Aromessence, Angelique Nourishing Concentrate for Dry Skin (Koncentrat odżywczy do cery suchej)

Zgłaszająca osoba: anka_res

Odżywczy koncentrat dla cery suchej. Aplikujemy dwa razy dziennie pod krem (krem "zamyka" olejek w skórze), bądź też tylko rano (na noc stosujemy wtedy odżywczy balsam z olejkiem angelique). Produkt w 100% naturalny. Do jednorazowego użytku wystarczy kropelka-dwie. Firma zaleca masaż przy nakładaniu olejku, jego intensywny zapach ma działanie terapeutyczne.

koncentrat
krem, olejek
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

• rumianek,
  • Geranium

Dosyć dobre odżywienie.

Ten olejek ( aromesencja ) jest dosyć skutecznym produktem. Jest wydajny, dobrze odżywia skórę, ale po aplikacji wieczorem, rano już nie czuć na skórze tego komfortu.
Mały minus za bardzo intensywny zapach od którego chce się aż kichać :)
Co do jakości, no cóż niestety nie pokona mojego faworyta Clarins\'a Orchidee Bleue.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml

REWELACJA

Produkt jest bardzo wydajny, używam od miesiąca i nie zauważyłam, aby coś z tej malutkiej buteleczki zniknęło.
Co do produktu.... mam skórę suchą, a gdy umyję buźkę kranówną, to zaczyna się koszmar... olejek wtedy (ale nie tylko) działa zbawiennie. Wyraźnie uspokaja moją suchą skórę, łagodzi wszelkie podrażnienia, usuwa uczucie ściągnięcia. Niewątpliwie też nawilża, nawet jeśli to nie on, to na pewno potęguje działanie kremu nawilżającego. Wg mnie dobrze działa na naczynka - one nie znikają co prawda, ale kremy które dotychczas powodowały pieczenie na twarzy po ich nałozeniu na naczynka, po nałożeniu olejku nie wywołują już tego pieczenia.
Mam wrażenie, że dzięki olejkowi działanie kremu nawilżającego jest dłuższe.. dłużej czuję na twarzy taką miekkość i gładkość oraz nawilżenie. Cera jest też jaśniejsza, promienieje. Generalnie jest rewelacyjnie :)

POLECAM w sytuacjach kryzysowych, ale nie tylko :) Efekty są widoczne już po 2 tygodniach, cera jest wtedy ewidentnie zdrowsza!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

doskonalosc roku

Nigdy w zyciu nie przyszlo mi do glowy kupic olejku do twarzy, jeszcze w dodatku za taka bajonska sume (moj maz mial dziki ubaw gdy zaprezentowalam mu rozmiar tego cudenka, ktore w wersji solo kosztuje 54 eur - ja kupilam za 57, w promocyjnym kofrecie, z miniaturkami). Co prawda, olejek jest bajecznie wydajny, fakt stosuje go z umiarem.
Sprobowalam go zupelnie przypadkowo - po prostu kiedys wpadlam w pospiechu tuz przed zamknieciem sklepow do centrum handlowego, szukajac maseczki odzywczej (a nie nawilzajacej) i okazalo sie , ze akurat decleor takowa robi. Nieco przygwozdzila mnie cena (wyzsza niz maseczki lancome za dwukrotnie mniejsza pojemnosc) ale na pocieche - dostalam pare probek (polecam zakupy w decleor w Clerys w Dublinie - przemile panie zasypuja probkami) w tym olejku angelique (cale 2.5 ml;)
Postal on sobie na poleczce przez jakis czas i niechybnie nic by sie nie wydarzylo, ale postanowilam jednak sprobowac.
Efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania. Co prawda-nie mam zadnych problemow z cera. Jednakze mojemu bacznemu oku nie umknely, male co prawda na razie, 2 zmarszczki mimiczne na czole, ktorym wypowiedzialam walke roznymi preparatami. Zatem one po porstu zniknely. Wtarlam olejek, potem zgodnie z zaleceniami krem, i linii nie ma. Nic dotad nie dawalo mi takiego rezultatu! Owszem, po meczacym dniu linia troche powraca, ale jest naprawde mniejsza. Poza tym cera jest rozpromieniona, swietlista, gladka, idealna po prostu. I ten efekt po paru uzyciach...W wyniku dzialania olejku, ktory nie jest preparatem przeciwzmarszkowym! Mam wrazenie ze krem dziala i wchlania sie bardziej...Czym predzej nabylam zatem w/wym zestaw z olejkiem angelique i jest on stala skladowa mojej rutyny obecnie. Jeszcze dwie rzeczy:wydajnosc. Obecnie ciagle używam tej probki 2.5 ml, i po ok.tygodniu stosowania ubytek z niej to jakas 1/4; olejek w ogole nie przetluszcza skory (mam wersje do skory suchej.
Finalny wniosek: dla pan w sephorze i innych polskich perfumeriach-warto czasem dawac klientkom probki, zamiast uplynniac je wszytkie na allegro/zuzywac samej/odlewac sobie podklad z flakonika na sprzedaz(taki flakonik, serio, zdarzylo sie kupic w perfumerii mojej kolezance). Jest szansa ze zadowolony klient powroci po produkt:)Używam tego produktu od:półtorej roku
Ilość zużytych opakowań:2 plus probki