Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Soniczna szczoteczka oczyszczająca Luna mini 2 posiada udoskonaloną technologię T-Sonic oraz 8 regulowanych intensywności dla maksymalnego komfortu oczyszczania dopasowanego do twoich preferencji. Ulepszona 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i występuje w 5 barwnych wersjach kolorystycznych.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Udany prezent

Dostałam szczoteczkę na imieniny i muszę powiedzieć że przydała mi się bardziej niż myślałam. Mieści mi się w torebce i bardzo skutecznie czyści twarz, jest co prawda trochę droga, ale tak jak mówiłam dla mnie był to prezent więc nie narzekam ;)

Rewelacja

Mam tą szczoteczkę od niedwana ale już od pierwszych użyć sie w niej zakochałam :D nie dosc ze wizualnie jest ładna, słodka i kobieca to jeszcze działa rewelacyjnie. Skóa jest ładnie oczyszczona, wibracja podczas mycia pobudza skórę do pracy i dzieki temu lepiej ona wyglada. Dzieki temu, że jest wykonana z sylikonu jest delikatna i miekka na skórze, wiec nie wywoła podrażnień.
Cena tego produktu może odstraszać ale uważam że jest jej warta ;)

TO JEST TO

Nasze początki były świetne. Zadziałało się dosłownie wszystko, co powinno - ultra dokładne oczyszczenie skóry, zmniejszenie widoczności porów, gładka, nieskazitelnie jedwabista skóra. Było super! Szkoda, że tylko przez pierwsze 2-3 tygodnie. Potem moja cera zaczęła się buntować - ciągła kaszka, zdwojona liczba wągrów - jednym słowem tragedia. Im mocniej oczyszczałam skórę, tym większe miałam problemy. Odstawiłam Lunę na tydzień, dwa, a potem spróbowałam raz jeszcze, ale inaczej - łagodniej, na niższej częstotliwości drgań. I wiecie co?

Okazało się, że właśnie tego potrzebowała moja cera. Dostosowania prędkości i mocy do własnych widzimisię. Bez wyrzutów sebum, bez przesuszeń, bez terroryzowania jej dłuższym i mocniejszym oczyszczaniem.

Codziennie robię makijaż, dlatego szczoteczka pomaga w dokładnym usuwaniu jego pozostałości. Makijaż zmywam chusteczkami i płynem micelarnym, ale nawet po precyzyjnym demakijażu widzę, że szczoteczka jest w stanie usunąć pewne jego pozostałości.Jest wykonana z miękkiego sylikonu,który jest bardzo delikatny w dotyku.Stan mojej cery poprawił się,jest dogłębnie oczyszczona,jest gładka i wygląda wspaniale.

Bardzo podoba mi się to, że nie muszę kupować dodatkowych baterii., wystarczy ponowne ładowanie przez USB. A naładowana starcza nawet na około miesiąc używania.Desing szczoteczki też jest ok,piękny kolor oraz to że jest malutka i zabiorę ją ze sobą dosłownie wszędzie.

Małe cudo

Foreo Luna mini 2 posiadam od jakiś 2 miesięcy i widzę różnice, buzia jest naprawdę dobrze oczyszczona i zrelaksowana. Nakładane później produkty szybko się wchłaniają. Moje rozszerzone pory odrobinę się zmniejszyły. Przez delikatne wibracje fajnie masuje twarz. Urządzenie jest małe ( przez co idealne na wakacje) i wygodne w trzymaniu. Prosta w obsłudze ma dwa przyciski plus i minus. Łatwa w utrzymaniu czystości dobrze się myje pod bieżącą wodą :) Jedynym minusem może być cena chociaż uważam że warto zainwestować w to Małe Cudo :)

Kocham miłością ogromną!

To moja druga szczoteczka soniczna do twarzy i chyba już ostatnia, bo nie chce wymieniać jej na nic innego (wcześniej używałam Clarisonic).

Zacznę od dzialania: fantastycznie wygładza skórę, a jest przy tym niesamowicie delikatna. Używanie jej to czysta przyjemność, współpracuje z każdym żelem czy mleczkiem do demakijażu. Naprawdę czuć różnicę w dotyku zaraz po użyciu. Skóra jest gotowa na pielęgnację i z przyjemnością nakladam na tak oczyszczoną cerę kolejne produkty do pielęgnacji.

