Nivea, Essentials, Urban Skin Detoks, Żel-krem na noc

Nivea, Essentials, Urban Skin Detoks, Żel-krem na noc

Sprawdź ceny produktu

Żel-krem na noc z kwasem hialuronowym, antyoksydantami i ekstraktem z bio zielonej herbaty:

o pomaga oczyszczać skórę z toksyn każdego wieczoru - dla widocznie udoskonalonej, zdrowo wyglądającej cery
o przywraca zdolność antyoksydacyjną skóry i wzmacnia jej naturalny system ochronny
o pomaga cerze zregenerować się podczas snu
o wypełnia Twoją cerę obfitym, 48-godzinnym nawilżeniem
o lekka formuła i orzeźwiający zapach sprawiają, że poczujesz wspaniałe odświeżenie ZOBACZ I POCZUJ UDOSKONALONĄ I ZDROWO WYGLĄDAJĄCĄ CERĘ! Rozpieść swoją cerę tym lekkim, szybko wchłaniającym się i łatwym w aplikacji żel-kremem. Ciesz się intensywnym nawilżeniem, uczuciem jedwabiście gładkiej, odświeżonej i oczyszczonej
z toksyn cery!

Idealny

Krem ma lekką żelową konsystencje zielonego koloru oraz bardzo przyjemny zapach.
Pokochałam ten kremik już po pierwszej nocy Po przebudzeniu miałam bardzo nawilżoną, wygładzoną i zregenerowaną cerę. Dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i działa antyoksydacyjne. Przy regularnym stosowaniu cera jest miękka i delikatna w dotyku oraz ma zdrowy wygląd.
Na wakacjach odkryłam jeszcze jedną zaletę kremiku. Krem dobrze łagodzi mocno opalone części ciała, działa bardzo chłodząco co naprawdę jest wielką ulgą dla skóry.
Kosmetyk znajduje się w zgrabnym opakowaniu o pojemności 50 ml.

Napewno będę dość często po niego sięgać

Rewelacja

Mi ten krem spasował zanim go użyłam ma fajne opakowanie i świetny zapach .Po piewszym zastosowaniu skradł na dobre moje serce żel wchłania się w skórę ziczym woda wgombkę robi do szybko porządnie i dogłębnie przy tym nawilżając.Raniek pierwszy efekt jaki zaóważyłam to brak błyszczącej skóry i jakich kolwiek zaczerwień ,jestem z niego bardzo zadowolona .Poza tym krem jest bardzo wydajny i co mnie zdziwiło kosztuje naprawdę niewiele.

Był, znowu jest. A czy będzie ?

Był- pierwsze opakowanie no to było wow. Zachwycił mnie zapachem, opakowaniem i lekkością. Działaniem też- skóra rano była cudownie wygładzona i odżywiona. Solidnie nawilżona i taka promienna i jaśniejsza. Trwał ten cudoeny stan może 3.5 tygodnia. Zdradziłam go po zakończeniu słoiczka z Mixa Hialuro Gel 7%. Jest- znowu go kupiłam miesiąc temu i znowu mnie oczarował.... na tydzień. Po tygodniu stosowania nadal nawilżał i wygładzał. Brakło mi tego efektu wow. Mniej więcej w połowie słoika kupiłam krem Biały Jeleń i to teraz on jest moim faworytem. Wrócę do Nivea aby go dokończyć. A czy będzie ? - tu jest problem. Nie wiem czy kupię kolejny słoiczek. Pewnie tak jeśli znowu skuszę się promocją. Jednym słowem: fajny krem, robi to co trzeba ale chyba skóra się do niego zbyt szybko przyzwyczaja. Dla mnie jednak największą zaletą jest fakt, że nie zapycha.

Bardzo dobry

W przeciwieństwie do jego odpowiednika na dzień, jest bardzo skuteczny.
Oczywiście pudełeczko zachwyca swoim wyglądem, ale największą "robotę" robi cudowny zapach. Chociaż nie jest to najważniejsze w doborze kremu to jest to bardzo miłe dopełnienie. Jeśli chodzi o ważniejsze aspekty to krem ma konsystencję żelu, bardzo łatwo się go rozprowadza. Jest bardzo lekki, ale widocznie nawilża i odżywia skórę. Rano wygląda na wypoczętą i jest bardzo miła w dotyku. Dodatkowo warto wspomnieć o zadowalającej cenie produktu.

Fajny

Krem kupiłam zachęcona przez Panią w drogerii. Miał działać jak detoks dla skóry po całym dniu. Nie czuje zeby jakoś rewelacyjnie działał. Taki średniak bym powiedziała...plusem jest to, że dość szybko się wchłania i ma fajną konsystencję.

