Nivea, NIVEA Essentials URBAN SKIN DETOKS 1-minutowa maska

Nivea, NIVEA Essentials URBAN SKIN DETOKS 1-minutowa maska

NIVEA Essentials URBAN SKIN DETOKS 1-minutowa maska to efektywne oczyszczanie skóry z toksyn, złuszczenie martwych komórek naskórka
i wsparcie naturalnie pięknego wyglądy Twojej cery Maska 1-minutowa z białą glinką i aktywnym ekstraktem z magnolii:
o oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe
o zapewnia ekstra – głębokie oczyszczenie i złuszcza martwe komórki naskórka dzięki peelingującym drobinkom
o udoskonala cerę i wspiera jej piękny wygląd

Świetna

Baardzo lubię ta maskę, stosuje codziennie i jestem zachwycona. Mam dużo zaczerwienień na twarzy i dzięki tej maseczce powoli znikają. Bardzo podoba mi się również jej delikatny zapach.

Zawsze i wszędzie!

Cała linia Urban Skin jest wspaniała, ale ta maseczka to zdecydowany lider! Większość czasu spędzam w miejscach gdzie wręcz roi się od toksyn pochodzących m.in. z gazów spalinowych czy dymu papierosowego. W dodatku mam cerę problematyczną i wrażliwą. Bardzo ciężko jest znaleźć dobry kosmetyk, który usunie niedoskonałości i przy tym nie podrażni uszkodzonego naskórka. Te cechy ma właśnie ta maseczka. Nakładam ją na nieco dłuższy czas niż minuta, aby mieć pewność, że na pewno zastygła. Wygodne opakowanie pozwala wycisnąć tyle produktu, ile nam potrzeba, do tego ten piękny zapach, który tylko umila nam chwile spędzone z maseczką:) Ma przyjemną konsystencję, dzięki czemu łatwo się ją nakłada, jak i później zmywa. Na skórze suchej oraz podrażnionej może wywołać lekkie pieczenie/szczypanie, jednak ja wtedy czuję, że dany kosmetyk naprawdę działa i jestem w stanie to znieść:) Podsumowując: cera po maseczce jest promienna, świeża, oczyszczona i niesamowicie gładka. Niedoskonałości zmniejszone, a pory zwężone. I co najważniejsze - cera nie jest podrażniona:)

Świetna

Bardzo fajna maska od NIVEA która sprawdzi się w codziennej pielęgnacji twarzy.Bardzo ładne opakowanie w formie tubki z której bez problemu można nabrać produkt, ma dość ładny zapach, konsystencja gęsta i bez problemu rozprowadza się po twarzy. Co do działania to mówiąc szczerze jestem bardzo zadowolona skóra po jej użyciu była wyraźnie oczyszczona z zanieszczyszczeń a przy tym świetnie nawilżona. Skóra nie była podrażniona. Opakowanie bardzo wydajne wystarczy na długi czas.

Idealne oczyszczenie każdego dnia

Jednominutowa maska od nivea przewyższa najśmielsze oczekiwania. Odstaje bardzo na plus od innych masek w saszetkach. Idealnie oczyszcza skórę każdego dnia, skóra po niej jest odświeżona i pozbawiona resztek zanieczyszczeń. Zapach oraz jej kolor także zachęcają do jej użytkowania, a wydajność jest jak najbardziej na plus, choć bałem się że z powodu tego że maska jest w tubce szybko się zużyje-nic bardziej mylnego. Polecam całym sercem.

Polubiłam ją

Jeśli chodzi o maski do twarzy to jestem leniem, dlatego właśnie polubiłam tę maskę od Nivea. Nie trzeba jej trzymać nie wiadomo ile na twarzy. Wystarczy tylko minuta. Ma bardzo ładny, delikatny i charakterystyczny dla produktów Nivea zapach oraz jasnozielony kolor. Maska jest gęsta i ma w sobie peelingujące drobinki. Nakłada się bez problemu, zostawiona na długo zasycha. Można nałożyć i zmyć po minucie, a można też zastosować ją jak peeling. Lubię efekt jaki ona daje. Skóra jest rozjaśniona, matowa i oczyszczona. Nie jest to może super długotrwałe, ale jeśli stosujemy maskę regularnie to rzeczywiście widać różnice.

ŻENADA

Produkt zobaczyłam na jednej ze stron z kosmetykami. Jak zwykle weszłam, żeby poczytać opinie, jednak ocena na wizażu wydała mi się podejrzanie wysoka. Okazało się, że osoby, które tak zachwalają ten cudowny produkt mają "świeże" konta i jedynie kilka wystawionych komentarzy o kosmetykach. Gdy wejdzie się na ich profile, co się okazuje? Że jedyne ocenione przez nich produkty, to te z firmy NIVEA. Oczywiście każdy produkt oceniony na 4-5 gwiazdek. Weszłam tu tylko po to, żeby wystawić 1 gwiazdkę za takie marketingowe zagrania. Naprawdę żałosne.

Maseczka podrażniająca

Kosmetyk testowałam razem z siostrą.
Muszę przyznać,że nie spełnił moich oczekiwań tak do końca.
Maska ma drobinki peelingujące,dobrze się ją nakłada i szybko zasycha.
Niestety po nałożeniu odczuwałam pieczenie.
Po jej zmyciu skóra była lekko zaczerwieniona.
Maska co prawda oczyszcza twarz,ale również ją podrażnia.

byłoby lepiej, gdyby nie podrażniała

Bardzo zastanawiało mnie jaki efekt może dać maska, którą pozostawia się na skórze jedynie minutę. Jeśli chodzi o samo działanie, to jest w porządku - cera jest odświeżona, oczyszczona i wygładzona. Jednak mnie strasznie ta maska podrażnia - przy nakładaniu czuję pieczenie, które nasila się przy jej zmywaniu. Istna masakra, skóra tak piecze, że zastanawiam się nad kolejnym jej użyciem. Efekt daje naprawdę fajny, ale nie wiem czy kupię ją ponownie, głównie ze względu na to, jak mnie podrażnia. Producent zaleca codziennie stosowanie, próbowałam przez kilka dni, ale skóra nadal się do niej nie przyzwyczaiła, więc ciągle piekła. Podoba mi się jej gęsta konsystencja i orzeźwiający zapach. Używam jej teraz od czasu do czasu, tyle zdzierżę :D

1 minutowa maska Nivea Urban Skin

Zawsze kupowałam maseczki w saszetkach. Taka saszetka starczała na jednorazowe uzycie. Zawsze denerwowało mnie siedzenie z maseczka około 15 min. A teraz? Hit! W 1minutę moja skóra dostaje wszystko co potrzeba. Maseczka doskonale oczyszcza i pozostawia długie uczucie świeżości. Jest bardzo wydajna.

Maska Nivea Urban Skin

Maska z Nivea Urban Skin widocznie oczyszcza skore w zaledwie minute. Twarz jest widocznie odświeżona i oczyszczona, a efekty widac juz po pierwszym uzyciu.

Rewelacyjny produkt

Doskonały zapach, oczyszczona miękka skóra w krótkim czasie. Idealna dla osób zabieganych, ponieważ jest szybka i skuteczna :) skóra po niej jest widocznie odświeżona. Z pewnością sięgnę po ten produkt ponownie. Polecam

Maskę dostałam w ramach testowania i zdecydowanie spełnia swoje zadanie jak na minutę stosowania.

PLUSY:
+ Skuteczne, szybkie działanie,
+ Przyjemny, świeży zapach,
+ Dostępność w wielu mniejszych i większych drogeriach,
+ Maska jest bardzo wydajna - tuba 75 ml to około 2-3 miesięcy stosowania,
+ Nie uczula ani nie podrażnia,
+ Konsystencja: lekko się rozprowadza z zieloną poświatą,
+ Cena adekwatna co do jakości produktu.

MINUSÓW:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
Cała seria Urban Skin Detoks świetnie oczyszcza cerę i pozbawia ją z toksyn.