Bilba Yogurt & Germe di Grano, Szampon o przedłużonym działaniu odnawiającym i kondycjonującym

Szampon o przedłużonym działaniu odnawiającym i kondycjonującym, do wszystkich rodzajów włosów, na bazie mikroprotein jogurtu i ziaren zbóż, preparatu Polamid i ceramidów.

Włos w 70% zbudowany jest z protein, które wytrącają się w trakcie mycia lub pod wpływem szkodliwego działania czynników atmosferycznych. Laboratoria Cadey odkryły, że proteiny jogurtu są najlepsze dla odnowienia struktury włosa i z tego powodu zostały dodane do składu preparatów z linii Bilba.

Polamid to mieszanka Midollo i Placenty pochodzenia biotechnologicznego o działaniu odnawiającym, ceramidy ("cegiełki" struktury włosa), przylegając do jego powierzchni odbudowują włókna nadając im pierwotną witalność. Mikroproteiny jogurtu i ziaren zbóż uzupełniają proteiny utracone z włosa, ponieważ dzięki rozmiarowi "micro" mają zdolność penetracji łuski i odżywiania włosa w głąb.

Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy są odnowione, nabłyszczone i chronione. Dodatkowo, dzięki formule o przedłużonym działaniu, włosy pozostają czyste i błyszczące nawet do 5 dni.

Cena: ok. 25zł / 250ml

Cudo!!!

,Mam szorstkie , tłuste.długie włosy.
Po kilku myciach jestem zachwycona, włosy błyszczą, sa miękkie, pięknie się układają i widać ,że działają na nie jakieś siły opisane w ulotce.Zapach ma normalny.

Używam tego produktu od:2 miesiące

bardzo dobry

Wcześniej używałam szamponu Bilba z jedwabiem, ale podobno został wycofany z produkcji i zastąpiony tym z dodatkiem mikroprotein jogurtu i ziaren zbórz. Więc zakupiłam to cudo i jestem bardzo zadowolona:) Włosy są po nim lśniące jak nigdy (dla porównania przetestowałam dziś Elseve Energia & Blask i nawet nie ma oczym gadać - nie umywa się!). Ponadto są mocne, nie wypadają (mam świeżo farbowane), sprawiają wrażenie super zadbanych (zazdrość koleżanek).Jedna gwizdka mniej za okropny zapach, ale i tak warto.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1