprawia mi humor. Jak każdy dkny jednak nie jest zbyt trwały, chciałabym żeby utrzymywał się tak długo jak np ck euphoria, jednak mimo to ten zapach sprawia że czuję się dobrze;) przygodę z jabłuszkami rozpoczęłam juz dobrych kilka lat temu i chyba nigdy jej nie zakończę a szczególnie z red delicious;) No i plus jeszcze opakowanie, nawet puste szkoda mi wyrzucić;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie 3 + 4 flakonik w wersji charmingly zawsze noszę w torebce

Lubię bardzo :)

Parę lat temu zakupiłam sobie w ciemno czerwone jabłuszko w pojemności 30ml, na wakacje.
Zapach sprawdził się idealnie.
Jest trochę owocowy i ma bardzo wyraźną nutę szampana, którą uwielbiam w perfumach!
Nie jest to zapach ogoniasty, który będzie czuć za nami na ulicy, Red Delicious trzyma się bliżej skóry, wibruje, kusi.
Utrzymuje się spokojnie 4 godziny, mnie taki wynik zadowala, być może jeszcze kiedyś je kupię.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Szampan z truskawkami

Moim zdaniem to najbardziej udane z jabłek z serii DKNY - przynajmniej mi najbardziej przypadło do gustu właśnie czerwone jabłuszko. Niby letniak, ale z pieprzykiem. Pachnie jak szampan z truskawkami, obowiązkowo chłodny, a nawet zimny, pity w upalny dzień, gdzieś tam w tle słychać szum morza... Bardzo pozytywnie kojarzący się zapach i myślę, że jeszcze kiedys kupię te perfumy. Trwałość niezła.

Używam tego produktu od: używałam przez około pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

toleruję na upały TYLKO

podobają mi się jabłuszka -flakony DKNY;) więc po fioletowym (mam 30ml) i zielonym( tylko kilka próbek-łacznie około 4ml) postanowiłam sprawdzić i czerwone;) kupiłam flakonik i niestety się rozczarowałam... pierwszy psik- co to ma być? jakieś słodkie, dziwna nuta, która mnie drazniła, używałam, żeby się jeszcze przekonać do nich... zapach trwały, ale gdy po pracy usnęłam w domku, zapach nie dawał mi spokoju, obudziłam się i musialam go zmyć jak najszybciej... dopiero wtedy ponownie się położyłam;) po tym dniu oddałam flakonik siostrze, jednak przyszly upały i ...nie miałam czym się psikać;D więc zaglądnełam do szafy siostry a tam tylko red. no to niewiele myśląc jeden psik, to był dobry ruch: na upały jest super, ale niewiele, jeden psik w dekold i cały dzień zapach wibrował, nie był drazniący, ta nuta męczaca nie była tak wyczuwalna, a delikatna słodycz z goryczką, idealnie wyważona cieszyła mój nos cały dzień;) dopatrzyłam się tego szampana, słodkosci dodaje malina;) jednak dokładnie nie wyczuwam poszczególnych nut.
...i teraz w upały podbieram siostrze ;) ale tylko i wylacznie w upały;)

polecam na upały, jednak w niewielkiej ilości;) zapach i tak trwały więc jeden psik w zupełności wystarcza bym czuła i ja i moje otoczenie;)Używam tego produktu od: czerwiec 2012Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml

edit 10-07-2013
podwyższam ocenę, ponieważ siostrze się zapach nie spodobał i flakonik wrócił do mnie, całe lato poprzednie podkradalam w upały, a w tym roku używam nieustannie i czaruje mnie ten zapach;) uwielbiam go ;) używam na zmianę z innymi, ale są takie dni że za nim mocno tęsknie (oczywiscie nadal są to dni upalne głównie) ;) i już mnie w ogole nie drażni;)

porównujac do zielonego jabłka(które w tym roku nabyłam na lato) - red jest słodsze, bardziej wyraziste, kobiece ;) i tak się od niego uzależniłam, ze lubie te dni kiedy z tesknotą do niego wracam;) zielone także polecam ;) oba są warte poznania latem;)

Oh, Donna...

A miało być tak pięknie...
Szampan uderzający i nic poza tym. To druga trauma zapachowa tuż po Ogórku. A tak się napaliłam na Red! Mam próbkę Golden Delicious i pomyślałam, że skoro jest dosyć fajny, to pewnie czerwone jabłko będzie hitem. A tu co? KIT! Trwałość nienaganna- ok 6h na skórze, na ubraniach nie ma końca i stąd 2 gwiazdki. Skuszona opiniami zamówiłam 30ml i chyba poczekam z nimi na zimę, moze w chłodne dni spod szampana wyjdzie jakaś inna nuta? Bo póki co nie czuję nic poza musującym trunkiem, gdzieś próbują się przebić owoce, ale w marny sposób.
Żałuję, że kupiłam Red, a nie DKNY Women- który testowałam i bardzo mi przypadł do gustu.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 30 ml ledwo napoczęte