Kwestie praktyczne: używam jej od ponad 7 miesięcy (z przerwami) i do tej pory ładowałam raz (RAZ!). Absolutnie nic się z nią nie stało, silikonowe włókienka nie stwardniały ani nie wykruszyły się. Szczoteczka jest jak nowa!

Myje się cudownie, naprawdę łatwo zachować higienę. Dużą zaletą jest również to, że nie trzeba wymieniać żadnych głowic itp, po prostu raz inwestujemy w zakup i możemy się cieszyć świetnym gadżetem przez długi czas.

Zauważyłam, że po około 3 tygodniach moja skóra przyzwyczaja się do tego rodzaju oczyszczania i efekty nie są wtedy tak spektakularne (podobnie mam z kwasami), więc robię wtedy dłuższą przerwę i po około 2 tygodniach znowu wracam do używania szczoteczki.

No dobra, ma jedną wadę- jej używanie jest tak przyjemne, że czasem podkrada mi ją facet, niby dla żartu ale kto go tam wie :)

Idealna!

Uwielbiam!! Kupiłam ta szczoteczkę ponieważ, zaczęłam mieć problemy z cerą i.... zakochałam się. Teraz nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez użycia foreo luny i nigdy jej nie pomijam!

URZĄDZENIE; Jest małe przez co wygodne i w podróży i w użyciu (foreo luna 2 jest dla mnie za duża). Łatwo się je czyści, wystarczy tak na prawdę je opłukać. Szybko schnie i jest wodoodporne, więc można ozywać nawet pod prysznicem.
DZIAŁANIE: Po pierwsze bardzo relaksujące i przyjemne. Po drugie skóra jest cudownie oczyszczona, ma zapewniony delikatny peeling na zasadzie usunięcia martwego naskórka i na dłuższa metę mniej niedoskonałości, bardziej promienną skórę oraz bardziej gładką.
OBSŁUGA: Łatwa i prosta. Z tyłu urządzenia znajduje sie otwór na ładowarkę i w momencie ładowania światełko miga, a jak się naładuje świeci jednostajnie. Uruchamia się przyciskiem na środku a plusem i minusem po dokach ustalamy intensywność wibracji. Urządzenie informuje nas podwójną wibracją o zmianie partii twarzy.
CENA: Wygórowana jak dla mnie. Stworzenie takiego produktu jest samo w sobie tanie, więc połowę płacimy za urządzenie, a druga połowę za markę, co troche boli portfel ...

Innymi słowy jesli jest was stać na taki wydatek to ogromnie polecam, bo niezależnie czy macie skórę suchą, trądzikową czy normalną zauważycie pozytywne efekty i wasza twarz wam podziękuje ;)

Przekonała mnie Macademian girl ;)

Zachwycona rekomendacją tej szczoteczki przez Macademian Girl kupiłam ją na stronie internetowej producenta Foreo.
Używam jej już miesiąc. Oto co o niej myślę.

Niewiarygodne oczyszczanie

Zakupiłam szczoteczkę na stronie producenta FOREO w czasie przedświątecznych zniżek, ale dopiero teraz decyduję się napisać recenzję, bo myślę, że po 2-3 miesiącach widać faktyczne efekty użytkowania.
Producent obiecuje:
dogłębne oczyszczanie
miększą i gładszą skórę
zdrowszy wygląd cery
jednolity koloryt.
Moje wrażenia co do użytkowania szczoteczki są podobne. To znaczy, po 2 miesiącach zauważyłam poprawę stanu skóry i o wiele rzadsze wyskakiwanie niechcianych "niespodzianek". Mam mieszaną skórę, więc bolące stany zapalne nie są mi obce. Na szczęście porządne oczyszczanie sprawiło, że w większym stopniu pozbyłam się ich.
Miększa i gładsza skóra to tak naprawdę efekt oczyszczania twarzy pulsacjami. Przyznaję, że bardzo podoba mi się to rozwiązanie. Pulsacje połączone z manualnymi ruchami szczoteczki dają naprawdę fajny głębokiego oczyszczenia. Wyrównany koloryt to w moim przypadku redukcja śladów potrądzikowych. Niestety niepełna, ale w znaczącym stopniu, który da się zauważyć - po ok. 3 miesiącach.

Woooow!

