Algi Morskie, Odżywka nawilżająca

Algi Morskie, Odżywka nawilżająca

Wymaga spłukiwania, zawiera ekstrakt alg bogaty w mikroelementy, aminokwasy i cukry. Odpowiednie nawilżenie zawdzięczamy prowitaminie B5.

Cena ok. 5 zł

Duże zadowolenie

Kupiłam tą odżywkę z myślą o nawilżeniu moich suchych a jednocześnie często przetłuszczających się włosów. Musze stwierdzić, ze działnie tej odżywki bardzo miło mnie zaskoczyło. Włosy po jej użyciu są bardziej nawilżone i "posłuszne".Jestem pewna, ze zależy to nie tylko od odżywki, lecz również od szmponu jaki się stosuje. Ja używam szamponu z wyciągiem z rzepy firmy Pollena-Ewa (szklana buteleczka) i ten duet bardzo służy moim włoskom. Odżywka ma bardzo przyjemny, świerzy zapach.Konsystencja jest troszkę za rzadka..ale to w końcu nie maska:) Najlepiej potrzymac ją troszke dłuzej na włosach-efekty bedą jeszcze lepsze.Ogólnie jestem baardzo z niej zadowolona:)

średnia

odzywka ma piekny , morski zapach,dodaje włosom objetosci i jest naprawde niedroga. Jednak nawilzenie wlosów po uzyciu odzywki jest raczej watpliwe.

Fajna :-)

Bardzo fajna, lecz- jak dla mnie- trochę zbyt płynna. Poza tym jast dobra, nie obciąża moich cienkich włosów, dobrze się spłukuje. Bardzo ładnie pachnie no i ta cena... :-)

Manicure - mat i błysk

Swietna odżywka

Jestem miłośniczką odżywek Joanny. Ta jest ostatnio moja najukochańszą - w połączeniu z szamponem Elution, którego teraz używam daje spektakularne efekty, włosy są mięciutkie, lekkie, nabłyszczone i wyraźnie zadbane. Gwiazdki cztery, nie pięć bo nie wiem, który produkt jest lepszy - używany przeze mnie szampon, czy owa odżywka. Ale ich koprodukcja na mojej głowie jest - mnie conajmniej - zniewalająca.(errata. To szampon jest lepszy. Odżywka na nieszczeście sama lub w połączeniu z innym nie działa cudów).

Oceniam na 3.00

Dobra, ale nie rewalacyjna. Cudów nie zdziała ale napewno lepiej włosy się rozczesują no i tania :)

Oceniam na 4.00

Naprawdę dobry, a przy tym tani kosmetyk! Polecam, bo dobrze działa, miło pachnie, no i jest wygodna w użyciu.

Oceniam na 4.00

Lubię ją dlatego ponieważ doskonale nawilża i ładnie pachnie.