Happy Nails, Odżywka do paznokci z jedwabiem

Happy Nails, Odżywka do paznokci z jedwabiem

Nowoczesna formuła wzmacnia i utwardza paznokcie.Zawiera jedwab wygładzający nierówności płytki paznokcia.Dodatek akrylu chroni i wzmacnia panokcie.Zapobiega przebarwieniom i łamaniu się paznokci.

Cena: 7zł/ 10ml

skład silk wrapa , cena hean:)

Raczej kupię bo podoba mi się ładny kolorek.
Niestety po zużyciu 3/4 (1/4 zaschnęla na amen)buteleczki inglota-silk wrap, a wcześniej tony innych odżywek stwierdziłam, że co najwyżej odżywki mogą "mniej szkodzić" niz lakier, ale na pewno niepomagają paznokciom.
Polecam tą odżywke, ddyż ma skład jak silk wrap(zeby nie powiedziec ze identyczny), ta sama trwalosc, te same walory i te same delikatne smugi:) za to ma poreczniejszy cieniutki pędzelek i jest ciut mniejsza, ale co z tego skoro inglot wysycha i nie nadaje sie do użycia, ponadto gestnieje po kilku uzyciach.
jesli chodzi o utwardzenie to tak-pod warunkiem ze jest na nich odzywka:)dlatego właśnie jestem wierna odżywkom, chociaż nie pomagaja:)
Hean po kilku uzyciach nie zmienil konsystencji dobrze sie naklada.daje 3 gwiazdki bo jak juz mowilam uzywam odzywek zeby nie szkodzic, a musze miec cos na paznokciach bo sa strasznie cienkie i zaraz by mi sie zlamaly:) nie wierze ze pomoze, ale jesli tak to wroce tu i dodam gwiazdke:)Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:w trakciue 1