Global Cosmed, Apart Family, Płyn do kąpieli (różne rodzaje)

Global Cosmed, Apart Family, Płyn do kąpieli (różne rodzaje)

Pojemność 1,5 l

Zastosowane w płynie do kąpieli składniki intensywnie nawilżają skórę sprawiając, że staje się ona miękka i elastyczna. Płyn został wzbogacony kompleksem witamin o właściwościach pielęgnujących i odżywiających skórę:
* Witamina A - przywraca skórze elastyczność;
* Witamina E - opóźnia starzenie się komórek;
* Witamina F - wzmacnia naturalną barierę ochronną;
* Witamina H - stabilizuje gospodarkę tłuszczową skóry, zapobiegając zbytniemu wysuszaniu się lub przetłuszczaniu skóry;
* Witamina B5 - łagodzi podrażnienia skóry.
Naturalny zapach płynu odpręża i relaksuje zmysły. Delikatna, kremowa i obfita piana pieści ciało.

Rodzaje: Morski, Róża z jabłkiem, Leśny

Cena: 8 zł/ 1,5 l

morski i leśny super :)

Lubię te płyny, morskie i leśne zapachy najlepsze. :)
Świetnie się pienią, nie trzeba lać bardzo dużo. Skóra jest gładka, mięciutka, na pewno nie wysusza jej. Zapach cudowny, naturalny, wystarczy zamknąć oczy i zanurzyć się w piance. Wielka butla za niewielką cenę - czego chcieć więcej ;)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 morski i 1 leśny

OK :)

Plusy:
- dobrze się pieni
- ładny zapach (gruszka )
- wydajny
- niska cena
- nie wysusza skóry
- uprzyjemnia kapiel :)
Minusów nie dostrzegam, aczkolwiek bede poszukiwac swojego KWC :P

Używam tego produktu od: 4 mies

Super zapach

Mam roze z jablkiem. Zapach ladny, delikanty, kobiecy, juz niewielka ilosc daje sporo piany i zapach na cala lazienke :)
Nie daje 5* bo nieco wysusza. Ogolnie produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

depilacja ciąża

wysmienity:)

Szczerze powiedziawszy to płyny z tej firmy kupuje moja mama. I ja jestem jak najbardziej na tak. Uzywam je zamiennie z żelami pod prysznic, w zależności czy biorę oczywiście prysznic czy też relaksuje się podczas kapieli. Cena płynu jest bardzo przystepna, świetnie sie pieni, mozna leżec w białek pianie :). Zapachy są ładne i delikatne. Skóra jest nawilżona.

Używam tego produktu od:od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duzo:)

Mój ulubiony!

Świetny, bardzo wydajny i naprawdę cudownie pieniący się żel.
Opakowanie gigantyczne, starcza na bardzo długo, mimo, że nigdy sobie nie żałowałam i lałam do wanny dużo tego płynu.
Pieni się świetnie, prawie tak jak w filmach (ale trzeba go wlać pod intensywny strumień :D ).
Lubię tylko zapach Róża&Jabłko, słodki, intensywny, bardzo relaksujący.
Bardzo dobra cena.

Używam tego produktu od:pół roku

Super

Miałam kilka razy zapach róży i jeszcze ten morski niebieski.
Jest bardzo wydajny, ślicznie pachnie, starcza na 1,5 miesiąca :). Na pewno często będę do niego wracać.

Polecam wszystkim :D.

Używam tego produktu od: pół roku temu używałam

Doskonałe

Po zachwytach linii Apart Natural chętnie sięgnęłam po te płyny. Zawsze kupuje różę z jabłkiem. Są bardzo tanie. Kosztują tylko kilka złotych więcej od Natural, a na wiele dłużej starczają. Zapach jest świeży, naturalny. Butla poręczna. Uchwyt ułatwia wlewanie. Przy niewielkich ilościach robią mnóstwo piany, która długo się utrzymuje. Zapach jest bardzo intensywny. Dobrze nawilżają skórę. Zużyłam już mnóstwo opakowań i na nich nie poprzestanę. Polecam.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Nie zliczę

przyjemny

Płyny do kąpieli Global Cosmed są juz od bardzo dawna na rynku, ale widzę, że jeszcze nikt ich nie zgłosił. Ja już kilkakrotnie używałam tego w wersji róża z jabłkiem, bo za zapachem leśnym i morskim w wannie nie przepadam. Ale ten różany jest na prwadę dobry, bardzo wydajny, wystarczy wlać niewielką ilość do wanny, co przy butelce 1,5 litra powoduje, że ciężko doczekać się końca płynu. Piana utrzymuje się dosyć długo, a jego zapach pozostaje w łazience dosyć długo po kąpieli. Sam zapach jest miły i nienachalny. Polecam do przetestowania!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3-4