Miłe zaskoczenie

Krem kupiłam na jakiejś promocji w Rossmanie, w sumie bez przekonania, po prostu potrzebowałam kremu na noc. No i jest super! Podoba mi się opakowanie, które jest szklane. Konsystencja super - taka jakby żelowa? Na lato była super, poza tym krem szybko się wchłania, więc czasem używałam go nawet na co dzień, pod makijaż. Nie zapchał mnie, nie podrażnił, pięknie nawilża skórę i tak jakby ją napina. Ja jestem z niego zadowolona. Poza tym jest wydajny :)

brak zachwytu

Kupiłam ten krem bo spodobało mi się opakowanie.Zresztą podobnie jak w w przypadku jego brata na dzień. Krem fajnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i ładny jasnozielony kolor. Tyle plusów dostrzegam. Teraz napiszę o minusach. Przede wszystkim krem niewystarczająco nawilża. Wchłania się błyskawicznie, a zmęczona skóra nadal chce pić. O ile takie szybkie wchłanianie się kremu jest atutem kremów na dzień to w przypadku tych na noc wolę bardziej odżywcze i bogatsze formuły dlatego nie jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Nivea, żel krem na noc

Krem bardzo fajny, lekki, nie tłusty, szybko sie wchlania i dobrze nawilza. Konsystencja moglaby byc bardziej gęsta i treściwa. Pachnie ladnie i przyjemnie. Opakowanie wizualnie super.

Jeden z najlepszych

Używam go już pół miesiąca i uważam ze jest to jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji, które ostatnio używałam . Żel jest dość gęsty, ale dobrze się wchłania. Skórę która potrzebuje nawilżenia faktycznie ją nawilża- różnica jest zauważalna. Rano skóra wygląda na wypoczętą i jest miła w dotyku. Zapach jest przyjemny i na dodatek delikatny.
Opakowanie jest solidne wykonane i bardzo praktyczne.

? nie rozumiem zachwytów ?

Zanim go kupiłam czytałam wiele razy recenzje i opisy. Wydawał się bardzo interesującym produktem. Z niecierpliwością kupiłam więc i zaczęłam testować ten krem. Pierwsze wrażenie było pozytywne. Mnie opakowanie się podoba. Zapach też. i kolor. Zdziwiła mnie za to konsystencja jakaś taka jak zimny kisiel nie kremowa nie żelowa. Coś pomiędzy. Ciężko mi go było nabrać zanim się w tym wprawiłam bo spływał z palców.
co do stosowania i działania to jestem zawiedziona. Chyba z 50 razy sprawdzałam opakowanie czy to te sam produkt co w recenzjach bo ja mam skrajnie inne odczucia. Krem się miło nakłada. Jest śliski i dłonie ładni suną po skórze. W kontakcie z nią robi się wodnisty. Jest lekki. Za lekki jak na krem na noc. Wpija się do zera. U mnie żadnej warstwy nie pozostawia. Nawet gdy dołożę (a dokładam jeszcze 1 czy 2 warstwy) No i to jest problem. Nie czuję żeby moja skóra była nawilżona. Czuję się wręcz zmatowiona. Próbowałam go nakładać na skórę umytą wodą, micelem, przetartą tonikiem, na serum różnego rodzaju....efekt ten sam suchość i matowość.
Ładnie pachnie więc go używam i pewnie zużyję do końca, ale po obudzeniu nie czuję się odświeżona i zdetoksykowana. Skóra wygląda na zmęczoną, mam na niej niedoskonałości więc raczej nie oczyszcza i nie sprawia żeby nie było ich mniej. Słabiutko

Oczekiwałam więcej po tylu pozytywnych recenzjach.

Krem ma lekką żelową konsystencję, która szybko się wchłania ale tez pozostawia lekko lepką i świecącą warstwę. Nie przepadam za takim efektem nawet jeśli stosuję produkt tylko na noc. Poziom nawilżenia dla mnie jest nie wystarczający, brakuje mi porannego efektu wypoczętej i odżywionej skóry. Nie odpowiada mi też opakowanie, które nie jest wystarczająco szczelne czy nieodpowiednie dla takiej formuły - na obrzeżach krem przysycha i lekko zmienia barwę.

Działa

Nigdy wcześniej nie używałam żel-kremów,więc jest to dla mnie nowość.
Krem jest zamknięty w szklanym,zielonym słoiczku o pojemności 50 ml.
Pachnie typowym kremem Nivea z dodatkiem zielonej herbaty.
Zapach jest ładny i nie drażniący.
Konsystencja jest żelowa i dzięki temu krem łatwo się rozprowadza,szybko wchłania i nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy.
Krem dość dobrze nawilża i bardzo wygładza skórę twarzy.
Po jego użyciu skóra jest miękka w dotyku i wygląda na zdrowszą.
Krem mi się spodobał,bo spełnia swoje zadanie.
Teraz jestem ciekawa jak wypadnie krem na dzień.

Pięknie pachnie i doskonale nawilża

Dzięki temu, że jest to produkt żelowy szybko się wchłania i dobrze nawilża. Od czasu kiedy zaczęłam go używać nie zauważyłam, aby moja skóra miała jakiekolwiek problemy jeśli chodzi o nawilżenie. Zapach kremu jest bardzo ładny i delikatny. Wydajność tego produktu jest świetna, używam go od ponad 2 miesięcy a do połowy opakowania jeszcze daleko (używam go codziennie na noc).
Polecam :)