Wow! To jest dopiero porządne oczyszczenie twarzy!
Nie sądziłam, że dam się skusić na tę szczoteczkę, (nie jestem tym typem, który musi mieć wszystkie urodowe nowinki) ale poszukiwałam czegoś, co naprawdę pomoże mi w codziennej pielęgnacji cery mieszanej, skłonnej do wyprysków.
Według mnie, najlepiej zgranym duetem jest Luna i czarne mydło. Oczyszczanie jak nigdy dotąd (buzia aż skrzypiała ;) ). Nie sprawdza się jednak mycie twarzy szczoteczką i kosmetykami, które nie dają się łatwo spłukać (w wypustkach pozostają trudne do usunięcia resztki kosmetyku).
Co do samej szczoteczki, jestem bardzo na tak. Poręczna, lekka i łatwa w obsłudze. Poza tym, najnowszy numer Vogue przekonał mnie, że Luna od Foreo to nie byle jaka szczoteczka ;)

Nie wierzysz? Uwierz!

Szczoteczkę kupiłam po roku wielkiego wahania - miliona recenzji i prezentacji, przez sklep Foreo na allegro w cenie świątecznej za 497 złotych (wysyłka gratis) w kolorze Midnight.

Moja cera : mieszana ze skłonnością do trądziku, kapryśna, złośliwa.

Od pierwszego użycia czuć różnicę. Miałam wrażenie jakby odpadł mi kilogram skóry (zaczęłam stosować siedmiostopniową pielęgnację koreańską, więc Luny używam po etapie ściągania makijażu ale na skórę oczyszczoną z oleju!) - aplikacja kolejnych produktów to już kosmos - skóra pije kosmetyki, szok, niedowierzanie. Ona jest serio warta tych pieniędzy. Miałam przedtem taką podrabianą- nie ma porównania.
Jako projektant doceniam design. Cudeńko.

Ekstra oczyszczenie w pięknym gadżecie!

Soniczna szczoteczka do twarzy to z pewnością nowość na rynku. Nie porównywać ani z clarisonic ani innymi tego typu, bo soniczne pulsacje działają całkowicie inaczej niż nylonowe włosie.
Luna jest całą zrobiona z silikonu, tak samo jak wypustki (btw są bardzo mięciutkie ;)). Oczyszcza tak naprawdę dzięki działaniu wibracji Tsonic oraz manualnym ruchom. Co do wibracji, początkowo można odnieść wrażenie, że taka pielęgnacja jest trochę niewygodna, ale spokojnie, można się przyzwyczaić ;) a nawet trzeba, bo warto!
Skutki używania szczoteczki wg mnie widać już po około miesiącu, ale regularnego używania. Myślę, że stan cery poprawił się z powodu dogłębnego oczyszczania, szczególnie w nocy, bo o wiele lepiej zaczęła się regenerować moja cera. Po porannej pielęgnacji łatwiej zaś wchłaniają się kosmetyki.

moje cudo niezastąpione

Przyznam szczerze, że wydanie 500 zł (w promocji) na szczoteczkę do mycia twarzy wydawało mi się fanaberią. Ale zaczęłam czytać recenzje i przepadłam, po prostu musiałam mieć to tajemnicze cudo.
Luna mini 2 jest naprawdę mini, rozmiarem przypomina kostkę mydła. Jest wykonana z higienicznego i mięciutkiego silikonu, aż byłam zdziwiona jaki jest delikatny w dotyku.
Pierwsze użycie Luny daje naprawdę niesamowity efekt, twarz była gładka jak po zabiegu mikrodermabrazji, a do tego perfekcyjnie oczyszczona, wygładzona i rozświetlona. Efekt utrzymuje się przy regularnym stosowaniu, odkąd mam Lunę nie potrzebuję żadnych peelingów, aby osiągnąć gładkość.
Bez wątpienia Luna była objawieniem w mojej pielęgnacji, bardzo zmotywowała mnie do regularności w oczyszczaniu i nawilżaniu, bo kremy naprawdę o wiele lepiej działają na oczyszczonej Luną skórze.
Bardzo cieszy mnie fakt, że Luna to zakup na lata, bo nie trzeba ani wymiennych końcówek ani baterii a całość jest tak wykonana, że wydaje się niezniszczalna. Dodatkowo jej słodki design (mam Lunę w kolorze fuksji) cieszy oko.
Nie sądziłam, że aż tak ją pokocham. Jest warta każdej złotówki.