Soft Sensation Double Excellence

Soft Sensation Double Excellence

Szminka Soft Sensation Double Excellence - 2 kroki do doskonałych ust. Szminka składa się z dwóch sztyftów w jednym opakowaniu. Biała baza zawiera kompleks kolagenowy, który ma sprawić, że usta są gładsze "do 30%", zaś kolor poprawia kontur ust, które dzięki temu stają się pełniejsze i większe "aż do 40%".

Cena: 25zł / 2x4g

Dobra

Nie trafiłam z odcieniem (014), ale mimo tego uważam ze jest dobra, pewnie spróbuję z innym kolorem. Bazę wykorzystuje pod inne pomadki, albo i czasem sama. Preferuje naturalne usta wiec właściwie stosuje pomadki ochronne. Baza jest ciekawa daje efekt bialawego podkładu wiec rozjaśnia nieco kolory innych nakładanych później, ale też mam wrażenie ze faktycznie optycznie powiększa wargi. Ja czuję efekt chłodząco- mrowiący. O kolorze, no cóż kwestia gustu- tak to jest jak kupuje się na allegro.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dobra ale...

Ogólnie nie lubię szminek wolę błyszczyk ale podwójna końcówka mnie zaciekawiła a zwłaszcza biała część BAZA

Posiadam kolor 002 naturalny róż w odcieniu moich warg.

BAZA biała posiada małe drobinki które mienią sie na ustach.Po nałozeniu następuje uczucie mrowenia.Można ją stosować samodzielnie daje fajny efekt.Niestety trochę się klei:(
SZMINKA wyglada ładnie na ustach, średni efekt krycia(przynajmniej mój kolor), trwałość standardowa do pierwszego jedzenia:)
Jedyny MINUS to że nie nawilża .
Myślę ze zwolenniczki szminek będą zadowolone.
Ja zostanę przy błyszczykach:)
Używam tego produktu od: 1roku

może byc

Ogólnie, jestem fanką błyszczyków, a szminkę kupiła mi mama ;-)
Po użyciu usta stają się gładkie i miękkie, trochę czuć takie zimne mrowienie, ale efekt ten niestety szybko znika. Liczyłam na coś bardziej trwałego, zawiodłam się.
Kolor 010 naprawdę ładny, taki przybrudzony róż.

depilacja czego nie wolno

Fajniutka

Polecam osobom, którzy w planach mają tylko delikatny makijaż. Szminka nadaje ustom elegancji, subtelności, ładnie je podkreśla.
Mieni się delikatnymi, błyszczącymi drobinkami i faktycznie nieco powiększa usta. Nie czarujmy się, że o 40% ale jakieś 10 spokojnie będzie. Najfajniejszy efekt uzyskuje się zaraz po zaaplikowaniu- niesie ze sobą uczucie świeżości, co niektórzy dramatycznie nazywają "szczypaniem."
Kolorek, jaki obecnie zużywam (już się kończy) jest taki bardziej łososiowy, bardzo naturalny (nr 004).
Przyczepię się trwałości, bo jak się biega po mieście przez 4 godziny bez dostępu do łazienki, to bardzo by się chciało, żeby kolor przez ten cały czas trwał, a nie szpecił usta, co niestety tu zauważyłam- kiedy szminka schodzi, usta wyglądają bardzo nieestetycznie, są przesuszone i ogólnie nieciekawe.
Ale przez pierwszą godzinę rewelacyjny.
Gorąco polecam.Używam tego produktu od:4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: narazie 1

Nawet sama baza

Kolejny kosmetyk odziedziczony po siostrze :)
Ja sama bym jej nie kupiła zwłaszcza ze względu na jej cenę a poza tym jestem raczej fanką błyszczyków. Muszę jednak przyznać, że usta pomalowane tą pomadką wyglądają naprawdę ładnie (posiadam kolor 010 - coś między brązem a brudnym różem). Wypróbowałam 3 warianty użycia tej pomadki:
1. sama baza (chyba najlepszy) - usta ładnie błyszczą kolorowymi drobinkami, są delikatnie podkreślone
2. sam kolor - usta z kolorem, bardzo naturalne jednak kolor chyba trochę wysusza i ściąga usta
3. baza + kolor - usta podkreślone kolorem, naturalny look i wygładzenie (bez wysuszania), połysk drobinek z bazy
Co do właściwości powiększających usta ;) No cóż... coś lekko mrowi, lekko szczypie i swędzi i na tym się kończy.
Smakuje lekko miętą i jakimiś perfumami (bardzo delikatnie). Ładnie pachnie, nienachalnie.

10.10.2007 r.

