Outrageous, Rage Body Fragrance

Outrageous, Rage Body Fragrance

Zapach do ciała Rage
Dla niegrzecznych dziewczynek i złośnic, które potrafią wybuchnąć jak wulkan i nie wstydzą się okazywania gwałtownych uczuć. Bergamotka, malina i nuty drzewne mają w sobie ten ogień.

Cena: 19zł/ 75ml

chyba go nie zużyję

Przy pierwszym kontakcie mi się podobał. I pasuje do mnie grzechem [jestem choleryczką ;)]. Ale nic poza tym. Przy każdym kolejnym użyciu coraz bardziej mi przeszkadzał. Sztuczna , syntetyczna malina. Troche duszący i drażniący

Opakowanie-jak na dezodorant całkiem ładne...ale co z tego jak zapach kiepski?

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:męczę to jedno

Inne

Zapach ciekawy. Inny, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ma pachnieć malinami,a jak dla mnie to dzika róża i coś jeszcze,chyba te drzewne nuty. Mojej mamie to pachnie na frezje ;).Zaczepny,w sam raz, by zamanifestować bojowy nastrój i energię. Dla tych,które potrafią wybuchnąć jak wulkan .
EDIT: Ponownie znudzona...
Używam tego produktu od
Ilość zużytych opakowań

Syntetyczna malina.

Dziwny to produkt. Opakowanie małe, takie do torebki, skusiłam się na nie w promocji nie znając wcześniej zapachu. I się zawiodłam. Co do trwałości to dezodorant jest ok ale sam zapach... Myślałam, że będzie to prawdziwa, kwaskowata malina a wszysło coś bardzo sztucznego, wymieszanego z nutami drzewnymi. Nie podoba mi się i męczy. Jest dusząco i słodko. Skończę opakowanie i drugiego nie kupię.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.