Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nivea, Essentials, Urban Skin Detox, 1 - minutowa maska oczyszczająca

Nivea, Essentials, Urban Skin Detox, 1 - minutowa maska oczyszczająca

Detoksuje skórę i eliminuje czynniki stresu środowiskowego.
Nivea, 1-minutowa maska Urban Skin Detox charakteryzuje się drobnymi cząstkami peelingu. Dzięki białej glince i ekstraktowi magnolii odpręża skórę i usuwa czynniki stresu środowiskowego.

Zdecydownianie NIE

Konsystencja jest przyjemna, z powodu drobnych cząsteczek peelingu. Początkowo, bardzo byłam zadowolona, z tego produktu, ale po pewnym czasie, regularnego używania (i nie mówię tu o codziennym nakładaniu maseczki, ale raczej używałam produktu co dwa dni), produkt zaczął mnie mocno podrażniać. Chcę tu zaznaczyć, że ja raczej nie mam tendencji do uczuleń, czy podrażnień, więc się bardzo zdziwiłam. Jednak po nałożeniu maski, produkt zaczyna mnie szczypać na skórze, a gdy go zmyję, pozostawia zaczerwienione i podrażnione miejsca. Jednak przez ten czas gdy produkt mnie jeszcze nie podrażniał (mowa tu o jakichś 2 tygodniach), nie zauważyłam, żadnych zmian względem, krostek, trądziku czy innych, które miał zafundować ten produkt.

Strzał w 10

Maska znajduje się w 75 ml tubce zamykanej na "klik". Opakowanie jest wygodne i poręczne. Z łatwością mieści się w kosmetyczce.

Zapach
Maska ma miły i przyjemny dla nosa zapach.

Produkt ma bogatą, gęstą konsystencję. Zawiera w sobie peelingujące drobinki.

Działanie
Jednominutowa skuteczna pielęgnacja? Tak to możliwe. Maska Urban Skin Detoks w tak krótkim czasie potrafi oczyścić skórę, usunąć martwy naskórek, a przede wszystkim nawilżyć. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Taki przyjemny efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Drobinki peelingujące zawarte w masce nie podrażniają skóry, co dla mnie posiadaczki cery bardzo wrażliwej jest nadzwyczaj ważne. Jak dla mnie kosmetyk ten to strzał w dziesiątkę. Bardzo go polubiłam. Na pewno maska ta stanie się nieodłączną częścią mojej codziennej pielęgnacji.

Skóra jest ładnie odświeżona, zmatowiona oraz ma trochę wyrównany koloryt

Maseczka jest zamknięta w tubce. Dzięki temu możemy wycisnąć taką ilość, jaką chcemy. Konsystencja jest bardzo ciekawa. Jest to konsystencja typowej maski, ale ma w sobie białe i niebieskie drobinki (można sobie zrobić taki lekki peeling podczas rozprowadzania maski :D ). Maska podczas wyciskania z tubki wydaje się być taka jasno miętowa, ale podczas rozsmarowywania jednak robi się biała niestety. Zapach całkiem przyjemny, już po samym zapachu można poznać, że maska ma w sobie glinkę (dla mnie glinka ma bardzo specyficzny zapach).
Po nałożeniu maski należy ją zmyć po co najmniej minucie. Ja nie lubię masek, które należy zmywać, szczególnie problematyczne są maski z glinką, która szybko wysycha na twarzy. Na szczęście po minucie jeszcze nic nie jest zaschnięte, więc można ją zmyć bez problemu.
Wtedy skóra jest ładnie odświeżona, zmatowiona oraz ma trochę wyrównany koloryt. Całkiem dobry efekt jak na maskę, którą zmywa się po minucie. Czuć jednak takie lekkie ściągnięcie, ale mija ono po nałożeniu kremu na twarz, więc nie jest tak źle.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Idealna gdy się śpieszysz a chcesz odświeżyć cerę albo przygotować ją pod makijaż!

Ma świetny zapach i piękny pistacjowy kolor. Maska dzięki swojej gęstej konsystencji jest bardzo łatwa w aplikacji. Po jej nałożeniu nie czułam żadnego dyskomfortu a pozostawiona na 1 minutę potrafi zdziałać cuda. Maseczkę zmywa się bardzo łatwo - i tutaj polecam lekko masować twarz, a drobinki peelingujące zawarte w masce delikatnie złuszczą martwy naskórek.
Po zmyciu maski widać pięknie oczyszczoną, gładką i promienną skórę. Świetnie zwęża rozszerzone pory.
Mam dość suchą, problematyczną cerę i na szczęście polubiła się z maską. Używam jej co 2-3 dzień i nie mam zamiaru z niej rezygnować.

Jak na droderyjną maskę fajna ale bez szału

Jak na maskę z glinką nie kamienieję tak mocno. Nie uczula i nie szczypie. Łatwo się nakłada. Po zmyciu skóra jest gładka i miękka. Pozbawiona sebum. Troche mało wydajna. Ładnie pachnie.