Zmuszona jestem edytować swoją recenzję, ponieważ chcę sprostować pewną kwestię. Chodzi o to "szczypanie".
Otóż jedna z Wizażanek sugeruje, że "dramatycznie" zostało przeze mnie określone działanie tej szminki na ustach.
A więc: jeśli ktoś uważnie czyta rezencje innych użytkowniczek, to zauważy, że napisałam "lekko szczypie" a nie np. "sczypie jak diabli". Dramatu nie było ;) Poza tym, napisałam jeszcze, że lekko "swędzi" i "mrowi".
Po prostu ciężko mi określić to uczucie, jaki ten produkt wywołuje na moich ustach i starałam się zrobić to jak najbardziej obrazowo, bez wskazania jednoznacznie na którekolwiek z odczuć i bez zbędnego tragizmu...
Prostuję, bo nie chciałabym niepotrzebnie zniechęcić kogoś tym "szczypaniem" :)
Ale wystarczy spojrzeć na recenzje innych pomadek i błyszczyków "powiększających" usta, żeby zauważyć jak rózne i nieraz skrajne odczucia wywołują i róznych użytkowniczek. Jednych "mrowią", innych "swędzi", a jescze inni mają "uczucie świeżości" ;)
Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:jedno zaczęłam

Oczarujesz nią!

To jest coś w sam raz dla kobiet które nie są obdarowane przez matkę naturę "super całuśnymi" ustami;) Do pomadki tej podeszłam z dystansem gdyż juz wielu "cudów" niby powiększających usta wypróbowałam. Muszę przyznać że kupiłam ja za namowa mojej mamy( która jest bardzo krytyczna co do cudów techniki kosmetycznej!) i zachwyciłyśmy sie nią od samego początku. Owszem być może pomadka składająca się z bazy i koloru właściwego może nieco zniechęcić sceptyków jednak naprawdę DZIAŁA:) Po nałożeniu jej na usta, odnosi się wrażenie że nieco swędzą czy raczej chłodzą ale na pewno powiększają się! Nie mam pojęcia czy to zasługa kolagenu i innych dziwacznych składników czy tez moc fantastycznego koloru powodują autentyczny -pełniejszy obraz ust.
Jedno jest pewne, jeśli chcecie wszystkich oczarować i spowodować ogólny zachwyt -koniecznie musicie ją wypróbować. Paleta kolorów jest spora ale ja osobiście polecam nr 007 po prostu BAJKA:) daje jej 5 punktów!!!

Używam tego produktu od:1/2 roku

Bardzo dobra szminka

Dodałam, bo chciałam ocenić :-) Oczywiście te bzdety o 30% powiększenia czy czegoś, to li tylko bzdety, ale nie o to chodzi - początkowo podeszłam do tej szminki mocno podejrzliwie, bo wydawało mi się, że mazanie się najpierw czymś w rodzaju twardej wazeliny, a potem kolorem, nie moze dać dobrego efektu. Na szczęście się myliłam :-) Baza jest rzeczywiscie dość twardawa, i to jest jej największa wada, bo trochę naciąga naskórek ust. Daje białawy kolor. Na to nakłada się szminkę właściwą - efekt całosciowy jest naprawdę wart tych 20-kilku złotych. Gładkie, satynowo błyszczące usta, moze przesadą jest powiedziec, że powiększone, ale takie ładnie podkreślone. W szmince jest coś co powoduje odczucie lekkiego chłodzenia i mrowienia ust, ale nieznacznie, nie tak jak w niektórych błyszczykach co to mają robić balony z ust. Dużą zaletą Double Excellence jest trwałość - jeżeli się nie je :-), to kolor przetrwa spokojnie ze trzy godziny, a potem zjada sie równomiernie. Nie wysusza ust, opakowanie wygodne, choć dość duze z racji tej "podwójnosci". Kolor kupiłam beżowy, wygląda bardzo elegancko, świetna szminka do pracy. Mam ochotę na jakiś żywy kolor imprezowy. Ogólnie naprawdę niezła rzecz - szminki się Astorowi zazwyczaj udają (w przeciwieństwie do podkładów na przykład) i ta nie jest wyjątkiem. Oczywiście pięciu gwiazdek nie dam, bo aż tak na kolana mnie nie rzuciła :-)
Edycja 30.01.2007 - a jednak dodam tę piątą gwiazdkę. "W międzyczasie" dokupiłam jeszcze inny kolor, używam ich dość często, bo naprawdę świetnie wyglądają, aż się doczekałam dociekliwych pytań ze strony mojej mamy i przyjaciółki, co to za fajną szminkę mam :-) Po czasie uznałam, że produkt zasługuje na "full ocenę" :-)
Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze